21.8.12

Konečné řešení mobilních tarifů v ČR

Stejně jako mnozí ostatní už několik let čekám, kdy se konečně něco stane a náš specifický mobilní trh se stane méně specifickým.

Nyní to vypadá, že se konečně něco chystá. Podařilo se mi totiž z tajných zdrojů získat připravované společné tiskové prohlášení mobilních operátorů, které jistě zapůsobí jako bomba a stane se jistě konečným řešením mobilního trhu v ČR.

Mobilní operátoři Telefónica, T-Mobile a Vodafone se slučují do jedné společnosti T-VO2DA a zavádějí nový univerzální tarif "Ultimativní superpohoda"!

Nový vizuál od studia Najbrt si klade za cíl oslovit především mladé zákazníky.

Podle nezávislých odborných analýz*1) je jediná zastřešující společnost výrazně výhodnější pro zákazníky, než tři navzájem si konkurující mobilní společnosti. Poskytovatelům mobilních služeb to dává možnost ušetřit peníze za reklamu, což se následně může promítnout do příznivějších cen pro koncové zákazníky.*2)

Důkazem toho je nový univerzální tarif "Ultimativní superpohoda", který přináší všem mobilním zákazníkům dosud nevídané výhody.

Nově zavádíme totálně férové "účtování po dnech", kdy platíte manipulační poplatek za každý den, kdy nevoláte. Toto účtování je podle Českého telekomunikačního úřadu tak výhodné, že už výhodnější být nemůže.*3)

Za zmínku stojí i úspora až 3007,69 Kč měsíčně oproti běžnému volání mimo špičku*4) s předchozími tarify!

Svět se zmenšuje! Nyní volejte více než třetině světa *5) za pouhou 1 Kč za minutu!*6)

Surfujete rádi? Kdo by nesurfoval rád! Nabízíme vám nyní neomezený rychlý mobilní internet zdarma!*7) Pokud jste skutečně náročným "surferem" a rádi sledujete například internetová videa, je tu pro vás superrychlostní 4G internet*8) za pouhých 99 Kč měsíčně, neomezeně a odkudkoliv.*9)

A pro ty, kteří mají rádi klasiku: Neomezené SMS do všech sítí, do všech zemí, zcela zdarma!*10)

Výdaje pod kontrolou! Žádný problém! Všem zákazníkům T-VO2DA navíc nabízíme podrobné přehledné elektronické vyúčtování zdarma.*11)Pokud přestoupíte na tarif "Ultimativní superpohoda" do 12 hodin od jeho spuštění, získáváte zdarma nový cool mobil*12) a hodnotný dárek!*13)

Pokud nejste dostatečně cool a pokud by vám tarif "Ultimativní superpohoda" z nějakého důvodu nevyhovoval, můžete samozřejmě zůstat u svého předchozího tarifu.*14)


Podepsán Pavel Dvořák, tiskový mluvčí T-VO2DA.

(Následují vysvětlivky a upřesnění k textu prohlášení)

*1) Nezávislá odborná analýza provedená panem Vopěnkou z Říčan, placená Telefónicou, T-Mobilem a Vodafonem.

*2) Formulace "může se promítnout do příznivějších cen pro koncové zákazníky" nemusí nutně implikovat, že ceny budou příznivější pro koncové zákazníky.

*3) Výhodné pro telefonního operátora.

*4) "Běžným voláním mimo špičku" se rozumí aspoň 180 uskutečněných hovorů každý všední den mezi druhou a pátou hodinou ranní.

*5) "Třetinou světa" se rozumí pevné linky v Indii a Číně (dohromady 2,5 miliardy obyvatel). Volání na pevné linky do zbytku světa za 49,99 Kč za minutu. Na mobilní telefony za 666,66 Kč za minutu.

*6) Cena uvedena bez DPH. DPH je 1337 %, pokud není uvedeno jinak.

*7) "Vysokorychlostním internetem" se rozumí rychlost stahování v průměru 64 kb/s. Rychlost stahování není garantována. FUP 10 MB / měsíc.

*8) "4G internet" je obchodní značka, které nemusí nutně označovat mobilní 4G síť.

*9) "Neomezeně a odkudkoliv" znamená "Z obchodního centra Chodov Praha, z obchodní centra Novodvorská Praha nebo z obchodní centra Nový Smíchov (pouze přízemí)", a to pouze o víkendech dopoledne. K používání Superrychlostního 4G internetu musí být váš telefon vybaven WiFi a musíte vlastnit OpenCard.

*10) K využívání neomezených SMS je zapotřebí smartphone s aktivovaným internetovým připojením a nainstalovanou aplikací Viber.

*11) Vysvětlivky k přehlednému vyúčtování jsou k nahlédnutí na centrále VO2DA každou sudou středu odpoledne.

*12) "Nový cool mobil" nemusí nutně znamenat mobilní telefon, ale například také závěsnou ozdobu pod lustr. Nabídka je časově omezena.

*13) Tužka, odznáček nebo pohlavní choroba.

*14) Zákazníci, kteří odmítají přejít na tarif "Ultimativní superpohoda" souhlasí s tím, že budou platit měsíční manipulační poplatek 199 Kč, nechají na čelo vytetovat nápis "mám malý penis" a jejich děti mohou být případně umístěny na nucenou převýchovu.

23 komentářů:

 1. Ještě mi tam chybí nutnost při přechodu na pohodatarif povinnost uzavřít smlouvu na 10 let...

  OdpovědětVymazat
 2. Chybí zásadní informace k ceně (499,- Kč) *15) a minimální volací jistině *16) a také ujištění, že smlouvu je možné vypovědět kdykoliv *17).


  *15) Týdně, platí se předem na období minimálně 24 měsíců
  *16) Dvojnásobek součtu tarifů na období 24 měsíců, volací jistina je nevratná a slouží k pokrytí ročních odměn členů představenstva
  *17) V tom případě se volací jistina ani předem zaplacené tarify nevrací a operátor má právo účtovat penále ve výši 100% volací jistiny za každý den až do konce krví podepsaného dvouletého úvazku

  OdpovědětVymazat
 3. Ultimativní superpohodu využívá už i režisér! Právě jsem mu volal.

  OdpovědětVymazat
 4. pred chvili oteviram obalku od t-mobile, zjistuji, ze mi dorazila druha fucktura na stejny mesic, prisuzuji to prechodu pod kridla t-mobile partner, tarifu pro hornich 10000; volam, tazi se, slecna "se bude muset podivat do jine aplikace", reagujji "do fsech", slecna po dramaticke pauze "to je umerna castka za dobu, kdy jste mel predchozi tarif"; ja: "v tom pripade ${argumenty}", kde argumenty = proc mi byl dle prvniho vyuctovani (ktere jsem pokladal za prechodne, v souladu s informacemi z jejich sidla neresti na malomeste) nucene zaveden mnou nepoptavany internetovy tarif..; in short -> 350 dolu hned prakticky bez reci; to me nabudilo, povidam, 400, dalsich 50 za tu drzost, a muzeme to uzavrit; ona "no to neeee", ja "dramaticka pauza"; ona "reklamace"; ja "prepojte me"; ona "nejde"; ja "${dalsi argumenty libovou reci picujici na moznost me ujmy vlivem jejich prodleni}"; ona "se zeptam"; ja "ptejte"; ona "dramaticka pauza"; ona "tak jo"; ja "tento hovor je nahravany, uchovany pro pristi generace?"; ona "ano"; ja "ok, v tom pripade - dramaticka pauza - at se to neopakuje"
  PROFIT
  resp. po cynickem spocteni toho, jak to ve skutecnosti mohlo byt, jsem +- na spravnem cisle, tedy svou akci jsem zpusobil, ze jsem byl ojeban mene, nez ve velkem mnozstvi

  OdpovědětVymazat
 5. k tomu obrazku uprostred: t-mobile partner ma ceny vyrazne levnejsi, presto vsak danou fixni castku za tarif a za minutu volani a za sms; na vyuctovani jsou castky nejakeho "normalniho" tarifu, od ktereho je ten partner odvozen a pak globalni polozka "sleva"; cili pokud toto cte nekdo od tech tedebilu a mohl by se primluvit za zvyseni sanity tim, ze by byly uvedene spravne sumy (abych to nemusel pocitat ja a overovat, ze to neposrali) v hexa, hodne by mi to zlepsilo komfort
  a taky jestli by vsem sulinum ve firme mohl uhnit penis
  diky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Levnější" = "s nižší cenou". Levnější cena tedy bude nějaká nová ultimativní supersleva. To chci!

   Vymazat
  2. ale kdyby uloha znela "vyloz, jak myslis", trefil bys, zejo

   Vymazat
  3. $LUK: Možná si nejprve sám prostuduj češtinu, než se budeš pokoušet poučovat a mást ostatní, díky.
   http://www.proofreading.cz/nejlevnejsi-ceny-a-jedno-horke-zklamani

   Vymazat
 6. A benzín stojí přes 40, a Píčas s Kolouškem ještě zvednou DPH. Česko 2012. Dopýče.

  OdpovědětVymazat
 7. Ty si z toho děláš srandu, ale víš co to operátory stojí mzdových prostředků a HR kapacit, aby mohli sestavovat všechny ty tarify na míru každému uživateli?? A co teprve všechny ty náklady na reklamy - víš kolik kreativců a filmařů díky tomu nakrmí hladovějící rodiny?

  OdpovědětVymazat
 8. http://www.1-zpravy.cz/konecne-reseni-mobilnich-tarifu-v-cr-1363389/

  Zdroj: František Fuka

  OdpovědětVymazat
 9. nějaká divná náhoda, ale přísahám že přesně takový ovce (jako na vizuálu - tedy s černou hlavou) jsem viděl včera vedle dálnice po cestě do Lidic

  s ohledem na historii diskusí, to vypadá jako blbej vtip, ale já opravdu jel do Lidic

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. do Lidic jezdime obcas vsichni, dulezity je, jestli jsi jel autobusem?

   Vymazat
  2. Důležitý je, jestli ty ovce měly vybělený anály.

   Vymazat
 10. Přišlo by mi to daleko vtipnější, kdybych zrovna neřešila přechod SIM k novému operátorovi.

  OdpovědětVymazat
 11. Jenom bych místo spojení "manipulační poplatek" použil v současné době více provařený termín "servisní poplatek".

  OdpovědětVymazat
 12. Všichni tady v ČR tady díky naším operátorům a jejich tarifům velmi ušetříme a to i oproti jiným zemím. Zvýhodněné tarify, minuty zdarma, zvýhodněné telefony, atd.
  Co by jste ještě chtěli, všechno zdarma nevděčníci? A ještě si z nich děláte šprými. Víte vy vůbec jaké mají náklady? Nesrovnatelně větší než v okolních státech!

  OdpovědětVymazat
 13. Všichni tady v ČR tady díky naším operátorům a jejich tarifům velmi ušetříme a to i oproti jiným zemím. Zvýhodněné tarify, minuty zdarma, zvýhodněné telefony, atd.
  Co by jste ještě chtěli, všechno zdarma nevděčníci? A ještě si z nich děláte šprými. Víte vy vůbec jaké mají náklady? Nesrovnatelně větší než v okolních státech!

  OdpovědětVymazat
 14. seru na operátory, sere mě zamrzávající FFFilm, nedá se skrolovat, kolikrát to sem musím vyřvat, aby s tím admin začal něco dělat? jste horší než telefonní operátoři!

  OdpovědětVymazat
 15. moje současné dilema, kterej tarif/operátora zvolit pro příští 2 roky tomu dodáva další meta-úrovně.
  Dneska jsem poprvé uvažoval (Muf a tohle), že bych přispěl něco bulvám, ale pak jsem se zase podíval, jaký mám možnosti ohledně mobilu a musel sem to zavrhnout. Až nebudou mít psi co žrát, tak víš kdo za to může.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.