27.11.09

Video palce

Ve spolupráci Rádia 1, Moviezone.cz a Muvi.cz se začaly od minulého čtvrtka umisťovat videozáznamy Odvážných palců na Internet. První díl je zde, druhý tady.

Video Palce jsou už ale stejně na internetu jako doma, viz pět epizod z Karlových Varů.

17 komentářů:

 1. Kurňa to mě štve, že se toho nedožil Balda! :-(

  OdpovědětVymazat
 2. A internet je konečně úplný.

  OdpovědětVymazat
 3. Balda mi nebyl sympatický, zato Ondřej ano! Jediný člověk, který dokáže vytřít Františka. Pokud nepočítám Boha.

  OdpovědětVymazat
 4. No nevím, Ondřej 10 minut mluví a vůbec nic neřekne, Bladovi stačila minuta a naprosto přesně a originálně film popsal. Ale samozřejmě, jestli něco poslouchá Palce jen proto, aby se těšil až někdo vytře Františka, těžko se už může soustředit na to, co kdo z nich říká. A pokud skákáním do řeči myslíš vytření, asi darmo slov.

  Nicméně pořád pevně věřím, že p. Vosmík je jen dočasným palcem, anebo se naučí mlvuti trochu více k věci a trochu méně v tomto pořadu. A hlavně ať se nesnaží být vtipný, opravdu mu to nejde.

  OdpovědětVymazat
 5. Nekecej, například replika: " Já si vezmu i nelegální " byla hodně vtipná. Ondřej se hodně dobře poslouchá, navíc mi přijde, že má mnohem skeptičtější a dospělejší pohled na filmy ( sorry Franto :) ale ty stále žereš g-force a transformery).

  Proto pevně věřím, že Ondřej zůstane i nadále!

  OdpovědětVymazat
 6. TB už není v OP? Proč? A co teď vlastně dělá? Na baldachyn.cz jsem moc aktuálních informací nenašel...

  OdpovědětVymazat
 7. Nevím, ale palce patří do rádia, ne na video. Poslouchám palce hlavně na cestě v mobilu a nikdy jsem ani netoužil mít z toho video. Dokážu si představit pořad, palce, ale ne natáčení v rádiu.. sorry

  OdpovědětVymazat
 8. Velmi pěkné, zejména příjemný a vtipný projev F. Fuky...

  OdpovědětVymazat
 9. co já vím, tak TB už není v OP (až na jedno, dvě hostování) proto, že si vydělává na chleba s Ramou v tv Nova při psaní Comebacku, ne ?
  a rozdíl mezi TB a OV samo je, každý recenzent filmů je zcela jiná osobnost, což je dobře...
  proto i tu nebohou MS jsem ochoten tolerovat...

  OdpovědětVymazat
 10. TB ale už nebyl v palcích asi rok, ne? To už se Ondřej nedá brát jako záskok...
  Souhlas s vojtechem, obraz je k tomuhle pořadu zbytečnost.

  OdpovědětVymazat
 11. A jaký je rozdíl mezi videopalcema a odvážnými ? Je to to samé, nebo se jedno už netočí, případně točí ale s jiným textem ?:)

  OdpovědětVymazat
 12. Je mi velmi trapně, ale už to v sobě nemůžu dýl dusit:) - p. Vosmýk mi STRAŠNě vadí..., snaží se být vtipný a není, filmům pravděpodobně rozumí, ale prostě ho "neberu". Bez p. Baldýnského jsou Palce 50%. P. Fuka je vtipný a svůj (bez ironie). Je nějaká naděje, že skončí Kambek a bude stará sestava??

  Ať prosím p. V8ýk alespoň neskáče do řeči. Takhle mě palce nebaví!

  P.S. Nakonec snad budu muset začít chodit do kina, abych si udělal svůj názor nebo co...
  P.P.S: Každopádně za podcast...

  OdpovědětVymazat
 13. Každopádně za podcast DÍKY:)

  OdpovědětVymazat
 14. Nemůžu si pomoci, ale Vosmík je mi mnohem sympatičtější než Baldýnský!

  OdpovědětVymazat
 15. Ondřej Vosmík je neskutečně vtipný v recenzích, ale v palcích mi přijde, že moc tlačí na pilu. Není tu moc přirozený a co mě mrzí nejvíc, jsou jeho vážné reakce na záměrně absurdní připomínky Františka Fuky - působí potom jako "starej-mladej". Přesto musím říct, že mě baví víc než T. Baldýnský, který se, zejména ke konci, choval jak "Všeználek" a hrozně mě tím s*al.

  OdpovědětVymazat
 16. Tomáš Baldýnský: "Ten film je prostě fantastický, jednoduše je jakoby o tom, že tě mrzí, že už nejsi dítě" - jeho recenze měly pointu a duši i na malém prostoru.

  František Fuka: "Já to prostě zas nepochopil, ty lidi se tam chovají tak, jak se ve skutečnosti nikdo nechová, ne? Ale ty triky byli celkem dobrý..." - jeho recenze jsou funny a záměrně bizarní, beru to.

  Ondřej Vosmík: "Ééé, ten film chce působit, jakže že že že je záměrně moderní. Františku já si to nemyslím, éééé, no tak." - Jeho recenze jsou otřesné, v podstatě vůbec nic neřekne, resp. řekne to, co je směs všech jiných recenzí. A není to vtipné, všimněte si, že po každém jeho vtipu je jakoby sekunda ticho, jak to nikdo nechápe a právě pak přijde to jeho éééé. Ale věřím, že v psaných recenzí je ok.

  Ach joooooo.

  OdpovědětVymazat
 17. //OT
  takze se stale panu baldynskemu filmy nelibi?
  je to nestesti, op byvaly nejlepsi porad na r1, chemie ktera fungovala mezi nim a frantiskem se s panem vosmikem evidentne opakovat nebude. halt nekdo umi vtipne hovorit, nekdo pouze psat..
  navrhuji jako protipol k frantiskovi nekoho intelektualnejsiho, treba nekoho ze cinepuru nebo filmu a doby? m?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.