26.3.09

Věčný svit neposkvrněné Divočiny

Vyšel trailer na připravovaný film Spikea Jonzeho Where The Wild Things Are (podle superslavné knížky Maurice Sendaka).(Veliká verze je ke stažení na Apple Trailers.)

Představa, že Spike Jonze natáčí filmovou verzi dětské knížky, mě naplňuje nadšením. Bratry Warnerovy naopak naplňuje hrůzou - na filmu se pracuje už téměř deset let a za tu dobu byl mnohokrát zásadně upravován a přetáčen, protože studiu připadalo, že "tohle přece není pro děti". Jak to dopadne, to samozřejmě nikdo netuší (česká premiéra je až koncem roku, pokud nebude znovu odložena), ale trailer mě naplňuje nadějí.

P.S: Knížka u nás vyšla pod názvem TAM KDE ŽIJÍ DIVOČINY, zatímco film má mít kulervoucí český název "Max a maxipříšerky" (i když to prý zatím není definitivní)! Teď ještě zbývá ho nadabovat a dílo bude završeno...

8 komentářů:

 1. No verím že Spike natočil dalšiu pecku

  OdpovědětVymazat
 2. Nemůžu si pomoct, ale jakobych viděl Totora:o)

  OdpovědětVymazat
 3. Fascinující je, že knižní předloha má pouhých 10 vět.

  OdpovědětVymazat
 4. Detsky film s hudbou Arcade Fire, tak to de! :)

  OdpovědětVymazat
 5. "Max a maxipříšerky" - to mě olemuj a na noc podkasej!

  OdpovědětVymazat
 6. tak trailer vypadá absolutně fantasticky :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 8. Plakat je taky uzasnej :)
  http://is.gd/nNna

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.