5.3.10

Svět je malý

Dneska mě Jituška upozornila na nově objevenou zajímavost: Nějaký profesor, který ji učí předmět "metodika překladu" je prý občasný filmový herec. Oukej, proč ne.

Ukázala mi jeho stránku na Wikipedii. A já koukám - je mi nějak povědomý nejen ten člověk, ale i ta konkrétní fotka. Tak koukám na detaily fotky a tam vidím: "Author: fuxoft"!

A vzpomínám si, že jsem toho pána fotografoval před pěti lety na premiéře film Doom, ve kterém hrál "doktora Carmacka" a následně zmutovaného zombieho. A tu fotku jsem pak dal na Flickr pod licencí Creative Commons. A tento člověk učí mou přítelkyni.

Bonus: Nejvíce se prý ten pán proslavil svou rolí v seriálu Duna, ve kterém před 10 lety dělala kompars moje bývala přítelkyně Karolina.

A co zo toho všeho vyplývá?

10 komentářů:

 1. Moje kamarádka Kristýnka byla spolupachatelkou mezinárodního filmového festivalu Cinema Mundi, který probíhal minulý týden v brněnském Velkém Špalíčku. Mezi hosty byl také režisér Miguel Littin z Chile. Kristýnka si mi stěžovala, jak je nespokojený s péčí, které se mu (ne)dostává a že v pátek chce odletět domů. Nakonec ho pořadatelé přesvědčili, aby zůstal. Následující den bylo Chile zasaženo zemětřesením, které srovnalo Littinův dům se zemí. Od toho momentu už mu to v Brně nepřipadalo tak špatné:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ale to je trochu smutný, že mu musel nejdřív spadnout dům, než se mu tam začalo líbit, ne?

  OdpovědětVymazat
 3. Aby se mi začalo líbit v Brně, musel by mi na hlavu spadnout sklad hoven.
  Z článku samozřejmě zcela jasně vyplývá, že jsme v Matrixu. Aspoň teda vy.

  OdpovědětVymazat
 4. pro anonyma: ten sklad hoven by musel padat ovsem opakovane a pravidelne ...

  jinak vsechno souvisi se vsim a to je dulezite. kdybych mel vypravet co vsechno se mne uz podobneho stalo, tak me zavrou jako paranoika do blazince.
  svet nejenze je malej, ale jeste ke vsemu dela naschvaly :/

  OdpovědětVymazat
 5. a to ste nemohli len jeho dom zhodit ?

  OdpovědětVymazat
 6. Když už všechno souvisí se vším, mohla by mně taky někdy -místo toho věčnýho padání skladů hoven na hlavu- potkat nějaká příjemná náhoda..

  OdpovědětVymazat
 7. Pro Jitušku:
  Kdyby sis o takový dva roky pospíšila, mohlas mít na metodiku ještě větší hvězdu :)
  http://www.imdb.com/name/nm0625887/

  OdpovědětVymazat
 8. Za sklad hoven dík a bod!

  OdpovědětVymazat
 9. Miguel Littin je strašněj komouš, škoda že neodjel... Mimochodem tak spěchal domů pomáhat s odklízením trosek, až čekal na přímí let, přeci nebude přesedat. Měli ho poslat i s tim kyblem hoven domu a zasypat tim domem

  OdpovědětVymazat
 10. > Anonymní řekl(a)...
  >
  > Když už všechno souvisí se vším, mohla by mně taky někdy -místo toho věčnýho padání skladů hoven na hlavu- potkat nějaká příjemná náhoda..


  ne.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.