26.11.09

Otřesný humor pro čtvrteční večer

Pokud vám připadala nevkusná tato fotografie Johna Travolty, tak prosím v žádném případě neklikejte sem...

12 komentářů:

 1. Přemysl Anál, chichichichi

  OdpovědětVymazat
 2. Asi mi něco s Foxem uniklo, ale nechápu :-(

  OdpovědětVymazat
 3. Tak dělat si srandu z toho, že má parkinsona, je jistě na hraně. Ale i on sám si z toho dělá legraci - říkal třeba, že teď může skvěle míchat koktejly. Je to něco jiného než u Travoltova mrtvého syna - Fox pořád neztrácí naději na vyléčení, chodí na veřejnost a sám se humorem snaží překonat tu hroznou definitivnost téhle nemoci.

  OdpovědětVymazat
 4. souhlasim, zatimco travolta mi prisel spise smutnej, tak fox me pobavil

  OdpovědětVymazat
 5. Je jasné, že podobné věci jsou temná stránka Františka..., samozřejmě pouze do té doby než se něco podobného stane jemu.

  OdpovědětVymazat
 6. Ano, otřesný humor pro čtvrteční večer a tak PROSÍM, nenechte tolik mluvit pana Vosmíka v Odvážných palcích! Proč najednou každý film, i když ho viděli oba, začíná vyprávět on? Proč mu někdo neřekne, ať tak strašně neskáče FF do řeči a neustále ho neopravuje a nevsouvá se do jeho názoru? A i když za to samozřejmě vyloženě nemůže, tak to jeho "eee" "mmmm", je opravdu neposlouchatelné. Nechť Saša prosím trochu ten pořad vede a nechá mluvit oba samoztatně a ne ty překřiky obou pánů.... Pořad šel strašně dolů.

  OdpovědětVymazat
 7. No vidíš to anonyme a já mám třeba Vosmíka v OP raději než Fuku.

  OdpovědětVymazat
 8. Aha, už chápu. Ale nějak mi ten Travolta připadal veselejší ;-)

  OdpovědětVymazat
 9. Já tedy vím, co foxovi je, ale vtipné mi to přišlo jako když dám za sebe: kladívko + sklenice = odpadkový koš. To není ani černý, ani nechutný humor. To není žádný humor.
  S tim Travoltou to bylo alespoň trapný a zbytečný, dělat si srandu ze smrti něčího syna. tohle nějak nevzbuzuje žádné emoce.
  V prvním případě (Travolta) jsem si řekl , že Franta je lehce asociální hovado, zjevně bez rodiny .. dětí, v tomto případě se zjevně Franta nudil a měl chuť něco za každou cenu uveřejnit .. mno.

  OdpovědětVymazat
 10. Já jsem tohohle člověka nesnášel ve všech jeho rolích. Takže cynicky musim konstatovat, že všechno zlý je k něčemu dobrý.

  OdpovědětVymazat
 11. No s tou pilkou a pokáceným lesem je vtipný :-)

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.