23.5.14

Česká televize o "statisících protestujících"

"Lidi zaplnili stadion", tvrdí naše veřejnoprávní médium, které si musíme platit, aby nás za to objektivně informovalo...Jsem už smířen s tím, že novináři jsou hovada. Kdyby se taková zpráva objevila na Nově, mávnu nad tím rukou. Ale trochu mě irituje, že za tohle musím platit, ať chci nebo nechci.

37 komentářů:

 1. Objektivni informace z toho bordelu nevydoluje nikdo. Je to jedna velka zumpa, to je ta neobjektivnejsi informace.

  OdpovědětVymazat
 2. chytre se vyhybas utoku na "statisice"..
  ze ct dela zpravy uplne stejne jako nova, ze novinari z ct jsou uplne stejni jako z novy, to je snad neco, co je zrejmy kazdymu pricetnymu cloveku, co to vice nez jednou videl; nova holt streli vic zviratek a vic autonehod a o neco malo vic spravedlivyho rozhorcovani

  OdpovědětVymazat
 3. Se vazne divim, ze toho zaostalyho mentala a narcistniho psychopata Fuku jeste nekdo bere vazne...

  OdpovědětVymazat
 4. Zajimave, ze frantisek netepe i proruskou propagandu ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sovětský svaze ty obře, bylo nám s tebou dobře,

   Vymazat
  2. Ano, to je velmi zajímavé. Ale neměli bychom z toho něco vyvozovat. Třeba to, že si Franta o Putinovi myslí, že je to božan. Ať nám Franta dá vyvážené zpravodajství, když ji nenachází v televizi. Odkdy mimochodem Franta sleduje televizi?

   Vymazat
  3. Franta je totiž jako každej správnej Hranař agentem KGB a ví, že "stará dobrá Moskva se bude hodit."

   Vymazat
  4. A už vůbec nemluvím o tom, že pohoršovat se nad nedostatkem objektivity jakéhokoli zpravodajství je směšné.

   Vymazat
  5. Protoze objektivita je subjektivni.

   Vymazat
  6. smesne je byt medium a tvrdit o sobe, ze jsem vyvazene a objektivni

   Vymazat
 5. Já tam jasně slyším že "statisíce zaměstnanců vyzval",. Tedy vyzvat mohl 7 miliard lidí na zemi, on si vybral je své zaměstnance a jinak tato věta sama neříká klik lidí to uposlechlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to je pravda, souhlasím s tebou. Tvrdím snad něco jiného?

   Vymazat
  2. Připadá ti to jako zaplněnej stadión, ty tepláku ? Leda, že bys byl fotbalovej fanda z Příbrami.

   Vymazat
  3. FF: netvrdis; ale proc sis vybral video, ktere to Xkrat dokola opakuje?

   Vymazat
  4. ha, zasah, potopena, proc je v nadpisu ceska televize o "statisicich protestujicich"? to tv nikde netvrdi

   Vymazat
 6. Franto, máš tam nadpis "Česká televize o "statisících protestujících"".
  Homo Kláda: To video nemá žádný popis, to si jako mám nějak domyslet, že se to týká stejné věci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty vole, ty jsi filosof ! Ve zprávě se mluví o stadionu Šachťaru Donětsk, tak k tomu asi bude připojeno video z Letný. Když budeš dávat pozor, tak na sedačkách ten nápis přečteš (2:40 nebo 3:10). A za druhý, to "statisíce" je řečí moderátorky jasně zdůrazněný a má to vzbudit prvotní dojem, že statisíce lidí se účastnily protestu. Taková podprahová mrdečka.

   Vymazat
  2. Smyslem toho sdělení bylo, že velký místní zaměstnavatel vyzval své zaměstnance, a jak je velký holt se přiblíží nějakým číslem. Fakt je zajímavý že se tu někdo hodí z těch x hodin vysílán přímých vstupů z místa, zrovna na nejstručnější čtené agenturní zprávě, v podstatě jedné věty. Jedna věta skutečně nemusí být jinak objektivní. Objektivní má být celé vysílání a to rozhodně není tahle jedna hloupá věta.

   Vymazat
  3. No, v tom se právě pleteš. Smyslem sdělení podle mě bylo, že celej Donětsk protestuje proti (všimnul si toho někdo ?) separatistům. Proto ty věty jako "Donětsk OVLÁDL protest", "auta vyjela do ulic, lidi ZAPLNILI stadión". Ty statisíce zaměstnanců jsou tam plácnutý úplně bez kontextu, Donětsk má asi milión lidí a nějak se mi nezdá, že by celá desetina z nich byla zaměstnaná u Achmetova.

   Vymazat
  4. ale hovno vole, smyslem bylo zpwnovat novináře, poukázat na fukovo argumentační a (skrzevá jutube) informační superioritu, akorát ho jarmil správně chytl na lapsu, kterej to tak trochu popírá, když si do nadpisu strčí "o statisících protestujících"; neboť, jak fuku o thread výše sám přiznává, čt o statisících protestujících vůbec nic neříká; mistr se utnul a ty to nezachráníš homokládo, to bys musel penetrovat úplně jiný diskurz než argumentační vole

   Vymazat
 7. Fuku... Hlavne ze ty ses obektivni ty uplatny lumpe.

  OdpovědětVymazat
 8. A teď ještě ke větě, že novináři jsou hovada. Opravdu všichni? Někteří jistě, ale co třeba Robert Fisk a z našich třeba Petra Procházková, kteří byli v centru válečných konfliktů a hrozilo jim nebezpečí? Pokud ale máš něco proti novinářům obecně, Františku, pak neomezuj svou message jen na tepláky, jdi k hrobu Karla Čapka nebo Jaroslava Haška a polož tam kabel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všichni bez rozdílu jsou hovada a sračky. Říká novinář s dvacetiletou praxí.

   Vymazat
  2. Který novinář? Ty? Pak bys měl říct "jsme". Ale i potom bys měl mluvit jen za sebe. A pokud jsi tím novinářem nemyslel sebe, tak uveď jméno a kdy a kde to dotyčný řekl.

   Vymazat
  3. Grim> S tvýma odpověďma v zásadě souhlasím, ale chlape, "v centru válečných konfliktů a hrozilo jim nebezpečí"? No ták... Myslíš tím, že spí v poměrně luxusně vybavených hotelích, někdy ubytovnách, někdy takových lepších stanech a večer popíjejí drinky s kolegama? Neblbni.

   Vymazat
  4. I´m dead serious. Robert Fisk, wiki: "During the 2003 invasion of Iraq, Fisk was stationed in Baghdad and filed many eyewitness reports. He has criticised other journalists based in Iraq for what he calls their "hotel journalism", literally reporting from one's hotel room without interviews or first hand experience of events." Jedna epizoda, která se mu přihodila, zde: http://news.bbc.co.uk/2/hi/south_asia/1699708.stm

   Vymazat
  5. Velmi snadno se také lze dostat ke knize Jana Urbana "Všem sráčům navzdory. Válka, o které nechcete nic vědět" o Sarajevu v roce 1995. Ujišťuji vás, že je to kulervoucí čtení. Jo, četl jsem to kdysi v tištěné podobě, ale časy se mění: http://uloz.to/x6rPZUS/vsem-sracum-navzdory-zip

   Vymazat
  6. Grim Reaper: Čemu přesně jsi nerozuměl na větě "vypadni z města, zrůdo"?

   Vymazat
 9. Když Putin postupně zlikvidoval tzv. opoziční media bylo všem jasný, že je to špatně, když z blogerů, kteří ho kritizovali udělat tzv agenty západu, bylo všem taky jasný, že je další zmrdej krok. Ale vy všichni, kteří z lidí, jenž se opováží kritizovat objektivitu našeho "západního" zpravodajství děláte agenty východu, vpodstatě děláte uplně to samé jako Putin. Jste stejný primitivní HOVADA jako obyčejní rusáci, co věřej tomu, co viděj v televizi. Zcela v duchu; budťo jsi s námi, nebo jsi proti nám

  OdpovědětVymazat
 10. Ano, placená putinovská propaganda v diskuzích na FFF skutečně chyběla!

  OdpovědětVymazat
 11. Zpravodajstvi CT stoji za starou belu uz nejaky patek. Ale CT si platime z uplne jinych duvodu. Prodiskutuj to pripadne s Kubikem v nektere z tech vzacnych chvilek, kdy nemas usta plna jeho udu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jenže z toho důvodu by stačilo, aby tam seděl jeden "operátor" a ten jen v případě vypuknutí války/povodní/zombie apokalypsy toto sdělil; ani bysme nemuseli vidět jeho ksicht; nebo dokonce bysme nemuseli sousedům přispívat na to, aby se dobře bavili u fotbalu nebo nějaký podobně zábavný sračky žejo

   Vymazat
 12. Tady zase někdo objevil Ameriku. Všechna média zprávy zkreslují, ať už jim za to musíme platit nebo ne.

  OdpovědětVymazat
 13. ja si tyhle kašpary neplatim, anžto nemam tv :)

  OdpovědětVymazat
 14. Že takové věci vždycky nejvíc iritují lidi, co mají peněz plnou prdel, nebo se tak aspoň tváří, to je záhada, co by měl nějaký novinář prozkoumat.
  135 měsíčně, to máte ročně x 12 a za dvacet let........................to je vyrvaných vlasů, co?

  OdpovědětVymazat
 15. Franto u mě dobrý... ale koukám tady lidi sere i že nemáš hlad :D.

  OdpovědětVymazat
 16. Dovolím si poznamenat, že placení státní televize povinné není. Prohlásil jsem že televizi nemám (byla to možnost na formuláři který mi CT poslala) a nic neplatím. Schodou okolností televizi skutečně nemám. Takže to jde. :o)

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.