6.5.14

Moje přednáška o smyslu života a smrti

Asi první příspěvek na TEDx, který byl čtený z poznámek. Protože proto...

26 komentářů:

 1. Ty vole, jak se naparuje narcísek jeden, k naprostý dokonalosti tomu chybí už jenom Rimmerův extra speciální, extra dlouhý pozdrav, který je vyhrazený jen extra důležitým lidem ;)
  http://www.youtube.com/watch?v=al5bErqFrDQ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidis, a ja si toho "narciska", jak ho nazyvas, celkem vazim, byt jsem s nim mluvil osobne jen jednou a to pred cca 18 lety.

   Vymazat
  2. Prodam plakat Fuky v zivotni velikosti. Ma malou led lampicku, lze tedy u nej masturbovat i v noci. Ja u nej masturboval jen jednou a to pred cca 18 lety.

   Vymazat
  3. Fuj to bolo ale kruté. Mimochodom,. ja som Fuksoftovi pred cca 25 rokmi zachránil život!

   Vymazat
 2. Ono to vypadá, že si během vystoupení na TEDx stíháš kontrolovat maily a chatovat.

  OdpovědětVymazat
 3. Hehe, Františku, tomuhle se říká "money for nothing" :-D

  OdpovědětVymazat
 4. Bezvadný Fukův hedonistický výlev či spíše propaganda. Nezapomeňte ovšem na to, že posuzování všech věcí podle toho, zda mi přinášejí "slast" či požitek, nevyhnutelně vede k bodu, kdy suma požitků klesne pod úroveň sumy bolesti, což při tomto poměřování logicky vede k sebevraždě.

  Uvidíme, jestli pan Fuku bude důsledný a bude se touto sebevražednou logikou držet i do mezního okamžiku nebo se bude, jako většina lidí držet zuby nehty života i v okamžiku, kdy tento bude prosycený utrpením. Ať žije kvalita života....

  OdpovědětVymazat
 5. noa proc neco podobnyho fuka netoci sam a pravidelne? mohlo ny to bejt na ruzny temata, treba lucni konik, zavarovaci sklenice, papirovy certik nebo jesenka, takova ta sladka sragora v tube

  OdpovědětVymazat
 6. jako na stojaka dobry. pokud mu jeste stoji.

  OdpovědětVymazat
 7. No vida, to je ono, takhle vypadá autentický živý projev. I když si to občas čte z telefonu, ale to vůbec nevadí.

  Ne jako u třech tří šašků, kteří se v '69 jakože vrátili z Měsíce...
  Apollo 11 Press Conference: https://www.youtube.com/watch?v=BI_ZehPOMwI

  OdpovědětVymazat
 8. https://plus.google.com/+martinkalivoda/posts/jCcMv3nfkGB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. přijde easter egg do kolchozu a řekne umřela mi máma, klaun je úchyl. Průša se uchylně rozesměje a řekne klaun je dobrej.

   Vymazat
  2. Martine, chcípni a potom umři. Děkuji.

   Vymazat
  3. Dva gotti přijdou a gog se líbí. Koho vyberem za umělou inteligenci? Tu ostudu po smrti. Za stovku dám do prdele banán. Opice uklidí co bylo po smrti. Klauna gogem zničí a řeknou nechcem gagy, chcem gugy. Tak to neumím, raději Gotta. Gotty chceme, řičí publikum. EinStein. Bitte Gott. Evoluce.

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 11. děkuji za přání, jako by se stalo.

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 13. dva albíní najdou v lednici krysí bobek. To na silvestra zima v chalupě byla v tak zoufalé situaci, že albánec prodal hovno. Okna vesmíru dokořán. Grygar.

  OdpovědětVymazat
 14. V dobrých úmyslech se zjevuje nejapnost útrpnosti jako jev obvyklý. Obvyklý jev trestu je nejapný ziskem po smrti. Zisk je nejapný udobřením se se smrtí.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.