11.2.11

X-Men First Class trailer

Ježiš, já bych tak chtěl, aby se to povedlo...Pokud nesledujete okolnosti: Natočil to Matthew Vaughn, režisér filmů Kick-Ass a Hvězdný prach.

P.S: V 0:56 to vypadá na dobrou trojku.

22 komentářů:

 1. McAvoy mi tam hrozně nesedí. Jinak ukázce chybí tempo, ale materiál, který nabízí, může dopadnout skvěle. Nebo v to aspoň doufám, protože taky chci, aby se to povedlo.

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadá to velice tuctově, dokonce skoro jako Fantastická čtyřka. Tohle prostě nebude další Kick-Ass nebo Hvězdný prach, protože tady se jede na jistotu a podle šablon marveláckýho universa.

  OdpovědětVymazat
 3. Je to Mathew Vaughn, tipuju to na 100%..

  OdpovědětVymazat
 4. Taky bych chtěla, aby se to povedlo. Už proto, aby Vaughn nenatočil blbý film a McAvoy s Fassbenderem v blbém filmu nemuseli hrát. Přinejhorším bude alespoň na koho kokukat...

  OdpovědětVymazat
 5. Já vím, že se nedá podle traileru usoudit, jak vyzní celý film, ale tohle mi rozhodně nepřipadá jako Fantastická čtyřka. Už z těch pár záběrů na mě dýchla podobně melancholická atmosféra jako z Kick-Ass nebo Watchmen. Doufám, že se to podaří, protože podle mě by takový styl X-Menům slušel víc, než tuctová akce jako ve třetím díle.

  OdpovědětVymazat
 6. Vaughn je záruka kvality, podla mňa nesklame

  OdpovědětVymazat
 7. lákavá téma studenej vojny, no zo záberov vôbec necítiť retro, škoda, kiežby sa niekto inšpiroval týmto skvelým filmom http://www.csfd.cz/film/245142-liga-spravedlivych-nova-hranice/

  OdpovědětVymazat
 8. Z traileru nejde poznat skoro nic, ale taky si myslím, že to Vaughn neposere. Jestli jo...tak to bude blbýýý.

  OdpovědětVymazat
 9. Zajimalo by me, zda je preklad Elita spravny. First class podle me neznamena "prvni trida" ve smyslu nejlepsi z nejlepsich, ale spis Prvni rocnik skoly... A pokud to ma neco spolecneho s tridami mutantu, tak je to taky spatne, protoze tam cim vyssi trida, tim lepsi (starsi?) mutant.
  Nebo se pletu?

  OdpovědětVymazat
 10. Ten překlad je svízelnej. Já bych řekl, že First class je v angličtině super název právě proto, že je to tak trochu dvojsmysl a znamená to obojí - je to jednak "první ročník", "první generace", ale zároveň taky "prvotřídní ročník", prostě ... "první třída", jako ve vlaku :)

  OdpovědětVymazat
 11. Čili ono by vůbec nebylo od věci to přeložit (zdánlivě) otrocky jako "první třída".
  To by zachovávalo obojí smysl - prvotřídnost jako elitu, i prvotřídnost jako počátečnost.

  OdpovědětVymazat
 12. Aby se to povedlo chce jistě spousta lidí. Nicméně Vaughn to nebude mít lehké.

  OdpovědětVymazat
 13. Srovnávat to s FF je hřích. Vaughn je úplně jiná třída. Jo a taky nesouhlasím, že tam nesedí herci. McAvoy si krade teaser pro sebe :)

  OdpovědětVymazat
 14. First class je podle me castecna narazka na ranking v US Military. jako treba:
  Private First Class
  Sergeant First Class

  OdpovědětVymazat
 15. chyba mi tlamicka so svojim debilnym obrazkom ;(

  OdpovědětVymazat
 16. Chybí mi můj oslík.

  OdpovědětVymazat
 17. Taky věřím,že se to povede,a pokud ne tak to bude chyba scénáristů a ne režie.

  OdpovědětVymazat
 18. stihacka, torpeda, lod ve vzduchu, 2 (+-) lidi proti studene (predpokladam) valce?
  ze by tuctova akce a kandidat na dalsi dobre remeslne natoceny shit (dodal bych kyc), ktery ale jiste bude resit hluboce lidske problemy, jako to delaly vsechny dosavadni dily serie?
  sory, pro tohle nemam pochopeni

  OdpovědětVymazat
 19. Když už sme u X-menů, Marvel má na Youtube nahraný kreslený seriál X-men: Evolution, za zkoušku určitě stojí - http://www.youtube.com/show?p=DmJMgpU45BE&s=1

  OdpovědětVymazat
 20. Budou v tom i komunističti mutanti?

  OdpovědětVymazat
 21. Anonym 13. února 2011 1:43

  Bude tam Fibingerová. Takový náš komunistický Beast. Akorát se bude jmenovat Šarik (rusky kulička)

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.