15.8.12

Ženskologie: "Budeme dneska mít spolu sex?"

Dnes nastal další přelomový bod v dějinách FFFILMu, neboť jsem došel k rozhodnutí napsat po traktátech o skládání hudby nebo o japonštině nějaký ten post o další věci, která nemá nic společného s filmem (nebo jen velmi vzdáleně): Totiž o ženských.

Zasvětil jsem značnou část svého života tomu, že jsem se zajímal o ženské uvažování a chování, a odhaloval v něm jisté zákonitosti a logiku (které tam jsou, i když to tak nemusí vypadat). Zajímal jsem se o to zpočátku především proto, abych jako nesmělý uhrovitý nerd dokázal ty ženské sbalit. A protože jsem teď šťastně ženatý a i kdybych náhodou přestal být, masivní balení ženských už provozovat stejně nehodlám, chci se s vámi podělit o své zkušenosti, protože mnozí z vás jistě patří mezi nesmělé uhrovité nerdy a tyto rady ocení.

"The Player"

Většinu chlapů dokáže ženská okouzlit prostě tím, že je hezká, usmívá se na ně a koketuje s nimi. Stejně tak může chlap okouzlit většinu ženských (kde většina znamená "hodně přes 50 procent"), a naštěstí k tomu nepotřebuje vypadat jako Brad Pitt a mít Lamborghini (nebo co to dneska frčí), protože u ženských to funguje o dost jinak.

Samozřejmě mi nemusíte věřit, že nepíšu nesmysly. Takže jsem pro vás pro začátek připravil jednu vpodstatě triviální metodu, která jde aplikovat velmi snadno, aniž byste se museli nějak zvláštně psychicky připravovat nebo na sobě pracovat, a přesvědčí vás snad o tom, že vím, o čem píšu.

SITUACE: Strávili jste s nějakým děvčetem příjemný večer (ano, předpokládám, že jste byli schopni dostat se s nějakou slečnou do fáze "příjemný večer"), při kterém jste si pustili film / dali večeři / procházku / příjemně si popovídali, vypadá to, že si celkem rozumíte, a nyní se setmělo a blíží se ta osudová chvíle, kdy si nejste jisti, jestli jí vyjevit své city, nebo ne, a začínáte být nervózní, že to zvořete, že se ztrapníte, a že dnes v noci opět zůstane jen u masturbace.

V tuto chvíli řeknete klíčovou větu: "Budeme dneska mít spolu sex?" Musíte ji ovšem říct stejným tónem, jako kdybyste se ptali na oblíbený druh zmrzliny - naprosto pohodově, přirozeně a rozhodně se přitom netvářit nervózně. Pokud tato přesná formulace z vašich úst nezní přirozeně, upravte si ji, ale ponechte jí jasný význam.

V tuto chvíli může slečna zareagovat jedním z následujících způsobů:

Varianta A:

Slečna řekne "Tak jo" a následuje sex. MISSION ACCOMPLISHED. Toto se ovšem stane v naprostém minimu případů, většinou pouze v situaci, kdy s vámi ta slečna už dávno spát chce, a vy truhlíci jste si toho nevšimli. Každopádně congratz.

Varianta B:

Slečna vám dá facku, případně začne ječet, případně se beze slova otočí a odejde. Prostě dá najevo svou nelibost a přeruší kontakt. V takovém případě se jí rozhodně neomlouvejte, neběžte za ní, nepište jí SMSky, že jste to tak nemysleli apod... Vy jste nic nevychovaného neprovedli, vy jste se jí pouze slušně zeptali (předpokládejme, že nešlo o dvanáctiletou dceru vašeho kněze nebo o někoho jiného, pro koho by taková otázka mohla být urážlivá) a nemáte se za co stydět. V žádném případě při této variantě vy neiniciujte další kontakt se slečnou!

Varianta B následně může vyústit do dvou podvariant:

B1: Slečna se už nikdy neozve, případně vás veřejně zesměšní na svých oblíbených sociálních sítích, nebo dokonce mezi živými lidmi. Z toho si nic nedělejte, nesnažte se nijak kamuflovat, co se stalo, nemáte se za co stydět.

B2: Slečna se po nějaké době ozve pod nějakou zcela nesouvisející záminkou. V takovém případě dle vlastního uvážení pokračujte v přátelských konktaktech (pokud vám dělá dobře se s ní kamarádit), ale v žádném případě nezkoušejte onu úvodní hlášku použít znovu a v žádném případě se nesnažte na sex, vztahy a podobné věci přivádět řeč. Pokud to zkouší ona, tak ji přátelsky, ale jasně dejte najevo, že už ji máte ve škatulce "kamarádka" a pokud chce být něco víc, je teď řada na ní, aby to dala jasně najevo. Tím se vám podaří obrátit role a nechat ji zakusit to, co zakoušíte vy, když vám holka řekne, že "budete jenom kamarádi".

Ilustrační foto, které ve vás má vzbudit dojem, že v reálném světě existují takto vypadající ženy, a že je můžete sbalit pomocí dvou nabiflovaných vět.

Variantu C jsem si sice nechal nakonec, ale je zdaleka nejběžnější a zažijete ji zdaleka nejčastěji. Má opět dvě podvarianty:

C1: Slečna bez delšího uvažování řekne něco jako "Ne, díky", nebo udělá nějaký vtip, a pokračuje v konverzaci, jako by se nechumelilo. V takovém případě můžete zkusit pokračovat jako kdyby šlo o podvariantu C2 (viz dále), ale spíše vám doporučuji zcela se na to vykašlat, protože tato slečna vás má na háku, umí v tom chodit lépe než vy, a buď si z vás chce dělat sofistikovanou legraci, nebo vás chce použít jako námět pro svou dizertační práci / příspěvek na blog. Z toho se dále může vyvinout něco zajímavého, ale ve vašem současném stádiu (ženskolog začátečník) vám nedoporučuji se tímto směrem vydávat, protože to je poněkud "next level" a vy budete její loutka, což nakonec povede možná k sexu, ale především k frustraci.

C2 (zdaleka nejčastější varianta ze všech zmíněných!): Slečna se na delší či menší okamžik zarazí, je vyvedená z míry, a pak začne mít doplňující otázky a připomínky, jako například "Myslíš to vážně?", "Jak tě napadlo, že bych něco takového mohla chtít?", "Vždyť se skoro neznáme", "Myslela jsem, že jsme jenom kamarádi", atd... Nebo dokonce řekne "Já bych ráda, ale... (nějaká více nebo méně smysluplná výmluva)". Narozdíl od varianty C1 řekne něco, z čeho je jasné, že jí toto téma není lhostejné a nějakým způsobem o něm uvažuje. Ať řekne cokoliv z toho, v tuto chvíli přichází ke slovu váš hlavní trumf: Rozhodně, ani za nic, v žádném případě, jí v tuto chvíli nic nevysvětlujte a dále ji nepřemlouvejte. Rozhodně se netvařte nijak osudově nebo zničeně, její otázky / připomínky nechcte zcela bez odpovědi, a prostě řekněte něco ve smyslu: "No tak nic, ono už je dost pozdě, tak já půjdu, musím ještě nakrmit papouška" (nebo jakýkoliv podobný důvod, proč musíte schůzku ukončit, který ve vašem případě vypadá aspoň trochu smysluplně). Slušně, neuspěchaně, se rozlučte a odeberte se domů.

Pokud toto uděláte, tak ve slečně vzbudíte větší zájem, než kdy dokázala valná většina vašich spolužáků / kolegů / soukmenovců. Ženy jsou totiž přitahovány především tím, jak se muž chová a mluví, a ne tolik tím, jak vypadá (i když samozřejmě neuškodí, když si čistíte zuby a nesmrdíte). A úplně nejvíc jsou přitahovány tím, když vidí, že pro muže není otázkou života a smrti, zda ženu získá (v jakémkoliv smyslu toho slova).

Pokud vám jde o něco jako trvalý vztah, pak varianta C2 je tou nejlepší možnou (dokonce lepší, než varianta A). Většinou totiž po vámi přerušené schůzce pokračuje tak, že slečna sama od sebe iniciuje kontakt, a protože máme dnes těch komunikačních kanálů po ruce fakt hodně, udělá to často ještě téže noci. V takovém případě doporučuji telefon nebrat, na chatu nereagovat a odpovědět až následující den, a to ne hned ráno. Efekt je zřejmý: Slečna o vás bude přemýšlet celou noc i dopoledne a navíc bude vidět, že do ní nejste bezhlavě zamilovaní (i když ve skutečnosti jste).

Pokud proběhne varianta C2 a slečna se vám už neozve, pak to znamená, že o vás od začátku neměla zájem, chtěla vás jenom využít / zneužít a aspoň jste to zjistili dostatečně rychle.

Pokud proběhne varianta C2 a slečna se vám ozve, ale vůbec nijak se nezmiňuje o sexu a souvisejících věcech, pokračujte viz B2 a další důležitý krok nechte na ní.

Je dobré zmínit, že i když za vámi třeba slečna jede s jasným úmyslem vyspat se s vámi, předem vám to téměř nikdy neřekne, a ten první krok musíte někde na lavičce, v průjezdu nebo na horské dráze stejně udělat vy, s ohledem na to, jak dobře máte načtené její signály a jak moc chcete riskovat. To ale v tuto chvíli nebudu rozebírat, protože je to materiál na několik knih. Každopádně nic nezkazíte tím, že budete dělat blbého a její drobné náznaky (které možná špatně chápete) budete ignorovat, dokud se neodhodlá k jasnějším.

"Live fast, die hard!"


Celý výše uvedený postup nedoporučuji používat na slečny, které znáte z dřívějška. Je to mnohem těžší, protože pokud už vás lépe zná, bude jí připadat divné, že najednou uděláte věc, kterou by si s vámi předtím vůbec nespojovala.

Pokud se opakovaně setkáváte s variantou C1 (místo kýžené C2), problém není v tom, že byste se stýkali s tak sofistikovanými ženami, ale v tom, že jste příliš nervózní, vaše chování nevypadá přirozeně a je na vás vidět, že jste z toho všeho tak trochu bez sebe. To je špatně! Berte to celé jako školu hrou. Zkoušejte to i se slečnami, které vás zrovna dvakrát nepřitahují. Zkoušejte si to říkat před zrcadlem a pozorujte, jak se přitom tváříte a co děláte s rukama a zbytkem těla.

Asi znáte ve svém okolí chlapy, kteří se chovají podobně, jak zde popisuji, a asi jsou vám nesympatičtí. Mně taky. Ale, bohužel pro nás, naprostou většinu žen takové chování přitahuje, i když by to třeba nikdy nahlas nepřiznaly. Pokud je získáte tímto způsobem, přinese vám to neocenitelné zkušenosti, které se vám budou hodit, až se pak někdy objeví "ta pravá".

Mimochodem, moje manželka je úplně super, ale zpočátku mě to vůbec nenapadlo a několik měsíců po seznámení jsem ji naprosto žádným způsobem nebalil, protože jsem si užíval s jinými a jako "ta pravá" mi vůbec nepřipadala. Ale je "ta pravá" mimo jiné i proto, že tohle všechno ví a nevadí jí to.

P.S: Pokud to, co zde čtete, považujete za samozřejmost, pak si můžete gratulovat. Ale většina zástupců mužského pohlaví to bohužel neví a je ochotna platit nezanedbatelné peníze za to, aby jí to někdo vysvětlil.

117 komentářů:

 1. Frantisku, uz jenom samotne "Budeme dneska mít spolu sex?" je tak strasny fail, ze dal skoro nemelo smysl cist. Ty opravdu jsi vzorovy nerd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, to je mozne. Mezitim co zbytek populace bohapuste suka.

   Vymazat
  2. To je fakt. Asi čte moc anglické literatury. Normálnímu člověku by už ta samotná "čeština" věty dělal problém.

   Vymazat
  3. Já myslím, že právě tahle věta je ta odzbrojující věc! Pravý muž neodbíhá od tématu a mluví vždy na rovinu a to ženy přitahuje :)

   Vymazat
  4. Tahle věta JE odzbrojující, protože tímhle všechny zbraně odevzdáš... Mně se osvědčilo vlákat slečnu domů pod záminkou sledování filmu, po jehož skončení jsem do přehrávače "omylem" vložil lesbické porno. Vyzkoušeno mnohokrát, funguje ve 100% případů. Opakuji ve 100% případů. Dříve to šlo trošku lépe s VHS, kde bylo porno nahraný hned za sledovaným filmem a kazetu jsem "zapomínal" vypnout.

   Vymazat
  5. Mně se osvědčilo se při každé nejapné otázce i omylu smát.
   By mě zajímalo, jaký a jak velký vzorek populace tvořil těch 100%.

   Vymazat
  6. Nějak takhle, zase nemíním machrovat.
   x > 10
   x < 20
   Nicméně podle Frantovy torie "je jasné, že ti toto téma není lhostejné a nějakým způsobem o něm uvažuješ". Možná tu ještě nějakou prachem pokrytou VHS najdu... Já naoplátku dobudoucna začnu uvažovat o kelímku vyloženém houbičkami na nádobí. Molitan samozřejmě bude namířen k tělu kelímku, do prostoru bude směřovat drátěná část.

   Vymazat
  7. Mara, ty by Ti pravdepodobne daly i bez porna. Ale platit si jim musel stejne.

   Vymazat
  8. Takže když ženský platím, je pouštění porna zbytečný? To mi chceš říct?

   Vymazat
  9. tak to zase ne, ty holky si to aspon trochu uzijou, kdyz muzou cucet na telku

   Vymazat
 2. Bulvovné next level: ffseduction.cz

  OdpovědětVymazat
 3. to mi pripomelo jedno video http://vimeo.com/31543308

  OdpovědětVymazat
 4. Technicka:

  "přinese vám to neocenitelné skutečnosti"

  s/skutečnosti/zkušenosti/ hmm?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Baba, snih. Stejne sis nevrznul.

   Vymazat
  2. Kdo umí napsat nahrazovací příkaz perlu, nemá nárok na sex.

   Vymazat
  3. kdo je schopen syntakticky rozpoznat v ceske vete nahrazovaci prikaz perlu..

   Vymazat
 5. Přesně stejný přístup měl Richard Feynman - podrobně to popisoval ve své autobiografii Surely You're Joking, Mr. Feynman!
  Takže FF je v dobré společnosti jaderných fyziků s Nobelovou cenou.

  OdpovědětVymazat
 6. Franta je sexy a chtěla bych s ním mít sex.

  čivava obecná

  OdpovědětVymazat
 7. Velmi podrobně k (ne)balení žen zde: http://psychoanalyza.com/jak-nesbalit-zenu/

  OdpovědětVymazat
 8. (i když samozřejmě neuškodí, když si čistíte zuby a nesmrdíte)

  Každý správný chlap by měl trošku smrdět, alespoň tak, že trošku slzí oči.

  OdpovědětVymazat
 9. Správný chlap by měl smrdět jako kozel. A proto v kapse nosívám jedno nebo dvě hovna.

  OdpovědětVymazat
 10. "Budeme dneska mít spolu sex?"
  To je skoro jak citace ze 40 let panic.

  OdpovědětVymazat
 11. Podľa mňa najbežnejšia reakcia na z ničoho nič prednesenú hlášku "Budeme dneska mít spolu sex?" je táto: http://www.youtube.com/watch?v=COSeM2EVkDc

  OdpovědětVymazat
 12. LOL, super. Vidím, že mé tři stovky nepadly na neúrodnou půdu. Skoro je mi líto, že už jsem štastně ženatý. :-)

  OdpovědětVymazat
 13. A pozvat slecnu domu s vetou "Ukazu ti jak sukaji mi krysarici,chces?" by nestacilo? Pripadne osvedceny trik s coklem na varlatech???

  OdpovědětVymazat
 14. Budeme mít sex není fail když to říká sebevědomě, jako by se nic nedělo, jen tak, zahraje se to. K nezaplacení je ale vidět vyřčení nerdů, kteří se to tady naučí a pak to zprvu zkoušejí nejistě, s třesoucím se hlasem a takřka na úprku. to bude zase v alejích nervozitou nablito

  OdpovědětVymazat
 15. Kurva, presne tak jsem si predstavoval, ze Fuka analyzuje a svadi zeny. Stejne tak jsem doufal, ze se o to podeli pote, co bude (kolik, tri tydny?) stastny zenaty. Moc dik, asi zacnu solit bulvam.

  OdpovědětVymazat
 16. Inspirace?
  http://www.youtube.com/watch?v=_n2IVF9a2IA

  OdpovědětVymazat
 17. Hraběcí rady jak ze žurnálu! Když si nedokážete najítholku, tak alespoň ať víte jak si jí říct o sex.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi tak. Ta výchozí situace mi připomněla našeho učitele ekonomie, kterej začínal výklad stylem: "Máte zaběhanou dobře fungující firmu s měsíčním obratem milion korun..."

   Takže základní rada bude jaká? Říct cizí slečně "Strávíme dneska spolu příjemný večer?" a dál postupovat podle kapitoly "Budeme dneska mít spolu sex?"?

   Vymazat
  2. Nemusíte shánět holky! Zeptáte se třeba u oběda v práci kolegy, nebo čivavy, nebo plastového kelímku vyloženého houbičkami na nádobí..

   Vymazat
  3. Vida.....kelímek vyložený plastovými houbičkami...hm, hm....

   Vymazat
 18. Priste bude Fuka radit, jak otevrit trezor.

  OdpovědětVymazat
 19. A tohleto chce nekomu radit jak balit holky, no ty pyco!
  http://www.fuxoft.cz/seznamka0.htm

  OdpovědětVymazat
 20. Včera jsem měl shodou okolností rande jen pár hodin po přečtení článku, takže sem se rozhod vyzkoušet to. Byly jsme v kině, pak sem ji dělal společnost na autobusovou zastávku na její spoj domů a tam sem to na ní vybalil. Jen tak mezi řečí, jakoby nic, netřás se mi hlas, prostě byl sem víc cool než Pečivo na heroinu. Long story short - teď s napětím čekám jestli to obvinení za sexuální obtěžování stáhne když se ji ospravedlním, nebo ne. Díky Franto!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měl to zkusit ve svém mateřském (tedy slovenském) jazyce, třeba by to pochopila líp.

   Vymazat
  2. Asi máš pravdu tepláku. Když sem onehdá řekl slovensky tvé matce: "Vyfajči mi vtáka, pyča!" byla na kolenou dřív než farár, když se mu přimluví Ježíš.

   Vymazat
  3. Tuná Ježíš. Farár fajčil skvele!

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  5. hey anonymni...
   jako fellow cechun ti napovim: ...ospravedlnim...

   Vymazat
  6. Pečivec, nemysli si že když si vysolil těch 10 éček že máš právo sem přispívat pod falešným průhledným nickem. Padej!

   Vymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 22. funguje to na take zeny ako suka-l fuka, to znamena na zeny, ktore nikto iny sukat nechce.

  OdpovědětVymazat
 23. PR clanek nebo Bibi radi. Zkratka dobrej marketing :)

  Skoda ze to tak nevyslo u http://youtu.be/P2SptGHarr8 versus http://www.kickstarter.com/projects/597507018/pebble-e-paper-watch-for-iphone-and-android.

  Rozdil pouhych 10M$

  OdpovědětVymazat
 24. Teď chceme ještě popis správného algoritmu pro průběh sexu!
  V kterém okamžiku mám položit otázku "budeme teď mít orgasmus" ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. spolu.. (budeme ted mit SPOLU orgasmus)
   Franta trva na zachovani přesneho znění te magicke ffformule.

   Vymazat
 25. Nejake rady ohledne orosenych svazanych kozelcu zde, anebo si mam opet dojit ke konkurenci?

  OdpovědětVymazat
 26. To zásadní poučení z článku je následující: hledáte-li "tu pravou", NIKDY tento přístup nepoužívejte!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Ta pravá"? By mě zajímalo kolik tepláku na takové debility věří..

   Vymazat
 27. FF´s vyukove video..
  zdroj : mad tv/ internet
  tema : mohu dostat tvoje cislo (prefffraze budeme mit spolu sex a budeme mit spolu orgasmus)

  http://www.youtube.com/watch?v=kTFZyl7hfBw

  http://www.youtube.com/watch?v=GicWD8rrt8w

  z obou instruktaznich filmu je patrny superhypperultraturbomega ohlas plus, vyvolany u zen vyrcenim zminene kompilace slov.

  OdpovědětVymazat
 28. ...ten novy Total Recall musel byt opravdu tezke zklamani, kdyz se tu budeme zabyvat psychologii a nezistnou vypomoci pri problemech se socialni interakci : )...

  OdpovědětVymazat
 29. Pozor Franto... Tady šlapeš na tenkej led.
  Většina čtenářů fff si Tě víceméně váží a bere tvé postřehy jako vtipné, protože ví, že máš k daným tématům blízký nebo specifický vztah. Mluvím o filmu, hudbě, filmové hudbě, titulkování, programování, suši, Monťácích, gay psících, hrách, Kompostu nebo hledání mrtvol v japonských lesích.
  Zabrousit takto zcela mimo, nemusí být totiž vůbec vtipné a zajímavé z důvodu, že existuje kvadrilion hloupých článku, které se tváří stejně objevně a chytře jako ten tvůj. Doufám, že příští nefffilmové téma nebude o dietě, módě či fitness.
  Rozdělit totiž reakce žen ve věkovém rozmezí cca 15-25 let do pouhých pěti možných kategorií, svědčí o minimálních zkušenostech při balení a svádění. Ty potvory jsou mnohem složitější.
  Rozhodnutí je samozřejmě na tobě ale moje upřímná rada zní, nepiš články do puberťáckých časopisů a blogů, ale piš dál o tom co znáš a co umíš tak fajnově osobitě podat.
  S pozdravem Mulder.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O dietě už kdysi psal: http://blog.lupa.cz/fflog/programatorska-dieta/

   Vymazat
 30. Frantovi fakt hráblo, tento článek lze v nejlepším případě označit za pořádný šit. Návštěvníky FFFilmu zcela jistě nezajímá nudný a nezáživný sex v rámci Homo Sapiens, nýbrž si žádají, tedy žádáme, pořádné mezidruhové orgie v teplácích, či alespoň spoďárech, a nejlépe se zástupci druhu Canis Lupus Chivavis. Apokalyptická zrůda Kubík vy*ukala Frantovi z anusu veškerý smysl pro humor, ach jo...
  Mimochodem, tento příspěvek jsem původně kvůli debilnímu zamrzávajícímu FFILmu omylem vložil úplně jinam, ach jo...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to uz lepsi nebude, viz.: http://www.webpagetest.org/result/120818_XN_458/

   Vymazat
 31. Jsem myslela, že na první fotce je ženská. Sice by byla ošklivá, ale rozhodně hezčí než umělina na té druhé.
  Ještě si musím přečíst, co je kolem těch obrázků za moudra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nedočtu, je to nuda. Všude všechno samej zasranej sex, už se pomalu bojím otevřít i konzervu, aby na mě nějakej nevypadl..

   Vymazat
  2. nemusíš se vůbec bát, tobě to opravdu nehrozí :)

   Vymazat
  3. Bodejť, jdi ze sebe dělat drsnou na Protivnou blondýnu.

   Vymazat
 32. ale tak uslo to, ale radsi bych pokracovani o komponovani hudby. Nebo aspon zejtra recenzi na promeseuse

  jinak hlavni problem s temahle metodama je, ze si sice asi vrznete, ale na vsechny ostatni lidi v dohledu a doslechu pusobite jako kreteni (a jimi se i po urcite dobe stanete). je lepsi si najit nejakou, ktera ma rada teplaky a nedelat ze sebe rimmera. Kdyby mel nekdo zarucenej navod a rekl, ze holky leti na chlapi s trenkama bez civav prevlecenych za krysariky, zachoval by ses podle toho? Ne. Tak nemudruj

  OdpovědětVymazat
 33. Franta se snaží zvýšit sledovanost (a bulvovný) bulvárníma tématama. Smutný...

  OdpovědětVymazat
 34. Pro mě byl ten článek přínosný v jediné věci. Zjistil jsem, že Franta se oženil. :-)

  OdpovědětVymazat
 35. Tak z tohodle se musí čivava obracet v trenkách.
  Mimochodem, moje manželka je úplně super, ale zpočátku bych si o ní ani neopřel kolo.

  OdpovědětVymazat
 36. Myslim ze Frantuv demograficky vzorek reakci potencionalnich cilu by.si.zaslouzil jeste dopilovat, ponevadz vynechal variantu, kdy emancipovana samicka odpovi: "To nevim...?" nebo jeste lepe "Co myslis ty?" a tak celou odzbrojujici vahu otazky prehodi na bedra chudaka nerda. Cimz ho dostane do pozice a) trapne vysvetlovaci nebo b) reagujicim "uz je pozde.." coz nevim co je horsi, pac tuhle roli ukecat je tezky a "vycouvat" ignorovanim dotazu jasne date zene najevo ze vic chcete nez muzete.
  Luk Vanmaar z telefonu samicky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale tohle je prece varianta C2. Pripadne C1, pokud se pri tom tvari pobavene… Rozhodne ji to nevysvetlovat.

   Vymazat
 37. Myslim ze Frantuv demograficky vzorek reakci potencionalnich cilu by.si.zaslouzil jeste dopilovat, ponevadz vynechal variantu, kdy emancipovana samicka odpovi: "To nevim...?" nebo jeste lepe "Co myslis ty?" a tak celou odzbrojujici vahu otazky prehodi na bedra chudaka nerda. Cimz ho dostane do pozice a) trapne vysvetlovaci nebo b) reagujicim "uz je pozde.." coz nevim co je horsi, pac tuhle roli ukecat je tezky a "vycouvat" ignorovanim dotazu jasne date zene najevo ze vic chcete nez muzete.
  Luk Vanmaar z telefonu samicky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Presne. Buchta umi odpovedi jen:

   Nevim, Nekdy, Mozna, Rozmyslim si to, Treba, Stredni hranolky, Stredne palivou, Stredne perlivou, Stredne velkou.

   Vymazat
 38. Imho si tou otázkou s velkou pravděpodobností jen zkomplikujete situaci. To, co by se po n-té schůzce přirozeně vyvinulo ve variantu A, se vám promění v B a C a bude z toho jen mrzení a pruzení.

  OdpovědětVymazat
 39. Lidove se tomu rika netlacit na pilu. :)

  OdpovědětVymazat
 40. Kdo potřebuje poradit s balenim bab, tomu žádná rada nepomůže, a dopadne jak FFFuka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vezme si pěknou houslistku?

   Vymazat
  2. Načež se nechá brutálně zneuctít Kubíkem na svém balkoně?

   Vymazat
 41. Frantův postup podle mojí zkušenosti (obvykle) funguje, ale fakt je třeba působit absolutně přirozeně - trénink dělá mistra :-)

  Jinak, upgradovaná verze klíčové otázky je: "Budeme se dneska milovat něžně nebo divoce?" ...to některý slečny dokáže zaskočit ještě víc, takže si třeba ani neuvědomí, že existujou i další alternativy kromě těch dvou, třeba žádnej sex :-D

  OdpovědětVymazat
 42. Drzte pycu teplaci a solte radsi bulvam, beztak je to tu samej strejdomrd, cuchpytel, ritostouch a psomrd! Tak si nechte laskave rady pro svoje teply civavy co vypadaj jako prazsky krysarici... Sfetovany Vystraseny Slune 2012

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zapomnel si na vlkolízáky.

   Vymazat
  2. Se připojuju tepláci, každej beďar by rád rady, recepty, ale solit, to už se každýmu nechce že jó, vy buzny. Jděte honit u Tomb Raidera, nebo Hitler povstane.
   BTW: Očekávám ňáký čerstvý fotky čivav v duhovejch barvách ze zítřejšího průvodu kterýžho se Franta jako už tradičně určitě žúčastní.

   Vymazat
  3. Je videt ze to kazdorocne sledujes z balkonu spolu s Kubíkem.Oba dva ste sfetli az se prasi za kocarem a myslite si buhvi jake ste VIP.Obycejni teplaci ste, nato nezapominej!

   Vymazat
 43. Chybí zde samozřejmě zcela zásadní kategorie F, kdy slečna zareaguje slovy: "Aha, Ty jsi četl FFFILM!". Co pak? Na jednu stranu víte, že ona ví, do které kategorie právě spadla, a co má podle Františka následovat. FAIL? Na druhou stranu však slečna navštěvuje tyto stránky, takže máte super téma, nad kterým se můžete společně zasmát a dlouze konverzovat až do svatby; a ještě dlouho po. No řekněte, není ten František geniální? :-)

  OdpovědětVymazat
 44. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 45. Trapárna. Fuxoft je proslulej tim, že si nevrz tak do 30ti (nebo zcela ojediněle a výjimečně), a najednou bude dávat nesmyslný rady? Tak zaprvý - celá ta konstrukce stojí na podmínce, že proběhl příjemný večer s dívkou. To vyžaduje o dost víc než říct jednu natrénovanou větu. A když se to podaří, tak ta věta už neni třeba, protože jestli si holka s našim nerdem užila pěknej večer, tak je jasný, že je načatá a stačí cokoliv. Zadruhý všechny ty zaručený způsoby balení nepočítaj se zásadní proměnnou - atraktivitou baliče. Když si chce dojít pro mladší holky (cca do 18ti let), tak musí mít v první řadě příznivej vzhled a když je to ksichtem průměr tak aspoň smysl pro humor. To stačí. Čim je holka starší, tím víc pro ní jde vzhled stranou a oceňuje nějaký to duševno. Záleží i na její osobní vyspělosti. No a postupně taky stoupá požadavek na nějaký hmotný statky. Čili Fuxoft dostal šanci až když mohl nabídnout (předstíranou) moudrost muže středního věku + pravidelný příjem a byt. Jako mladej nerd si ani neškrt, stejně jako si neškrtnou všichni neatraktivní nerdi usilující o mladý holky vyšší ligy. Nemáte co nabídnout a nedokážete ani dostat mladou holku večer ven. Ale když si počkáte, tak se to obrátí po dodělání škol a získání práce. Najednou bude kolem vás živo, protože po holkám od 20 do 30 v různý míře začnou tikat biologický hodiny a chlap se šrajtoflí, kterej mluví jak kniha, je najednou daleko atraktivnější než študák z koleje chodící na brigády, i kdyby vypadal jako Brad Pitt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty taky asi nemas do ceho strcit loskutaka kdyz o patecni pulnoci spisujes tyhle hovadiny...

   Vymazat
  2. mehehehehe .. ten mu to smecnul..

   Vymazat
 46. Kdo by to byl řekl. Franta Fuka radí jak na ženy... :-)
  To už asi skutečně bude brzy ten avizovaný konec světa.

  OdpovědětVymazat
 47. mit dneska my sex spolu? konec cervence Pecivec 2012,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. neskrejvej se anonyme, my víme že jsi Yoda :D

   Vymazat
  2. ty vedet hovno, franta sex civava joo to je vonoo

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 48. myslím že to spíš platí na kluky než na ženský ;)

  OdpovědětVymazat
 49. Prosimte, Franto, zenska je davno rozhodnuta, jestli Ti da nebo ne, at pindas co chces.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to zas ne, vzdycky to muzes podelat. treba tim, ze se ji zeptas, jestli spolu budete mit sex.

   mimochodem, proc je teda hodne nevhodny se na to zeptat uz pred prijemnym vecerem? Neni to jenom prirozena optimalizace nerdiho snazeni?

   Vymazat
  2. Protoze pisu o situaci, kdy jste se dohodli, ze spolu jdete na nejakou spolecnou akci. Pokud se jeste pred akci zeptas na sex a po odmitnuti se zdekujes, tak vypadas jako kreten, protoze pri domlouvani te akce jsi to zadnym sexem nepodminoval. Nemluve o tom, ze pointou cele te akce je, ze ocekavas s devcetem dobre straveny vecer, ne ze to je jenom predehra k soulozi! Koukam, ze to budu muset rozebrat znovu a lepe...

   Vymazat
  3. jo takhle! Takze tohle ma byt navod, jak zcela spontanne vyuzit prijemneho vecera? no tak v tom pripade jsem ti asi krivdil, touhle optikou to najednou cele vypada vlastne docela roztomile nevinne :)

   ale faktem je, ze nejvetsi prebornici tehle taktiky opravdu povazuji prijemny vecer za predehru k sexu, se kterym vicemene pocitaj. A proto jsou to kreteni (viz Mara a jeho lesbicky porno)

   Vymazat
 50. nekde jsem cetl krasne heslo: nejvetsi sanci na sukacku ma ten co nevypada na to, ze by si chtel zasukat.

  OdpovědětVymazat
 51. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 52. vážně tu silně postrádám oblíbený like button, páč psát comment ke každý kravině je únavný, na druhou stranu jsem se dlouho tak nezasmál ^^

  OdpovědětVymazat
 53. františku, mýlíš se. vzhled je u muže velmi důležitý a když někdo vypadá jako brad pitt, nemusí špekulovat jako ty. asi tě zklamu, ale krása je i u mužů to nejdůležitější. to je důvod, proč si děvčata lepí na zdi plakáty krásných herců a ty blbější z nich jsou zarytými fanynkami Stmívání...

  OdpovědětVymazat
 54. Kurva Franto tak budeme mit ten sex nebo co? Ty, ja a flatr dame trojku kundo dopyce

  OdpovědětVymazat
 55. Do pýče já chci mít ten sex dneska, kurvafix, s frantou nebo bez, klidně s tou jeho přihřátou čivavou

  OdpovědětVymazat
 56. Nevím, jaký má smysl učit nesmělé nerdy těmto alfasameckým metodám. Osobně upřednostňuji nesmělé chytání za ruku. Kdyby mi někdo řekl na prvním/druhém rande "Budeme mít dneska sex?", tak si koleduje o nálepku "Ten, co mu jde o to jedno". Nepopírám sice fakt, že náznaky, že chlapcův svět stojí a padá s tím, zda si najde děvče, jsou velice nesexy, ale myslím, že se nemá cenu přetvařovat, zvlášť pokud jde o víc, než o sex.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Budeme mit sex? (s jeji vaginou?)" - "Mohu mit 2000 tvojich korun?"

   Franto, tvoje SO je moc hodna kdyz ti toto po svatbe dovoli.

   Vymazat
 57. Hanko nezdržuj a napostuj fotku s full frontalem. Nebo dneska žádnej sex mít nebudem.

  OdpovědětVymazat
 58. Hanko, můžu Tě nesměle vzít za ruku? Nejde mi jen o sex, chápeš...

  OdpovědětVymazat
 59. Jako fakt? To je snad nejhorší věc co může chlap na začátku říct. Pro mě je to vizitka že ani na začátku vztahu se nehodlá obtěžovat s nějakou romantikou, sváděním, předehrou...tedy chlap bez vášně a fantazie = mizerný milenec který bere sex jako chleba ...a i kdybych měla sebevíc na ten sex chuť, protože pokud by byla situace že jsme spolu sami v soukromí, tak to se stane jen pokud já už počítám s pokrokem na metu sex, z takového dotazu by mě chuť přešla a asi by ji už nic nevykřesalo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíte. Takhle byste zareagovala, s dotyčným byste se už nikdy neviděla a oba byste ušetřili zbytečně promarněný čas...

   Vymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.