26.8.12

Ženskologie (2): Back to basics

Nejprve krátce k prvnímu dílu, který byste měli mít přečtený, než budete číst dál.

Z vašich reakcí (které byly veskrze kladné, včetně finančních) mi došlo, že jsem nedostatečně specifikoval "target audience" pro tento článek. To bych rád napravil a po úvodní bombě s žádostí o sex bych nyní začal poněkud obšírněji.

Obligátní úvodní navnazující obrázek dobře vyfotošopované ženy, se kterou jsem nikdy neměl nic společného

Tak tedy: První článek byl určen čtenářům, kteří jsou schopni strávit se slečnou příjemný večer, užít si to, nepotit se přitom hrůzou a pronést klíčovou hlášku tak, aby z jejich úst zněla odlehčeně a nenuceně (tedy včetně případné změny konkrétních použitých slov). Z toho vyplývá, že musí jít o čtenáře, který je schopen docílit toho, aby s ním slečna šla na nějakou akci, jejímž výsledkem bude příjemný večer. Z toho vyplývá, že musí jít o čtenáře, který je schopen mluvit se ženami (nebo má zatraceně velké štěstí).

Bohužel jsem zapomněl, jak vzácná tato schopnost (mluvit se ženami) je, a málo jsem zdůraznil, jak důležitá je pro správný prúběh mou zmíněného scénáře i všech ostatních podobných scénářů. Tak ještě jednou:

Muž se rozhoduje především na základě toho, jak žena vypadá. Žena se rozhoduje především na základě toho, jak muž komunikuje (což zdaleka není pouze jeho mluvený projev). Funguje to podvědomě, spousta žen o tom ani neví a svádí to na nějaké "kouzlo", "osud" a podobné věci. Když víte, jak to funguje, můžete úspěšně vzít "osud" do svých rukou.

My grandfather!
Můj dědeček - playboy.

Schopnost "komunikovat tak, aby to vypadalo, že jsem v pohodě", je pro muže natolik důležitá, že pokud ji opravdu dobře zvládnete, je následně do značné míry jedno, jak a o čem mluvíte, a poměrně snadno "zabodujete" (čímž nemyslím jen sex). Tuto schopnost se můžete snažit získat biflováním a hereckými výkony, nebo na sobě můžete zapracovat a změnit se tak, abyste se tak chovali přirozeně, sami od sebe. Druhá zmiňovaná možnost (chovat se tak přirozeně) je samozřejmě výhodnější, protože je méně namáhavá a dokonce zábavná.

Může vám ale připadat, že to, čemu říkám "chovat se pohodově a přirozeně", vlastně znamená, že se snažíte změnit své chování a chovat se poněkud jako hovado (ve srovnání s tím hodným nesmělým chlapcem, kterým jste byli předtím).

To je bohužel pravda.

Ona je totiž bohužel pravda, že muži-hovada mají statisticky vyšší úspěch u běžných žen, než hodní nesmělí muži.  (To je také důvod, proč měli na škole vaši méně inteligentní spolužáci u žen větší úspěchy než vy. Oni to prostě neřešili a nepřemýšleli o tom, takže na spolužačky působili přirozeně a pohodově, což jim imponovalo, přestože vy jste jim mohli nabídnout kvalitnější genofond.) A vy můžete tvrdit, že přece nechcete mít vztah s "běžnou ženou, která letí na hovada", nýbrž s ideální ženou, která vás bude chtít takového, jaký doopravdy jste, atd...

Toto je zcela korektní argument a sám jsem si tímto uvažováním mnohokrát prošel. Bohužel (všimněte si, že píšu "bohužel"), takových ideálních žen je opravdu hrozně málo. Já došel před lety k názoru, že sice chci takovou ideální ženu, ale než se objeví, tak 1) nehodlám být bez ženy, a 2) hodlám získat nějaké zkušenosti, pochopit jak ženy fungují atd...

A vše nasvědčuje tomu, že se mi tato strategie vyplatila. Ze svých pěti dlouhodobých partnerek (tzn. aspoň rok vztahu) jsem se se čtyřmi z nich seznámil naprosto bez použití jakýchkoliv "balících metod" (přičemž při druhé z nich už jsem s nimi byl trochu obeznámen). Ale kromě nich jsem se seznámil se spoustou nedlouhodobých partnerek, u kterých jsem třeba od začátku viděl, že to na doživotní vztah nebude, ale přesto jsem s nimi nějakým způsobem komunikoval, sbližoval se a tyhle věci... (Příslušná slečna samozřejmě od začátku věděla, že jde o "dočasnou záležitost", nikdy jsem jí nelhal, ale to je složitější problematika - o ní podrobněji až někdy jindy.)

Výsledným efektem bylo, že když se objevila nějaká, u které to vypadalo, že by mohla být "ta pravá", tak jsem většinou už byl dostatečně "v pohodě", abych ty rizikovější věci na začátku vztahu nějak hladce zvládl a nepokazil si šanci na doživotní štěstí. Rozhodně bych nebyl tolik v pohodě, kdybych předtím s mnoha jinými nezažil, jaké to je, komunikovat s ženskou, nebo kdybych se styděl to dělat.

Čímž se dostáváme k retro historce:

Je mi přibližně sedmnáct let, jsem pochopitelně panic (to bylo tenkrát v roce 1985 u nás na gymplu spíše pravidlo než výjimka, jenom kanec H. se chlubil, že souložil už v patnácti) a jsem na své pravděpodobně první "divoké párty".

Divoká párty spočívá v tom, že dvě spolužačky z gymnázia pořádají oslavu svých narozenin (doma u jedné z nich, když jsou rodiče na pár hodin pryč) a pozvaly na ni čtyři spolužáky, přičemž já jsem jeden z nich. Na stolku u gauče je džus a slané tyčinky.

Zpětně si uvědomuji, že mi tehdy nepřišlo nijak zvláštní, že jsem jeden ze čtyři kluků, kterého zve na svou oslavu spolužačka, která se mnou nikdy nijak výrazně nekomunikovala, natož aby mi něco necudného naznačovala. Nebo možná naznačovala, ale já si toho nevšiml, protože jsem měl plnou hlavu počítačů, filmů a jiných důležitějších věcí.

Spolužačka má doma klavír. Otec mě nutil hrát na klavír od mých šesti let, já to nenáviděl a přestal jsem s Lidovou školou umění jakmile se naši rozvedli a otec se odstěhoval (někdy kolem mých dvanácti let).

Sedám ke klavíru, abych vylovil z hlavy nějakou dobře nacvičenou hitovku, například "The Entertainer", "Bugatti Step" nebo ústřední motiv z "E.T. Mimozemšťana". Ne že bych chtěl slečny oslňovat nebo dokonce balit, ale trochu se nudím.

Takže něco zahraji, sklidím obdiv, načež pokračuji v brnkání a nastávají současně dva zásadní momenty mého života:

1) Něco brnkám a uvědomuji si, že to není nic, co bych se někdy předtím naučil, a přesto předem vím, jak ta melodie bude znít. Jinými slovy, zjišťuji, že mám "skladatelské nadání".

2) Slečna M. si mi bez vyzvání a nečekaně sedá na koleno. Nechávám ji tam sedět, dál si brnkám, nevím co mám dělat a zjišťuji, že mám počínající erekci - přičemž samozřejmě vím, co je to erekce, ale je to poprvé, co ji mám následkem přítomnosti živé ženy.

Obě tyto naprosto zásadní události, ke kterým došlo v rozmezí několika desítek sekund, mě nutí zpracovávat náhlý nezvladatelný příval informací a myšlenek (a krve).

Přemýšlím, že bych se vrátil k hudební nauce a pokusil se ji znovu pochopit. Víc ale přemýšlím o slečně M. a zda je hodna toho, abych s ní strávil zbytek života a měl s ní kupu dětí. O něco později ležím v šeru vedle M. na gauči a téměř neznatelně se dotýkáme rukama. Je mi moc hezky, aniž bych měl erekci. Vedle nás leží druhá slečna a druhý chlapec, pravděpodobně v podobném rozpoložení. Zbývající dva hoši sedí za stolkem proti nám, jedí tyčinky, pijí džus a dělají jako že nás nepozorují. Začínám nahlas filosofovat o smyslu života a o tom, jak je to smutné, když bývám na Silvestra doma sám. M. navrhuje, že přijde na Silvestra na návštěvu, ale dále to nerozvádíme.

Okolo půlnoci se vracejí rodiče M. a vítají mě (pro mě překvapivou) hláškou "Á, ty jsi jistě ten geniální počítačový chlapec, jak o něm pořád píšou v novinách a M. si to vystřihuje". O několik sekund později začne M. běhat po bytě a křičet. Zdá se, že se druhá slečna pokoušela souložit s jedním z chlapců v posteli jejích rodičů. Detaily neznám dodnes, ale párty končí a tím končí můj první pokus o vztah.

Slečna M. se o něco později na školní praxi dotkne svým nahým chodidlem mé nohy a dívá se mi přitom intenzivně do očí. Nemám odvahu jakkoliv reagovat a nemám odvahu jakkoliv zmínit Silvestra.

Na Silvestra (tzn. o více než půl roku později) sedím sám doma (matka a sestra jsou pryč) a koukám z okna, jestli přijde M. Čekám, čekám, oknem táhne dovnitř zima.

Nepřišla.

Gymnázium Arabská
Já nahoře pátý zprava, slečna M. někde v dolní řadě. Kanec H. někde v horní řadě.

(Celou tuto historku jsem slečně M. převyprávěl o téměř čtvrt století později na třídním srazu, než mě tam přišla vyzvednout má tehdejší o dvacet let mladší dlouhodobá partnerka.)

Mohlo by to vypadat, že jsem už v sedmnácti přišel na to, že ženské jsou svině a nedrží slovo. Možná jsem si to dokonce tehdy myslel. Ale časem jsem přišel na to, že je to složitější...

Já na příslib oné silvestrovské noci myslel průběžně několik měsíců a nikdy během té doby jsem v sobě nenašel odvahu zavést se slečnou M. řeč na toto téma, přestože jsme se pětkrát týdně viděli ve třídě a přestože by výsledek tohoto rozhovoru, ať už jakýkoliv, byl v každém případě lepší, než několikaměsíční nejistota korunovaná silvestrovskou samotou.

Jinými slovy: Z logického hlediska jsem si měl s M. promluvit a neměl jsem co ztratit. Přesto jsem to neudělal, protože jsem byl nesmělý a bál jsem se... Čeho vlastně? Že se přiznám, že mi není lhostená? Zamyslete se nad smyslem těchto slov: "Bojím se přiznat, že mi není lhostejná." Je to často používaná fráze (v různých variacích, např. "Nebudu jí přece kurva říkat, že ji chci píchat"), ale když ji rozebereme z čistě logického hlediska, je s ní něco v zásadním nepořádku. Což mi tenkrát nedocházelo.

Jistě nejsem jediný, koho zachvacovala panická hrůza z toho, že by proboha mohl dát najevo své city a že by proboha nemusely být opětovány, a tak raději spoléhal na to, že náhoda a/nebo Bůh způsobí, že všechno skončí happyendem, aniž by pro to něco udělal.

Pomineme-li čistě matematickou (ne)pravděpodobnost takového jevu, má tento přístup ještě jeden velký háček, který si můžeme dobře ilustrovat na událostech příštích let:

O nějaký ten rok později (už na vysoké škole) jsem se hodně procházel noční Prahou (převážně trasa Hradčany - Letná - centrum a zpět). Neprocházel jsem se proto, aby se něco zásadního stalo. Prostě se mi líbílo (a pořád líbí) noční velkoměsto. Nicméně jsem při těch procházkách průběžně naivně snil o dvou věcech, a to:

1) Že narazím na jednu konkrétní spolužačku (z jiné třídy), která se mi na lyžařském kurzu moc líbila a která se mi zmínila, že chodí na noční procházky po Praze (a samozřejmě jsem jí ani slovem nenaznačil, jak se mi líbí).

2) Že na Letné (v místě, kde dnes už stojí Metronom a tehdy už tam nestál Stalin) při pozorování noční Prahy náhodou potkám krásné neznámé zadumané děvče (dnes by se asi řeklo "s mírnými emo tendencemi"), téměř beze slova si padneme do oka a bude z toho osudový vztah.

Ironií osudu se obojí "téměř" splnilo:

1) Onu spolužačku jsem jednoho dne kolem půlnoci v centru Prahy skutečně potkal. Samotnou. Ledabyle jsem na ni mávl rukou, polohlasně pozdravil a spěchal pryč, protože jsem nevěděl, co mám říct a dělat.

2) Když jsem jednou takhle v noci seděl na zábradlí u budoucího Metronomu a koukal na Prahu, přišla mladá slečna a beze slova si sedla tři metry vedle mě. Měla baret na hlavě a svetr, který jí byl příliš velký, což byl tehdy přibližný ekvivalent toho, když má dnes slečna třicet deka kovu v obličeji a v pohlavních orgánech. Pokud jsem mohl v mihotavé záři města odhadnout, byla půvabná, zranitelná a připadalo mi, že po mně pokukuje přinejmenším stejně, jako já nenápadně pokukoval po ní. Minutu jsem nehnutě seděl a intenzivně přemýšlel, pak jsem zakašlal, udělal jako že se dívám na hodinky a že jsem si právě vzpomněl na prádlo v pračce, a utekl jsem domů.

Je pravděpodobné, že ona spolužačka by mě nikdy nemilovala a že neznámá dívka přišla na Letnou za jiným účelem, než aby se tam seznámila s neznámým nesmělým hochem. Důležité je ale to, že kdybych se odvážil něco (cokoliv!) udělat, mohlo to v obou případech dopadnout dobře, nebo to nemuselo dopadnout dobře, ale rozhodně bych si tím nepřitížil a necítil bych se pak následující týdny, měsíce a roky jako kretén, který si přehrává v hlavě své kreténské neúspěchy v celé jejich slávě.

Když jsem později na toto téma hovořil s přáteli nejrůznějšího věku, pohlaví a vzdělání, téměř každý z nich přiznal, že se mu něco podobného stalo, a to nejednou. “S tím se ale nedá nic dělat, že jsem takový”, lamentovali všichni, s výjimkou těch, které jsem měl za “trochu jednodušší” a kteří se divili, proč o takových blbostech přemýšlím a proč neřeknu té holce, že s ní chci spát.

Z osobních zkušeností vím, že existuje nezanedbatelné procento dospělých mužů (nad 25 let), kteří se BOJÍ oslovit zajímavou ženu, jsou z toho neskutečně nešťastní a vyhazují peníze za knihy a zázračné kurzy, kterými chtějí tento problém nějak obejít.

Pokud jste souženi stejným problémem, tak se nestyďte, nejste sami.

retro

1997, mluvím se ženou. Následně jsem s ní byl skoro 10 let.

Tento problém se obejít nedá a je zapotřebí se mu postavit čelem, protože to je opravdu základ, od kterého se odvíjí jakékoliv další "pokročilé postupy". A i když se vykašlete na "pokročilé postupy", je to základ, který vám umožní nebát se ženských.

Takže: Pokud takový problém máte, dejte si předsevzetí, že během příští cesty městskou hromadnou dopravou nebo během příští návštěvy svého oblíbeného obchodního centra oslovíte zcela neznámou dívku / ženu a pochválíte jí něco, co má na sobě (kabelku, sukni, naušnice, NIKOLIV PRSA). To s sebou nenese naprosot žádné riziko, není to nijak nevychované, žádná žena vám kvůli tomu nevynadá (ani když vůbec ani trochu nejste její typ), naprostá většina žen z toho bude mít radost, ale přesto se spousta chlapů stydí něco takového udělat. Nic na tom není, prakticky se to nedá zkazit, jen jedno varování: Měli byste to udělat dříve, než si slečna všimne, že se na ni koukáte a rozhodujete se to udělat.

Až s tímhle přestanete mít problémy, pak můžeme pokročit dál, například k tomu, že se vám líbí ta žena  samotná (včetně prsou) a že byste jí to rádi řekli.

P.S: Předchozí a následující díly tohoto seriálu se dají vyhledat podle štítku.

120 komentářů:

 1. Budeme hádat!?
  Kanec H je buď ten uprostřed, nebo ten nalevo od něj. Slečna M je ta čtvrtá zleva.
  Co vyhrávám?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kanec H. je úplně ten nejvíc napravo (prostřední řada stojící)

   Vymazat
  2. A M. stojí vedle něj (prostřední řada druhá zprava)

   Vymazat
 2. Mě na té třídní fotce zarazilo, jak MOC je stejná jako moje třídní fotky z doby někdy před 20 lety. Dokonce jsem tam viděl i sebe, dokud jsem to nerozklikl a neujistil se, že to fakt není fotka mojí třídy. Zvláštní...

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za kvalitní matroš. Je dobré si na takové retrospektivě uvědomit, jak moc má každý jedinec (i jedinka) svůj život ve vlastních rukou. Kolikrát stačí jedno slovo, jeden dobře mířený pohyb očí nebo jiného údu, a "je ruka v rukávě", a život se začne odvíjet jiným směrem...

  OdpovědětVymazat
 4. Lze také počkat na pokročieljší technologie, kdy i ten sebestydlivější nerd může zabodovat http://www.youtube.com/watch?v=lK_cdkpazjI&feature=player_embedded

  OdpovědětVymazat
 5. Nejzásadnější informace je ovšem ta, že kanec FF na třídní fotce již majetnicky drží kolem krku svého pravděpodobně dlouhodobého partnera.

  OdpovědětVymazat
 6. Naprosto luxusní čtivo!

  Já to říkám pořád: Kdo oslovuje, má holky. Kdo neoslovuje, nemá.

  Je to opravdu takhle jednoduché.

  Kdybyste nevěděli co říct, tak jsem o tom napsal článek :) Jsou i další varianty, kromě pochválení nějaké drobnosti, ačkoliv i ta je velmi dobrá! http://www.aktivnikomunikace.cz/jak-na-to/98-ruzne-osloveni-otviraky-pickup-line.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Znám pár maníků kteří oslovujou neustále, každou* při jakýkoliv příležitosti, prostě pořád jedou jako sentinel. Otvíráky jak naučený tak improvizovaný. To už je ale fakt extrém... po chvíli má jeden chuť dát jim přesdržku.

   *)každou, která je pro ně sexuálně atraktivní - to znamená v podstatě každá mezi 15 a 30, případně i zachovalý starší

   Vymazat
  2. priklad otviraku z ty stranky aktivni komunikace:

   "Máš provázek?" Ona: "Nemám, na co ho chceš?" Ty: "Chtěl bych s tebou navázat kontakt."

   to myslis vazne? kolik mas doma diplomu za plavani?

   Vymazat
  3. Tyhle triky ale zaručeně fungujou!

   S pozdravem A.J.R. , BSC. SSC.

   Vymazat
 7. Pane Fuka, ano! Nikdy jsem vás rád neměl, ale vaše loserské články z vás v mých očích udělaly člověka s velkým srdcem! Skoro se mi chce být pravičák.

  OdpovědětVymazat
 8. Franto jako jó, máš recht, seš už holt kovanej ženskolog. Nebát se těch venušanek a postavit se k tomu jako pravej marťan! Buď dá nebo ne a když ne tak kurva nechodit měsíce kolem horké kaše. Ztráta času. Jó a netlačit na pilu, to je jasný.

  OdpovědětVymazat
 9. Franto, byl váš třídní Lauterbach?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem si říkal, že je mi nějak povědomý. On na gymplu pořád učí a na svůj věk je to poměrně aktivní pán..

   Vymazat
  2. Ano, můj třídní to byl taktéž (a není to zas tak dávno). Stále je na tom skvěle.

   Vymazat
 10. Franto, jak bys oslovil holku, se kterou rok pracuješ (vidíš se s ní tak 3x denně) a seš do ní (až platonicky) zamilovaný?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem to trochu nakousl v prvním dílu a budu se tomu asi věnovat později: Zkoušet nějaké "metody" na holku, se kterou se už znáš, je bohužel mnohem obtížnější, než to zkusit s naprosto neznámou. Ta, která tě zná, okamžitě vycítí, že děláš něco, co "není v tvém stylu" a začne být podvědomě nedůvěřivá. Ženské na to mají takový speciální velmi vyvinutý radar...

   Je tu možnost sehrát to jako že tě najednou až teď napadlo, že byste se mohli dát dohromady. Například až někdy budete spolu trochu v klidu a bude vám celkem fajn, tak říct na nějakou její hlášku (svými přirozenými slovy) něco jako "Jo, to jsi řekla přesně. Hele, to je zajímavý, pracujeme spolu takovou dobu a až doteď mi vlastně nedošlo, že jseš kromě kámošky a kolegyně taky docela bezva holka. Máš teď přítele?" Pokud odpoví, že nemá, tak říct "Jó, to mám ale štěstí, tak já zkusím něco naplánovat a dám ti vědět." Pokud odpoví, že má přítele, tak říct "A chtěla bys mít lepšího?"

   Tohle všechno ale musíš říkat úplně pohodově, s úsměvem, jako když vykládáš vtip, a jsi si vědom toho, že to nemyslíš úplně vážně. Nesmíš být nervózní, nesmíš působit jako namyšlený kretén. Musíš to vykládat tak, aby to působilo přirozeně vzhledem k tomu, jak tě doposud znala. Pokud tě doposud znala jako zakřiknutého nesmělého nemluvu, tak je samozřejmě velmi těžké něco takového přesvědčivě sehrát...

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Praktická otázka - František to má jistě zmáknutý.
   Je mi 33 a naposled jsem se seznamoval hluboko před třicítkou. Teď mě to bohužel čeká znova, ALE je tu dilema:
   VYKAT NEBO TYKAT při oslovování dívek a žen?

   Dřív to člověk samozřejmě neřešil, ale teď už je to issue.
   Samosebou chci oslovovat i mladší ženy - vykání je dost formální, ale tykánim zas můžu budit dojem, že si hraju na mladýho. I u stejně starých žen je to ale relevantní otázka.

   Nějaká osobní zkušenost či rada?

   Vymazat
  4. Mam úplně stejnej problém, řeším už několik let. Podle mě záleží na situaci. V baru či klubu bych rozhodně tykal. Na ulici v obchodě vykal.

   Vymazat
  5. Klidně mu tykejte, Hlaváčku.

   Vymazat
  6. Civavam a krysarikum rozhodne vykej! A to i neplnoletym...

   Vymazat
 11. Ano, pokud nevíte, jak sbalit ženskou, určitě si nechte poradit od teplákového sociopata, který si na balkon zve teplometa Kubíka a na svoji pochybnou svatbu pak ani nepozve 100% heteráka anonymního...a ještě mu za to posílejte své pytlíky plné kdovíčeho...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. presne tak, a v nejhorsi chvili se ke statecnemu japonskemu lidu otocil zady a sel do zabavniho parku. Misto aby okamzite spachal harakiri skokem z losangeleskeho mostu. Jenze kdo by se pak postaral o psy? Kubik? tezko

   Vymazat
  2. Kubik by se postaral leda oto aby jejich prdel poznala stredovek.

   Vymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 13. Tyhle "pravidla balení" jsou vážně k ničemu. Sbalit se dá každá holka. Pakliže zrovna někoho má, je to většinou o dost složitější, pokud tedy nechodí s nějakým jelitem, třeba s Fukou. Rada, že je důležité se slečnou mluvit má asi stejnou relevanci jako že "není nejlepší nápad vysrat se na prvním rande dívce na hlavu". Lepší totiž je počkat až tak na třetí schůzku.
  Franto, my víme, že jsi šťastně zamilován a prožíváš s panem Kubíkem úžasné sexuální dobrodružství plné výbušných orgasmů, a my ti to všichni ze srdce přejeme, ale přestaň se tím už takto teatrálně vytahovat, je to trapné. Další díl už, prosím, ne, jinak ti zase vysaju zlaťáky z účtu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pán bude asi "trochu jednodušší" s diví se, proč nad tím Franta přemýšlí.

   Vymazat
 14. Slecna H je ve spodni rade druha zleva, imho.

  OdpovědětVymazat
 15. Rozšiřující dotaz:
  Co když se mi (ne záměrně, spíš řekněme shodou náhod) podaří zaujmout hezkou ženskou, ale hned zjistím, že je blbá jak tágo?
  Má smysl pokračovat?
  Na jednu stranu si říkám, že si člověk alespoň potrénuje tyhlenty sociální dovednosti a při troše štěstí získá alespoň trochu sexu. Zároveň ale je hrozně vyčerpávající jet v režimu, kterej umožňuje komunikaci na její úrovni. A taky hrozí konflikt s jejím tupým naposilovaným přítelem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je přece čistě na tobě, jestli ti ty chvíle v posteli pak stojí za to, že ji musíš vytrpět i mimo postel. Riziko to žádné nemá (s výjimkou toho přítele, LULZ).

   Vymazat
  2. Nestojí... o to právě jde :)
   Respektive: nedá se to předem odhadnout. Jestli opravdu dojde k sexu, jestli opravdu bude stát za to, jestli to neskončí průserem. Když už vynakládám nějakou námahu, tak chci mít jistej výsledek.
   (Ideální by bylo vidět jak mi narůstá hodnota EXP, při určitý hodnotě by se mi zvýšil LEVEL a od určitýho levelu by mi do postele skákaly ženský samy, lol)

   Vymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi si jist, ze pouzivas slovo "oxymoron" v tom smyslu, v jakem jsi ho chtel pouzit?

   Nicmene, kino eskalaci sem v tuhle chvili vubec netahej, tohle je psano pro lidi, kteri se stydi holku oslovit.

   Vymazat
  2. - kral ceskych nerdu ucici balit holky neni oxymoron?
   - nez holku pozadam o sex, nebo treba jen o polibek, je predtim nutny budovat komfort kino eskalaci, jinak je to hodne neprirozeny az divny... staci si predstavit situaci, kdy jsme s holkou podruhy na rande, dohromady jsme spolu uz stravili 6 hodin spolecnyho casu a jelikoz jsem nesmelej, tak jsem se ji jeste ani jednou nedotkl a najednou ji budu chtit polibit, nebo na ni vytahnu hlasku "budeme spolu mit ted sex? (aniz bych se te predtim kdy dotknul treba jen ramene?) - neni to divny?

   Vymazat
  3. Je to divny. Ale ne tak divny jako dat Expendables2 vic nez 10 procent...

   Vymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. budovani komfortu kino eskalaci po approachu hardwired zensky direct openerem pred seduction je teda na nic, kdyz nejsi poradnej dickhead, jo? no to jsou veci.. uz jsi na to submitnul nejakej paper? Pac s timhle mas dizertacku v kapse, ty interakcni odborniku

   Vymazat
  2. hlavne teda scenare jako
   - modelka, ktera vystoupila z davu konformity a pro dobro sveta zalozila charitu, prestala nosit podpatky a stala se tudiz prudce alternativni a dokazala tim vsem, ze ma i neco v hlave
   - celkem normalni stredoproudy tloustik, ktery to ma v hlave vicemene v poradku a nijak (ani schopnosti scitat, odecitat ci nasobit jednociferna cisla) nevybocuje z pasma normality, avsak presto citi potrebu vybojovat si sve misto uvnitr zumpy diskuze na fffilmu (mluvim o tobe, Pecivo), byt natuty nezvlada odpovidat na vsechny posty, ktere se ho tykaji (nebo jeho penisu)
   - stydlivy nerd, postradajici prirozeny appeal pro stredoproudou zenu
   - dickhead majici prirozeny appeal pro stredoproudou zenu
   clovek bere tak nejak za samozrejme, ale dickhead, kterej se na fffilmu uci balit zensky, to je fakt dno

   Vymazat
  3. Anonymní27. srpna 2012 14:39 - tema anglickejma slovickama se nesnazim bejt radoby cool, jedna se o zavedeny anglicky slovicka ve vseobecne uznavany teorii pro interakci s zenami a kdybych prekladal direct opener jako přímý otvírač, tak by to vypadalo hodne divne, skoro me z toho prekladu az boli svěrač... je videt, ze ani tu teorii nemas zmaklou + vystupujes zde jako anonym, z toho mi vychazi jediny mozny vysledek = panic, mozna jedno nahodny smoceni v zivote

   Vymazat
  4. Horak tos posral urážet anonymního bráchu, řadím tě společně s pečivem na můj seznam!

   Vymazat
  5. hahaha, "zavedeny anglicky slovicka ve vseobecne uznavany teorii pro interakci z zenami" a dedukce, ze jsem panic :) Ty se mi snad zdas, Horaku, mozna pravidelne smocujes, ale mentalne jsi tady nejvetsi panic ty. Tak jdi trenovat direct openery, prej je dobrej ten se zizalou

   Vymazat
  6. Vy jste to dopracoval... "Nedala byste si žížalu?" je samozřejmě opinion opener, nikoli direct opener. Což je pro interakci zcela zásadní.

   Vymazat
  7. Mne teda tenhle tvuj approach na vudce lokalni smecky do komfortu nedostava. Vis proc ? Protoze direct opener na wikipedii neni !
   Tolik k tve "vseobecne uznavane teorii"...

   Vymazat
  8. kolega 21:26 - tak jiste, v terminologii se samozrejme pohybuji lehce jak civava v trenkach, ale ja mel na mysli direct opener "Ahoj, moc se mi libis a rad bych, abys poznala mou zizalu"

   Vymazat
  9. Anonymní27. srpna 2012 19:22

   Neni duvod ti nejak odpovidat.

   zaplaceno mam27. srpna 2012 21:37
   Na wikipedii neni vsechno. Ale google si jiste poradi a terminy jako direct opener, opinion opener nebo last minute resistance zcela jiste najde :)

   Anonymous27. srpna 2012 21:26
   Anonymní27. srpna 2012 23:36
   Tomuto fff stylu humoru ne uplne rozumim, sorry...

   Anonymní27. srpna 2012 19:22
   Tato terminologie uz je opravdu zavedena, predevcirem jsem nahodne potkal anglana, co to ma taky nafetovany a kdyz jsme pouzivali tuto terminologii, je pravda, ze zbytek lidi na nas koukal divne, ale proste nic lepsiho dneska neni. Vymysli lepsi terminologii. Ale asi to pro nekoho, kdo nema zadnej socialni zivot, bude hodne tezky. To ja si uz jedu advanced group tactics, kdy uspech se slecnou z minuleho mesice vyuziju tuto stredu spolu se slecnou a jejimi kamaradkami k vytvareni novych socialnich vazeb. Je to fakt easy. Staci jit ven a zacit socialni interakci. Psanim debilit na internet a radoby shazovanim toho, co jsem napsal, zustanes naveky u kompjutru zapsknutym sulinem.

   Vymazat
  10. Tato rozvitá řada komentářů právě dosáhla předteplákových kvalit. Děkuji a jen tak dál, pánové.

   Vymazat
  11. sorry za smazani origo prispevku, uz jsem prozrel a zjistil, ze zdejsi diskuteri rozhodne nepotrebuji jakekoliv rady a zavedene postupy v oblasti interakce s zenami - kazdej tu zcela jiste klati jednu pornohvezdu za druhou (a je jedno ze to je s pravackou u *.avi souboru)

   Vymazat
  12. Horak a s tim anglanem jste pak sli na hotel nebo k tobe? Natrenovat dalsi fazi comfort zone? Je to legracni jak se tu cas od casu objevi nakej Horak-Pecivec a vsechno vi, vsechno zna :-)

   Vymazat
  13. Já myslím, že jako ilustrace to stačí. Pickup teorie jsou fajn (i když občas je to tak trochu placebo), ale neberte je moc dogmaticky a jako vrchol všeho vědění, nebo po mentální stránce dopadnete jako sociální robot Jan Horák.

   A pokud budete mít nedejbože nutkání posílat na fffilm regurgitáty z Mysteryho příručky, nepište proboha pod vlastním jménem, nebo vám za pár let bude trapně, až to někdo z hlubin internetu vyhrabe. Teda, Jan Horák není doufám Vaše pravé jméno, že ne :)

   PS: Taky mě občas nějaká holka seznámí s jejími kamarádkami. Advanced group tactics, my ass.

   Vymazat
  14. socialni robot :-) to si rekl moc hezky. Kazda slecna musi vlhnout kdyz ji tento sex-kyborg meri ocima a analyzuje dalsi kroky.

   Vymazat
  15. Horák je ten na františkově fotce úplně vpravo.

   Vymazat
  16. Prostredni rada. Jo, to by mohl bejt von, podle stylu, anebo druhej zprava. Jenze Frantovi je pres 40 a Horalovi 22 a este si nevrzl i kdyz je blizko. Casovy paradox.

   Vymazat
  17. Anonymous28. srpna 2012 14:50

   nevim proc by mi melo bejt trapne... jo mysteryho metody jsou fajn, vyzkouseno v praxi, neco az nechutne dobre funguje

   Vymazat
  18. wow ty uz znas i muj vek, ty do me musis bejt vazne zamilovanej... v kolika letech si zjistil, ze jsi homosexual?

   Vymazat
  19. gay tematika je pro tebe zreme silny tema co? :-) Zminujes to temer v kazdym prispevku.

   Vymazat
 18. Bohajeho, co to tu vlastně řešíte?
  Jakákoliv děvka je i v dlouhodobém výhledu mnohem levnější, než oblbování diskobobulí, nebo (nedej Pane!) nějakejch paniček. Nehledě na to, že je i lepší v posteli a po sexu bez keců vypadne.
  (http://www.kurtizany.net/wp/wp/2009/09/27/manzelka-milenka-devka/ )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to musi bejt strasnej svet, ve kterem muz voli jen mezi diskobobulema, panickama a devkama; podel se s nami o sva traumata, tady je spousta ochotniku, co ti do otevrenych ran s radosti naserou, vazne, zadnej stud, neres takovyhle picovinky!

   Vymazat
  2. Na tom blogu toho máš plno, můžeš chodit srát tam, rádi Tě uvidíme.

   Vymazat
  3. spolecenstvti pritroublejch tatiku, kterejm utika zivot? to by byla nuda, zadna celenz..

   Vymazat
 19. Má pravdu ten chlapec. Ale zas mě strašně serou takoví ty sexuální koučové (případně jakýkoli jiný koučové) co si z toho udělali byznys a co jsou vidět v TV. Slibujou že z každýho udělají playboye, ale hlavně chtějí solit. A né málo. Takovej kouč chce klidně 2000/hod

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Fuku je takovy budget kouc.Sice furt rika, ze je mu 30 klacku za mesic malo ale snazi se....

   Vymazat
 20. btw. zajimalo by me, na te tridni fotce, ten typek uplne napravo, to je ucitel, ci spoluzak? vypada trochu jakoby vyvrhnute mimo kolektiv chudak

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky ho v ramci pomaturitni kalby sezrali. Franta mel stehynko.

   Vymazat
  2. Píšu už nahoře, že to je kanec H. Čti to tu pořádně.

   Vymazat
 21. Dneska na me z flattru vyskocili 4 vystrasujici teplaci na nekolik sekund. Otresny zazitek!

  OdpovědětVymazat
 22. Šmarjá pano..já chci něco o filmu, nebo aspoń něco rozumnýho a ne si tu číst o problémcích zamindrákovaných blbečků nad 25.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klid, Frantova dokončuje článek pro zamindrákované pipiny pod 16.

   Vymazat
 23. Dobrý den, jsem uhrovitý nerd, 27 let, rád bych si našel hodné děvče. Poradíte?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ukaž kterékoli dívce tento Fukův idiotský článek a řekni jí, že jestli s tebou nezačne ihned chodit a pravidelně souložit, budeš jí z něj nahlas citovat. Úspěch zaručen, i kdybys vypadal jako Fuka...

   Vymazat
  2. to nenajdes i kdybys byl Jan Horak vole, grafomanska elita fff filmu

   Vymazat
  3. ale zas by disponoval filozofickym diskurzem a anglickou terminologii, ktere by mu to umoznily jednoznacne zduvodnit a vyargumentovat - zejmena na filmovem blogu, vzdycky by mel jasnou odpoved, povaz!

   Vymazat
  4. Já jsem optimista. Když k J. H. brilantně shrnuté teorii přidá kvalitní peacocking(tm), vezme na sebe do klubiku chlupatý klobouk, plavecké brýle, svítící chlupatou vestu, latexové kalhoty a platform boots, úspěch ho nemine!

   Vymazat
  5. Anonymní27. srpna 2012 17:29
   Jak rikam, zkus vylezt ven a zapocit socialni interakce. Mozna ho pak budes mit i na neco jinyho nez na curani a samodrazdeni u pecka.

   Anonymous27. srpna 2012 19:42
   No vidis jak to jde, uz sis nasel i nejakej ten termin na netu. Ted jeste vylezt ven a zkusit to v praxi. Uvidis, ze to je mnohem vetsi zabava nez diskuze na internetech.

   Vymazat
  6. Pozor. Promluvil sam velky pichac-teoretik JH. Ktery misto aby vylezl ven a neco podnikl sem napsal 140mb textu o baleni. Presvedcil si me.

   Vymazat
  7. ja uz bohudik jedu praktickou cast, ty jsi ale jeste nezacal ani tu teorii, coz je smutne

   Vymazat
  8. Horak a vis co je znama psychologicka vec, ze panici jako ty nejvic rvou jak pichaj v praxi vostosest, jak uz to delali uz uz to fakt delali a ostatni ne :-) Stejne jako nejvetsi latentni homousi nadavaji ostatnim do buzen atd. Neams to lehky co?

   Vymazat
  9. nemam no, je to strasne tezky... tak ted jsem vylozil karty ja, tak ted nam povez neco ty o svem sexualnim zivote. vsadim pet korun, ze jsi nezkusenej trouba, jehoz naplni od pondeli do nedele je psat hovna do diskuzi

   Vymazat
  10. ale pravda bude beztak takova, ze jsi smocil 0x, mozna 1x nahodnej zarez, takze srovnavat se s tebou asi nema cenu, kdyz i fukovy cokly jsou zkusenejsi pichalove nez ty

   Vymazat
  11. Jak nema cenu? Moje cisla znas 0 az mozna 1 ted vyloz karty na stul ty. Horaku ty ses looser ze se to ani neda popsat. a cim vic do toho zabredavas :-) Povez este naky svoje story stareho playboye na penzi co ma taaakhle tlustej denicek svejch zarezu.

   Vymazat
  12. Ja ale nemam potrebu se chlubit svym sexualnim zivote, i kdyz bude na 100 procent bohatsi nez ten tvuj. Ja zde pouze sepsal par zakladnich veci ze zavedenejch pick up prirucek + par veci, ktere vzdy fungovaly v mem pripade, upozornil na to, co je dle meho nazoru v clanku FF mylne a rozhodne to jde udelat lepe a tim to hasne... to ze se toho chytne nejakej zakomplexovanej anonymni gay panic mi bylo vic nez jasne... hold internetove diskuze od takovyho bordelu jako jsi ty nevycistis

   Vymazat
  13. kdyz ti to bylo vic nez jasne, tak proc jsi to vubec psal? Sem jiny lidi, nez zakomplexovany anonymni gay panicove nechodi (teda jeste sem chodi zakomplexovany neanonymni gay panicove, ale to vis sam nejlip). Proste jsi chtel zamachrovat, ze uz mas skoro nastudovano a ze uz snad smocis.. se nestyd, no. Chces treba poradit s necim, cemu nerozumis?

   Vymazat
  14. v gay oblasti opravdu zadne zkusenosti nemam, tak diky za nabidku, ale asi si je nech pro sebe... ale neztracej nadeji, zkus tu balit jine hochy a treba to jednou dopadne. tak se omlouvam, ze jsem zde napsal postrehy (z praxe, nikoliv z nejakych prirucek a v teoreticky rovine, jak to je zrejme u tebe)... no rad jsem se s tebou seznamil anonymni gay nulo, tak zase nekdy jindy u tretiho dilu baleni. Do te doby zatim trenuj.

   Vymazat
  15. Anonymní28. srpna 2012 16:16

   jinak sluvko smocit jsem tu v diskuzi parkrat pouzil a ted ho opakujes - znak toho, ze beta samec napodobuje alfa samce a chce se mu vyrovnat :D

   Vymazat
  16. vis, co se mi libi? jak neustale nenapadne naznacujes, ze jsme nezkuseni panicove. To znaci slusnou insecuritu, dickheade

   Vymazat
  17. jasny, asi jako kdyz na maly dite sislas a nepouzivas slozity slova a misto jidlo rikas papu. To se zrejme snazis vyrovnat alfa diteti

   Vymazat
  18. ja uz bych tu debatu ukoncil... sice mam dost casu, abys me sasulo jeste chvili bavil, ale uz jsi me celkem omrzel, je na case trollovat zapsknuty komputerovy losery nekde jinde... bye bye

   Vymazat
  19. prej debatu :-D ty fakt nevis, ktera bije

   Vymazat
 24. FFFilm definitivně mažu z oblíbených. Tak vysokou koncentraci retardů a lůzrů nepamatuji snad ani z legendárních diskuzí na Ona Dnes. Dlouho jsem si myslel, že jde o nějakou promyšlenou recesi a nakonec se jí všichni zasmějeme a zajíme škvarkovým chlebem, nicméně teď už je nad slunce jasné, že to Franta myslí s těmi sračkami vážně a čtenáři mu je nadšeně žerou a ještě se labužnicky oblizují. Na stránkách idnes by takový článek byl úsměvný svojí nevinnou naivitou až debilitou náctileté autorky, avšak na FFFilmu, kde je pod ním podepsaný Fuka, je to k pláči.
  Je smutné sledovat, jak sociální experiment dál a dál stahuje FFFilm do hlubin páchnoucí žumpy plné těch nejsmradlavějších zvratek a hoven.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neuspechej to. Kokain jak znamo zvysuje sebevedomi. Po snatku Franta nabyl dojmu ze se stal odbornikem na zenskologii. Ve svych ocich se stal prukopnikem noveho oboru. Tato krize zacala kdyz se v jeho zivote objevil czech smejd Kubik.

   Vymazat
  2. ne, ze bych chtel privolavat nejaky morovy rany, ale vsimli jste si, ze tyhle temata docela ucinne vystrasujou chlebce, takze sem nepise? jeste bych to s Frantou nevzdaval, vidim v tom nejakou promyslenou klukovinu a treba dojde i na ten skvarkovej chleba a koks s kubikem na zaver

   Vymazat
  3. ne ze bych chtel brnkat zrovna na tuhle strunu, ale vztah F+eRCha mi napadne pripomina notoricky http://img.chan4chan.com/img/2010-09-11/1284214560166.jpg

   Vymazat
  4. @Anonymní27. srpna 2012 19:26:
   pravda anonynmní, pečivo se k těmto tématům nevyjadřuje. Jenže na druhou stranu sem přibyl Honza Highlander se svýma openingama, aproachema, middle fazema a zvýšenou social value.
   Té hornouherštině jsem aspoň rozuměl.

   Vymazat
  5. Anonymní27. srpna 2012 21:22

   lezim ti hodne v zaludku panici, ze me musis propirat v odpovedi na kazdy prispevek? :D :D :D

   Vymazat
  6. spatny.. ted muzeme odpovedet "ne" a cela konverzace se zhrouti. Takhle bych bejt tebou nikdy zadnyho kluka nebalil. Lepsi opener by byl "ahoj panici, rad bych se ti podival az do zaludku svoji zizalou". Tim bys aspon zaujmul

   Vymazat
  7. zeru nevtipny nerdy, co se snazi bejt vtipny v kazdy diskuzi na fff filmu... jeste napis neco humornyho o teplakach a teplejch psech pls

   Vymazat
  8. nene, Jene, jestli planujes pravidelne prispivat na fffilm, mel bys zkusit napsat svuj vlastni meta pribeh o teplacich a civavach. Teoretickou cast uz bys mel mit za sebou a je cas proverit te v praxi! Nuze?

   Vymazat
 25. Tohle se sem tematicky hodí. Arnold Schwarzenegger a jeho pickup-lines:

  http://www.youtube.com/watch?v=ozRm0o_OVBg

  Co na to Jan Horák?

  OdpovědětVymazat
 26. Koukam, ze Franta je svuj vlastni dedecek. Tim se mnohe vysvetluje.

  OdpovědětVymazat
 27. Silnejsi pes mrda - pravda.
  Ale kdyz chce clovek neco vic nez dickheaduv automat.... Prijde Susan Glenn effect.

  Shrnuto, vsichni mame radi kdyz ta jiskra preskoci, civavy, FF. No a tohle je jen slozite podany postoj, ze dobry vztah si sezenim u pocitace a honenim do zblbnuti neporidim. Takze jit do rizika a zkouset. Statisticky uspech musi prijit.

  Ja uz potkal tolik Susan Glenn (viz. Wiki) a ani nevotevrel hubu, ze je dobry kdyz s tim nekdo jde ven verejne. To si tady vsichni doopravdy chteji jen zapichat? Neverim.

  Univerzalni navod je blbost. Ale pokus/omyl metoda neni spatna, pokud dojde k te fazi "pokus".

  At uz je FF jakkoliv naruseny, ma doma holku ktera na neco umi hrat, dobre vypada a pouziva Android. Pokud i ostani individualni promenne sedi, tak muze poucovat. Kdo to dneska ma. Ja ted zrovna mam hovno, a resim kudy dal.

  OdpovědětVymazat
 28. To, ze ma muz pocit, ze rozumi zenam, povazuji za prvni priznak senility :)

  OdpovědětVymazat
 29. Předpokládám, že po pár letech bude následovat tématický článek o tom, jak se ženský po x letech elegantně zbavit, čímž bude dovršena ženskologická trilogie ;-)

  OdpovědětVymazat
 30. Myslím, že panu autorovi uniká jeden zcela zásadní fakt - že pokud si muž myslí, že "umím komunikovat tak, aby to vypadalo, že jsem v pohodě", tak je zaprvé naprostý zoufalec a zadruhé to žena téměř vždy pozná a ten "muž" pak vypadá ještě zoufaleji, byť poslední odstavec článku vypadá, jako by to nebylo psané pro nerdy. A druhý, ne už tak zásadní fakt je, že František dělá (dělal) věci, které dělá normální člověk, tak o 10-15 let později, takže to prostě působí divně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Definice "umět komunikovat tak, aby to vypadalo, že jsem v pohodě" už sama o sobě implikuje, že to umím tak, že to žena nepozná. Tzn. pokud to pozná, pak není pravda, že "umím komunikovat tak, aby to vypadalo, že jsem v pohodě"...

   Vymazat
 31. No nevim Franto, ale vydavanim se za odbornika na baleni zenskejch, svoji homosexualitu asi tezko vylecis. A je fakt jedno kolik tech clanku napises a jakbudou dlouhy ;)

  OdpovědětVymazat
 32. FFFilm nemá význam, vyžaduji FFSex.

  OdpovědětVymazat
 33. FF/ Nu dobrá, Franto, mně by zajímal tvůj pohled a názor na nasledující: mám jednu bývalou kolegyni se kterou se občas sejdem. Někdy jdem do kina, někdy si jen něco vypít, někdy sami dva a jindy s náma jdou ještě další společní kamarádi. Původně to byla jen kolegyně a trochu kámoška jenže za ten čas co s ní jsem takhle v kontaktu to z mé strany přerostlo dál. Když s ní flirtuju, oplácí mi to stejně, ale oba to děláme takovým tím spůsobem, znáš to, právě sem ti řekl že tě chci, ale byl to jen vtip, ha ha ha. Jenže u mně je to samozřejmě flirtception, protože za tím ha ha ha je další úroveň – to není vtip, chci tě, ksakru! Jestli to je z její strany nápodobně netuším a tady je jádro pudla a proč tady ty teplákoviny vypisuju. Momentálně se tak nějak pomalu připravuji, že jí to tedy řeknu ale zajímalo by mě – myslíš, Franto, že de ještě před tím nějak jasně poznat jestli má o mně zájem i ona, nebo mně bere jenom jako kamaráda a flirtuje jen tak pro zábavu a svým přiznáním možná spůsobím jen to, že se mně začne stranit? Já to z toho jak se ke mně chová fakt poznat neumím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milý Tepláku: Nepotěším tě, ale tohle je snad ta úplně nejkomplikovanější a nejméně průhledná situace, jaká může nastat, a to z mnoha důvodů. Zaprvé, jak mi to popisuješ, z toho si neudělám objektivní obraz o tom, jak se chováte - to už je pokřiveno tvým pohledem na věc. Zadruhé: V tuhle chvíli už máte složitý vztah (nepartnerský) a pokud uděláš cokoliv, co z něj vybočí, bude na to kolegyně koukat ostražitě / udiveně. Jenom ti řeknu jednu věc: Když tě ženská chce, tak ti velmi jasně najevo, že tě chce (nejen na sex). Pokud to vypadá, jako že "možná by o mě snad i měla zájem dělá takové náznaky", tak to většinou znamená, že se ti to buď jen zdá, nebo že tě schválně provokuje a přitom zájem nemá...

   Vymazat
  2. Máš pravdu, Franto, nepotěšil.

   "Když tě ženská chce, tak ti velmi jasně najevo, že tě chce" - myslíš obligátní "Nechceš jít ještě nahoru ke mně?" nebo něco sofistikovanějšího?

   Vymazat
  3. FF to možná bude vidět jinak, ale "velmi jasně najevo" je hodně individuální - kromě tebou zmíněnýho "nechceš jít ještě nahoru ke mně" to může bejt X dalších věcí, to záleží jaká dotyčná je.
   Má aktuálně někoho?

   Vymazat
  4. Pokud je mi známo neměla žádnej vztah už přes 2-3 roky.

   Vymazat
  5. taky myslím, že to že tě chce může dávat najevo právě tím sranda flirtováním............ nemelo by se zapomenout na to, ze ona muze mit stejne obavy jako ty....

   jdete se nekam opit a tam to na ni vyblej, kdyz nic jinyho, bude to mirne otupeny chlastem, kdyz te nebude chtit tak se svet nezbori, vysvetlete si to a muzete fungovat dal jako kamosi....

   Vymazat
  6. jak rika hustotles... seber koule a vybal to na ni. lina huba, holy nestesti.

   Vymazat
  7. Jestli teda to na ní vybleješ, tak bych se přimlouval za to abys nám sem napsal výsledek (pokud ovšem nějakej konkrétní bude). Nemám rád otevřený konce.

   Vymazat
  8. Hlavne si nezapomen strcit civavu do teplaku, predtim nez to na slecnu vybalis, to rozhodne zabira! Pokud by to nahodou nejakym omylem nezabralo, tak nezoufej, urcite na to klofnes nejakyho emeritniho gay prostituta, to je overeny ;)

   Vymazat
  9. No a jak to tenkrat dopadlo? Mels ji poradne vozrat a vopichat a rano by se videlo 😊

   Vymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.