4.3.10

Videoherní odbočka: Heavy Rain

Moje (a Jituščina) recenze nedočkavě očekávané videohry Heavy Rain (pro pořad Re-Play), která až nebezpečně připomíná stařičká "CD interaktivní filmy".Hra, ve které "si můžů vytvářet vlastní děj" to bude až ve chvíli, kdy se budu moct v rámci hry vykašlat na vyšetřování vraždy, sednout do letadla a odletět si například do Paříže podívat se na Eiffelovku a zabíjet mimy. Až taková hra bude (přičemž místo "Paříž" a "zabíjení mimů" si budu moci dosadit libovolné město a libovolnou činnost), tak mi řekněte. A může být klidně bez grafiky.

12 komentářů:

 1. škoda že nemám ps3,takhle mi zbývá akorát doufat v to aby byla hra dříve či později potvrzena i pro pc...

  OdpovědětVymazat
 2. Nic nového pod sluncem, vždyť je to jenom Fahrenheit (od stejných tvůrců) v bleděmodrým.

  A ty řeči o "tvoření vlastního děje" - no, nějak to prodat musí. Iluze je to místy velice příjemná...

  BTW: Kdo dělal hudbu? Ta ve Fahrenheitovi od Angela Badalamentiho byla úžasná.

  OdpovědětVymazat
 3. eriol: Hudbu dělal Normand Corbeil, který už pár (neblockbusterových) filmů skládal, jeho hudba rozhodně funguje, ale není to nic, co bych kdykoliv chtěl poslouchat jako samostatný soundtrack.

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrá recenze. Vůbec bych se nezlobil, kdyby se tady začali pravidelně objevovat recenze na hry :)

  OdpovědětVymazat
 5. Hrůza. Takže se vracíme 10 let zpět, protože je úplně jedno, jestli koukáme na předrenderovaný filmeček, anebo se to renderuje v reálném čase.

  Jestli tohle má být trend, tak děkuji, nechci.

  OdpovědětVymazat
 6. Havelock Vetinari, patricij Ankh-Morporku, taky nesnáší mimy !! Pokud je někdo na ulicích Ankh-Morporku chycen, pjak rovozuje pantomimu, je uvržen do hluboké jámy ve které žijí velcí štíři. Ne jedné stěně té jámy je vytesán velkými písmeny nápis: Slova jsou zbraněmi v boji myšlenek. A nejen tam !!!

  OdpovědětVymazat
 7. Velmi nevšední recenze pojatá z velmi zajímavého úhlu. Díky za ni vám i vaší přítelkyni. Jsem překvapen a potěšen že recenze her se dají dělat i jinak než je na ně člověk zvyklí.

  OdpovědětVymazat
 8. Ovládaniu ste dali maximum, v recenziách to tiež nikto nespomína, takže predpokladám, že moja neschopnosť v deme ísť bez problémov tam kam som chcel je len moja nešikovnosť. :-) Ratchet a Clank mi ale dokonale sedia, tak neviem. Každopádne ma Heavy Rain nijako nezaujal...

  OdpovědětVymazat
 9. Když byla Jitushka ještě na houbách, říkalo se "pařani" jenom hráčům na PC. Neříkalo se tak majitelům Amigy, natož konzolistům.

  OdpovědětVymazat
 10. pařani se říkalo i hráčům na osmibitech :)
  pařan není rozhodně omezen na PC

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.