1.5.14

"Nekonečný labůžo": Staří lidé si povídají o starých časech

6 komentářů:

 1. Zazněla tam informace na téma "rss dnes už v podstatě není, ale existují nástroje které mi hledají informace, které by mě mohly zajímat".

  Mohl byste o tom napsat článek. Tohle téma mě (truchlícího po google readeru a užívajícího feedly) docela zajímá. Nebo alespoň pár jednoslovných tipů kterým směrem hledat.

  OdpovědětVymazat
 2. Zajímavé vzpomínání, které pořád narušuje svými výkřiky pán, který záhadným způsobem napasoval své gigantické pozadí do malého křesílka...Navíc působí dojmem, že po celou dobu rozhovoru počítá množství másla, které bude potřebovat, aby se z křesílka dostal ven. Pán by měl trošku zapracovat na stylu moderování, stejně jako na své váze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten "pán" je Kuba Červinka a opravdu tenhle svůj pořad nehodlá "moderovat" stylem Jana Krause. Jde "jen" o přátelskej pokec s kamarády ve stylu jakéhosi padcastu. A že má nadváhu? A co je Vám po tom, vy atlete?

   Zajímavý poslech. Jen jsem čekal víc historek z dřevního pravěku hraní. Ale možná je to jen tím, že nejsem hráč Dark Souls.

   Vymazat
  2. Pravda, není mi po tom nic a to, že nechci mít ve 40 letech první infarkt u hraní Dark souls bych neměl vnucovat ostatním....

   Nebylo to ode mě hezké a chvilku jsem přemýšlel co mě k tak osobní invektivně dohnalo.....pustil jsem si to znovu a rychle jsem zjistil, že mě napěnil styl Červinkova "moderování"...opravdu nemusí moderovat jako Kraus. Stačilo by, kdyby tak brutálním způsobem neskákal do řeči, kdy se občas stává, že jedou dva monology a Červinka se překřikuje s Fukou. Fuka by mohl hodinu vykládat o granulích pro svého psa a znělo by to zajímavě. Bohužel to neplatí pro pana Červinku, který by se měl spíš omezit na pokládání otázek a sem tam nějaký svůj názor, nebo vzpomínku. Za jeho neustálé opakování "No jasně.." bych mu zakázal jídlo po 20hodině....

   Vymazat
 3. Jak se jmenuje ta hudební hra s blopem?

  OdpovědětVymazat
 4. Super pořad. Kuba mi tím udělal velkou radost. Těším se na další díly s dalšími pařany ze staré gardy. Dark souls si musím vyzkoušet, ale mám pc, takže nemám game pad, snad to nebude taková hrůza, jak jsem slyšel. No a kdyby náhodou ano, tak tomu dám stejně na prdel, akorát to bude trvat trochu déle :-)

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.