9.5.12

Recenze: Líbáš jako Ďábel - 30%

[Z presskitu distributora] Příběh volného pokračování romantické komedie Líbáš jako Bůh začíná ve chvíli, kdy staré manželské svazky jsou definitivní minulostí a Helena s Františkem se pokoušejí začít nový život. Ovšem pouto s tím bývalým nelze zpřetrhat jen tak jednoduše. Stále je tu vaše rodina, vaše okolí a vaši dřívější partneři do společného soužití nutně patří.

Helenin bývalý manžel, úspěšný spisovatel Karel se sice konečně odstěhoval ze společné domácnosti, může žít naplno svůj život svůdníka, ale začíná zjišťovat, že mu cosi chybí. Na Františkovu exmanželku Bohunu, energickou dámu, zvyklou vše řídit, pak situace dopadá ještě tíživěji. Oba hledají cesty, jak partnery znovu získat pro sebe.

František s Helenou zvolí z nastalé situace jediné rozumné východisko – rozhodnou se být chvíli sami a daleko, a tak vyrážejí na romantickou exotickou dovolenou do Maroka. Ale i zde je dostihnou nejen potíže, ale i jejich bývalí partneři, kteří ve Františkových a Heleniných cestovních lapáliích, k nimž patří ztracená zavazadla, ukradené doklady a řada dalších problémů, vidí příležitost, jak se vrátit do jejich života. Pro náš pár teprve teď nastává opravdová zkouška jejich vztahu.Oficiální presskity jsou velmi užitečné. Jednak si v nich přečtete veselé historky z natáčení a druhak se v nich dozvíte, co vlastně tvůrci chtěli natočit a můžete si v případě psychedeličtějších filmů udělat lepší obrázek o tom, nakolik se jim to povedlo nebo nepovedlo. V tomto presskitu se například píše, že Karel (Bartoška) by se chtěla vrátit ke své exmanželce (Kamila Magálová), protože "mu něco chybí", ale ve filmu není jediná scéna, ze které by něco takového vyplývalo! Bartoška nikdy Magálové neřekne "chci se k tobě vrátit", vesele si dál klátí mladé (relativně) kusy a s Magálovou se jen žertovně a naprosto nevinně pošťuchují, podobně jako se třeba já žertovně pošťuchuji s expřítelkyněmi, ke kterým se nechci vrátit.

I tentokrát platí většina toho, co jsem napsal v recenzi Líbáš jako Bůh. I tentokrát je film řemeslně kvalitní (kamera, hudba), a celkově je velmi dobře produkovaný. Jeho podstatná část se odehrává v Maroku a natáčelo se opravdu v Maroku, takže scény skutečně vypadají jako z Maroka, vystupují v nich Maročané, a je se v nich na co koukat (z čistě turisticko - přírodopisně - architektonického hlediska). Především Maroko může za to, že je Ďábel o trochu lepší, než Bůh (což ostatně není žádná novinka).

Toto foto z natáčení není fotomontáž!

I tentokrát platí, že scénář a režie jsou produktem někoho, kdo se pohybuje ve zcela jiném vesmíru a uvažuje zcela jinak, než já. A tento tvůrce (Marie Poledňáková) natočil film, který se pravděpodobně trefuje do vkusu lidí, se kterými se stýká a kamarádí, a naplňuje jejich tajná přání a sny.

Proto ve filmu vystupují postarší hrdinové, kteří jsou jakoby "z lidu" (učitelka, řidič záchranky) a mají charakterové vady "lidu", ale přitom se vyjadřují sofistikovaněji, bydlí  v katalogově dokonalých domácnostech, létají si ze dne na den do Maroka, protože se jim zachce, a odtud mezi romantickými procházkami telefonují kamarádům do ČR a dlouze se s nimi vybavují o milostných trablech (Vodafone roaming zóna 2 - 30,26 Kč za minutu s DPH).

Jako předchozí film velmi připomínal Sex ve městě (celovečerní), tak tento film velmi připomíná Sex ve městě 2 a jeho nezápletku s výletem do Abú Zabí. V mých očích je ale Líbáš jako Ďábel lepší než Sex ve městě 2, neboť v něm místo nechutné americké precizní vykalkulovanosti spatřuji jakousi téměř roztomilou autenticky českou nemotornost, kterou jsem si pamatoval ze špatných německých komedií ze 70. a 80. let minulého století. (Takže na přebal připravovaného DVD teď můžou napsat "Lepší než Sex ve městě 2! --František Fuka".)

Film obsahuje pár scén ze zcela jiného universa. Kromě celé dějové linie s Langmajerem a Boudovou, která nemá naprosto žádnou souvislost se zbytkem filmu (a obávám se, že je v něm jen proto, aby se mohl na plátně vysvléknout někdo, u koho to ještě nepůsobí odpudivě), je to například scéna, ve které si Kaiser v baru v Casablance spontánně sedne ke klavíru a začne hrát a se strašným přízvukem zpívat "As Time Goes By". Představa, že by se množina cílových diváků této komedie Marie Poledňákové nějak protínala s množinou diváků, kteří pochopí pointu této scény, je pro mě buď velice veselá, nebo velice strašidelná.

Línáš jako Ďábel - plakát


Takových krystalických WTF scén je ale ve filmu málo. Většina se ho nese v nijak nevzrušených kolejích, které jsou víceméně předvídatelné, víceméně nesmyslné a především se v nich nikdo z hrdinů nechová jako člověk.

Tím nemám na mysli, že hrdinové filmu mají jiné priority a světové názory, než například já. Tím myslím skutečnost, že se žádná z postav nechová jako žádný skutečný člověk jakékoliv kultury a vyznání v jakékoliv části soudobého civilizovaného světa. Postavy se na sebe zlobí, udobřují, rozcházejí a scházejí, a nejen, že k tomu většinou nemají žádný důvod, ale zhusta jsem si ani nevšiml toho, že se postavy rozešly nebo zamilovaly! Proč je například po návratu z Maroka Kaiser na Magálovou najednou naštvaný a nekomunikuje s ní, když se tam staly věci, které by měly jejich krásný milostný vztah pouze utužit? Je to jako kdyby Poledňáková dostala nápad na zajímavou (dle ní) scénu, která by se mohla odehrát, kdyby se X a Y rozešli, tak jsou prostě najednou v příští scéně X a Y rozejití.

Ovšem už samotná skutečnost, že si kladu takovéto otázky, je znamením, že jsem se lapil do pasti. Líbáš jako Ďábel je film, u kterého si nesmíte klást otázky, protože na ně neexistují odpovědi, podobně jako se u Armageddonu nesmíte ptát, jestli by takto velká nálož skutečně roztrhla meteor velikosti Texasu přesně vejpůl a odmrštila obě půlky stranou od Zeměkoule... Bohužel, v Líbáš jako Ďábel nejsou žádné honičky, akční scény a výbuchy, které by nám daly zapomenout na zmíněné nesmysly.

Ale to by se mohlo a mělo změnit. V případě úspěchu tohoto filmu navrhuji natočit Líbáš jako Ďábel 2 jako crossover s globálním appealem, něco ve stylu Avengers:

p_2012-05-09_15-36-31

Vlastně, měl jsem dojem, že ke konci Líbáš jako Ďábel se objevilo něco, co mělo vypadat jako akční scéna, ale doufám, že se mi to jen zdálo...

Marii Poledňákové je 71 let. Vysvětluje to něco? Omlouvá to něco? Ridley Scott je o čtyři roky starší a na jeho filmech se to tímto způsobem neprojevuje...

84 komentářů:

 1. k Ridley S.: takze to musi byt rozpoctem...

  OdpovědětVymazat
 2. generalni partner ... lol, zasvinil jsem si vybeleny anal

  OdpovědětVymazat
 3. Karel by se chtěla vrátit? Tož i trasvestiti tam jsou? Líná jim anál?

  OdpovědětVymazat
 4. Pane Fuka, jsem normální roztomilý autentický Čech a potřebuji vysvětlit pár věcí. Svlékne se Langmajer nebo Boudová? Můžeme využívání mobilu k volání místo SMS chápat tak, že u postav došlo k vývoji? Kolik je ve filmu sexuálních scén? Můžu na něj vzít svou pedofilní ratolest? Už jste viděl pirátskou verze Promethea? Děkuji mnohokrát.

  OdpovědětVymazat
 5. a je to tady, Apokalypsa přichází, střezte se plémě Satanova

  OdpovědětVymazat
 6. SMSky už tedy Poledňáková pochopila, zbývá jí vysvětlit ten roaming...myslím, že ve 100 letech by mohla natočit technokratickou sci-fi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pockej pockej tedka, jen aby bylo jasno - vysvetlit ji roaming, nebo rimming?

   Vymazat
 7. Hahahahahaha, vtipná recenze, pan Fuka opět nezklamal !!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. ten Langmajerův full frontal je autentický?? Vypadá to jako scéna z nějakého Lynchova filmu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vypada to jako scena z Doktora od jezera hrochu

   Vymazat
  2. Dyť říkám...

   Vymazat
 9. Schwarzkopf mě málem udusil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to jeste nevis, ze je to tenhle Schwarzkopf...

   http://www.achievement.org/autodoc/podcasts/artpod-8-schwarzkopf-vid

   Vymazat
 10. Nejde o prostého řidiče sanitky a učitelku, ale o "divácky exkluzivnějšího" lékaře záchranné služby a profesorku francouzštiny (nehledě na to, že mluví francouzsky dost špatně). :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...což má být nenápadná kritika našeho vysokého školství.

   Vymazat
 11. Uvidíme Langmajera ve filmu nahého nebo alespoň mrtvého?

  OdpovědětVymazat
 12. Recenze supr, ale plakát s Bartoškou mě sestřelil ze židle :))).

  OdpovědětVymazat
 13. PROČ? Proč se v českých filmech (a románech) vyskytují tak nudné, prvoplánovitě načrtnuté archetypy "hrdinů"? Realitní makléřka Laura, kreativec Rudolf, profesorka francouzštiny Helena, záchranář František... to nemají scénaristé špetku fantazie?? Proč mají Španělé domovníka-prznitele, Francouzi taxikáře Korbena Dallase, moderátora v rádiu s rourou na hlavě Rubyho Roda, zatímco my pouze nudné přizdisráče, kteří se mohou udělat zajímavými snad jedině vzpomínaným full frontalem nebo podivuhodnou smrtí, a to ještě ztěží... Viewegh je prostě debil bez fantazie (za to mě nemůže žalovat, protože nesnídám škvarkový chléb jako lemra z Aha!) a může za to on - začal psát sračky, které se zalíbily zmagořeným ovcím, a od něho to převzali scénáristé pod vidinou zisku značného množství šustivých papírků...výsledkem jsou zvratky, které se mi při čtení presskitů těchto sraček derou do dutiny ústní a já je musím polykat zpátky, abych je nevyvrhl na svůj pracovní stůl. Ano, může za to Viewegh...a pak že trest smrti je nemorální...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...tak ted uz Cesi maji byvaleho vysadkare Koubu, exhibicionistu s ksandovym fetisem. Diky Marie!

   Vymazat
  2. lol on je vážně výsadkář? tak pak je to ok hh

   Vymazat
  3. Človeče, tváříš se jako odborník na scenáristiku, ale jestliže srovnáváš postavy z žánru romantické komedie pro starší ročníky s postavami ze sci-fi thrilleru (Pátý element), na který by se v českých podmínkách nikdy nemohli sehnat peníze, tak je to dost o ničem. Jinými slovy pleteš pátý před devátý, aniž by to dávalo nějaký smysl. Český film za dob, kdy začal psát Viewegh vyprodukoval tunu sraček, ale taky tunu zajímavých, které s jeho stylem psaní nemají nic společného ( Postel, Samotáři, Zelenkovy filmy, Sedláčkovy filmy, Najbrtův Protektor a Mistři, Divoké včely, Česká Soda...atd)

   Vymazat
  4. Zalez, Helmute Kuhle, v Gorile jsou prostě odporné prsy a basta...

   Vymazat
  5. Helmute Kuhle by měla být zřejmě urážka, ale vzhledem k tomu, že se pod pseudonymem ukrývá René Levinský, teoretický fyzik z německého Institutu Maxe Plancka a autor mnoha úspěšných div.her, tak nevím. Docelá rád bych jím byl a pochybuju, že tys ve svém upachtěném životě dokázal cokoliv, co by šahalo Levinskému jen po kotníky, drahý anonyme. Gorilu jsem bohužel neviděl, spor o prsa nějaké herečky mě fakt nezajímá.
   Jen by mě zajímalo jak to všechno souvisí s tím, že si stěžuješ, že Marie Poledňáková do své "romkom" nezařadila intergalaktického taxikáře, který zachraňuje slečnu THE ONE před zlými hochy z galaxie? Bože, ty seš vážně úplně mimo. Nechceš psát radši do novinek o hokeji, tomu prej rozumí každej Čech.

   Vymazat
 14. Doufam, ze si k obedu pripravujes neco dobreho, aby pak zvratky chutnaly.

  1) Nosici na Sahare horkem a vycerpanim vyvrhovali jicnem plice, aby je vzapeti hltave pozreli zpet.
  Celosvetova Encyklopedie cestovni, nakl. F. Kytka, 1875

  2) Houmlesaci Honza a Jarda najdou v prujezdu mrtvolu. Tyhele, pod ho rozparat a snime, co mel v zaludku,rekne Honza.
  Jarda hned mrtvole vykucha zaludek a nez se Honza nadeje, tak vsechno sezere sam.
  Honza mu rekne - tyhele, proc je asi mrtvej? Treba to bylo votraveny a ty tedka chcipnes taky.
  Jarda se zdesi a pro jistotu vsecko honem vybleje.
  Honza vzapeti vyblitky sezere a rika Jardovi - dik, zes mi to vohral.

  OdpovědětVymazat
 15. A kolik je tam produkt plejsmentu? to me vzdycky zajimá!!! A na Vosmíka mi nešahejte nebo na vás pošlu vylíňaného Bartošku na fichtlu! Jo a Polednaková uz davno nezije to se jenom tak pise na plakaty...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. moc, já byl včera na RWE premieře v Brně a do očí mě praštilo pojištění Direct, bublinkovač vody snad 3x, Platební karty a taky se tam přehrabovali různýma práškama a říkali na co to vlastně je.

   Vymazat
  2. snad i víc než moc - my jsme si z toho udělali soutěž, kdo odhalí víc věcí - kafe, drogerie, pojišťovna, bublinkovač, platební karty, léky, tv nova, etc. nutné zopakovat několikrát za film a vše samozřejmě nenápadně a účelně.

   Vymazat
 16. Nemelo by byt na plakatu s Cagem take uvedeno "Linas jako dabel"? Dokdy tento zrejmy fakt bude jeho agent tajit? A nemelo by toto byt uvedeno i na Frantiskove fotce? Dokdy tento zrejmy fakt bude Vosmik tajit? Same otazky..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volal jsem kardinálu Dukovi a není to tak: ďábel nelíná!
   Tak nešiřte satanistickou propagandu, pokud to neděláte správně.

   Vymazat
 17. Čumím na plakát s Bartoškou a říkám si - dobrý sranda, dělat si srandu z Bartošky jakýmkoliv způsobem je velmi v pořádku. Asi až na třetí pohled jsem si všiml, že tam není Líbáš jako ďábel.

  A v životě bych si nemyslel, že se Poledňáková se Scottem potkají v jedné větě. Holt nic není nemožné...to umí jen fffilm a Toyota.

  OdpovědětVymazat
 18. Podle traileru to je standardní "bláznivá komedie". V týhle katerogii se snad žádná logika a normálnost v chování postav nečekají. Je tam pár MILFek, na to můžeš u Trošky zapomenout. Až ti bude šede a budeš mladým hlídat vnoučata, ještě na to večer v bedně rád koukneš... ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až bude Frantovi šede, tak "mladým" bude tak maximálně 10, to nevypadá na vnoučata...

   Vymazat
 19. Partneři - Nova, Pharmaton (geriavit), Frekvence 1, Blesk... Film jsem sice neviděl (ostatně ani ten první), ale mám pocit, že se mohlo zrodit něco ještě daleko horšího.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, fakt, Geriavit Pharmaton. LOL!!!

   Vymazat
 20. Takhle dynamickej trajler sem už dlouho neviděl.

  OdpovědětVymazat
 21. Poledňáková je spolu s Troškou přestárlým Golemem českého filmu, je na čase, aby jim někdo konečně vydloubl z hlavy šém a zakopal je do země...

  OdpovědětVymazat
 22. Franto, když už něco od meteo-, tak meteoroid.

  -- Arccos --

  OdpovědětVymazat
 23. viem ze je to asi zamerne, ale fascinuju ma tie ZLE fotomontaze co produkujes. nechces sa uz konecne naucit s tymi grafickymi programami pracovat? mozno by to zvysilo humorny potencial (a znizilo nechcene humorny potencial).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je naprostá blbost, pointa humorných fotomontáží, které reagují na nějakou novinku (film, co jde právě do kin), je v tom, že ti nemají zabrat spoustu času. Já osobně u těhle montáží vůbec nekoumám na nějakou tu technickou stránu, zajímá mě, co kdo zmixoval a jestli mi to přijde vtipné. Viděl jsem už tunu perfektních montáží, které byly naprosto nevtipné. Nechtěl bys místo toho trapného rejpání odprezentovat nějaké své veledílo? Anebo budeš jen kafrat, protože nic jinýho neumíš?

   Vymazat
  2. moje veledilo si pravdepodobne uz videl, ale o tom nevies :) zelam pekny den, ale asi si ho moc neuzijes s hlavou vo frantiskovej zadnici

   Vymazat
  3. Ehm, jsem jiný anonym než tanten anonym a musím říct, že jsem s kvalitou fotomontáží FF spokojen. Až si budu chtít nějakou vskutku kvalitní pověsit na zeď, s důvěrou se obrátím k vám, na to jedno mrknutí na webu mi holt zbývají Františkovy práce.

   Vymazat
  4. Rad picham slovensky anonymy. Cim vetsi primitiv, tim lip. A Franta taky.

   Vymazat
  5. kouzlo Frantových fotomontáží je právě v tom, že jsou naprosto příšerné

   je to asi jako když dává Franta filmu 20% - je tak strasnej, az je zabavnej

   Vymazat
  6. Hele Slováku, dodržuj pravidla slušnosti. A zdejší pravidla zní, že když píšeš slovensky, tak musíš v příspěvku použít slova kokot a tepláky.

   Vymazat
  7. no ty vole, tobě nerozumím, to by fakt chtěl vidět tvůj full frontal - podle mě seš buď nahej nebo aspoň mrtvej

   Vymazat
  8. kludne mi dalej nadavajte, ale som si isty, ze existuje viac ludi ktorym by to pripadalo vtipnejsie, keby to imitovalo skutocny plagat/reklamu atd., len z nejakeho dovodu drzia huby:
   http://www.coolmarketingthoughts.com/2006/07/22/fake-absolut-ads/

   A take nieco netrva spravit tri hodiny, len staci vygooglovat ako naozaj vyzera reklama na schwazkopf, pripadne pouzit rovnaky font/logo

   Vymazat
  9. Jak vypadá reklama na Schwanzkopf?

   Vymazat
  10. Nedrží huby jen tak z nějakého důvodu, ale prostě proto, že ten váš odkaz není naprosto ftipný. Vsadím se, že zrovna z druhé fotky (pochcanej pes) by Franta vymyslel něco stokrát lepšího. A to nemám hlavu v jeho zadku ani nikde jinde, děkuji za optání.

   Vymazat
  11. v tom pripade je to ako bavit sa s farboslepym o malovani. to nepovazujem za velmi produktivne, takze pa pa

   btw - "ftipný"? :))) asi tam bude aj nieco viac nez absencia zmyslu pre humor...

   Vymazat
  12. Ty seš vopravdicky výbornej. Teda to se jede u vás tohleto? To je teda dobrá pruda...
   Nepovažuješ, koho to tu, pozor - kurva - konec pozoru - zajímá, kdo se tě prosil o tvoje názory? Nelíbí, tak si trhni. Ty vole, tady by pořád všichni všechny vylepšovali. Proč - pozor - kurva - konec opět - nemáš vlastní stránky o něčem a nerealizuješ se tam?

   Vymazat
  13. a toto bude minimalne tourettov syndrom, uz si skusil vyhladat pomoc? ak sa budes liecit, vyrazne sa ti moze zlepsit kvalita zivota a nebudes sa musiet odbavovat na fukovom blogu :))) teraz napises zrejme nejaku dalsiu xenofobnu sracku, ale necham ti posledne slovo, taki chudaci ako ty to maju radi. uzi si to.

   Vymazat
  14. Milý slovenský bratře. Zkus si pozorně pročíst diskuze na tomto fóru a pochopíš (nebo si to nech od někoho blízkého vysvětlit) proč jsi naprosto mimo mísu. Nikdo se tu neposadí na zadek před Tvým chlubením. Tady nás zajímá, jestli máš tepláky, jestli jsi radioaktivní, či jestli máš za sebou návštěvu Kliniky plastické chirurgie Norberta Lichého". Kokot nejsi, protože mezi nás nepatříš. Ty jsi maximálně mantinel. Máš co dohánět. Cesta honění trika jde ale jiným směrem. Rozhodně ne přez Lidice. A ještě bez lístku.

   Vymazat
  15. Milý slovenský bratře. Zkus si pozorně pročíst diskuze na tomto fóru a pochopíš (nebo si to nech od někoho blízkého vysvětlit) proč jsi naprosto mimo mísu. Nikdo se tu neposadí na zadek před Tvým chlubením. Tady nás zajímá, jestli máš tepláky, jestli jsi radioaktivní, či jestli máš za sebou návštěvu Kliniky plastické chirurgie Norberta Lichého". Kokot nejsi, protože mezi nás nepatříš. Ty jsi maximálně mantinel. Máš co dohánět. Cesta honění trika jde ale jiným směrem. Rozhodně ne přez Lidice. A ještě bez lístku.

   Vymazat
  16. Tak jedna xenofobní sračka pro našeho slovenského přítele: Táhni do řiti, namistrovaný slovenský troubo! Takových jako ty u nás bohužel musíme trpět docela dost.

   Vymazat
  17. Tý jo, otevírat si tu hubu a pak tu postnout ABSOLUT NUDA(relief) a ABSOLUT LAME (loužička) a ještě se hádat, že komu to nepřijde vtipné, je farboslepý :-)))
   Buď troll nebo booster sebevědomí (že nikdy nebudu takovej debil :-D )

   Vymazat
  18. nejhorsi je kdyz nekdo nema ani spetku smyslu pro humor

   Vymazat
  19. Stát se takovým debilem není jen tak jednoduché. Potřeba je nosit aspoň půl roku radioaktivní tepláky a očumovat nahé, možná mrtvé dívky, co se (mrchy) vyzývavě malují. Pak váš smysl pro humor ABSOLUTNĚ (narážka na tu absolutku, dobrý, že jo) upadne a propadnete dojmu o svém mistrovském umu. No a to je konec FFFtipnosti.

   Vymazat
 24. Pane Fuka pozdravuje vas Marie Polednakova a vzkazuje vam, ze silnejsi pes mrda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takový vulgarismus by Marie nikdy nepoužila, já ji dobře znám. Maximálně tak: silnější pes líbá jako ďábel.

   Vymazat
  2. To bude tim, ze si ji nikdy nemrdal, ale Franta by mohl vypravet...

   Vymazat
  3. Volal jsem Troškovi a prý jednou od Marie dostal k narozeninám rimming a bylo to moc fajn.

   Vymazat
 25. Tak to je naprosto vyloučeno, Troška nemá rimming rád a myslím, že ani ženská partnerka by na tom moc nezměnila. Nešiřte fámy. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Troska neni zadnej troskar, ale znamej labuznik, navic ma radsi muzsky partnerky, Franta by mohl vypravet...

   Vymazat
 26. Oceňuju, že Franta píše v názvu filmu Ďábel s velkým Ď - nějak jsem tušil, že má úctu zrovna k téhle instituci. ;)

  OdpovědětVymazat
 27. Marii Poledňákové je 71 let. Nevysvětluje to nic. Nic to ani neomlouvá. Ale dává to naději. Naději, že další film natočit už nestihne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pochybuju. Ledaže máš v úmyslu podplatit Al-Kaidu, aby si udělala malý melouch.

   Vymazat
 28. ...a zname nejaky cesky film, ve kterem by se bezny lid vyjadroval v terenu bezne slychanou cestinou? Obcas mam pocit, ze ty stare ceske komedie jsou psane (pri vsi politicke komo-korektnosti) daleko zivejsim jazykem nez opusy dnesni...

  OdpovědětVymazat
 29. Líbáš jako Harapes.

  OdpovědětVymazat
 30. Pane Fuka, hraje ve filmu nekterou z postav Tomas Holy? Pokud ne, je to obrovska skoda, protoze by se do filmu skvele hodil, je pedofilne vyhlizejici, holy a mrtvy, takze naprostej ideal.

  OdpovědětVymazat
 31. Super recenze, a tentokrát oceňuji i to, že jinak žádané info o full frotalu nebylo poskytnuto. Je celá řada řada věcí, které bychom o filmech Marie Poledňákové neměli vědět!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a co ta informace, ze tam je Boudova kvuli tomu, ze se jako jedina svlekla a jeste to nevypada odpudive? :)

   Vymazat
  2. Záleží jak se svlékla.
   Jak Franta nedávno podotknul, za svlékání se může počítat i to, když si sundaváš kulicha. I když předpokládám, že ona si sundala nejen kulicha.

   Vymazat
  3. jedine kulich ji zustal, vsechno ostatni dole. uplne depilace ...

   Vymazat
  4. Ano, uplne depilace. Kulich je mimo zaber, ale ma ho.

   http://collegecandy.files.wordpress.com/2009/06/brazilian-intro.jpg

   Vymazat
 32. On tím Franta myslel, že se svlíká Langmajer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prašť jak uhoď: http://cs.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%A1%C5%A5_jako_uho%C4%8F

   Vymazat
 33. jo, pro starší generace se filmy prakticky netočí, ale tohle, já nevim, navštěvovanost bude jsitě slušná, matně si vybavuju předchozí díl, starý k..vy v SUVéčkách apod.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.