18.2.09

Krutá hra osudu

Mickey Rourke získal Zlatý globus a Baftu, za pár dní možná získá Oscara, ale dnes mu zemřel jeho nejlepší přítel, osmnáctiletá čivava jménem Loki. Čest jeho památce...

15 komentářů:

 1. Tohle je zřejmě první ohláška úmrtí na FFFILMU, u níž mám velmi lehký dojem, že by to snad panu Fukovi mohlo být i trošku líto.

  OdpovědětVymazat
 2. S tím Travoltovým synem to bylo vtipnější. Ale stejně LOL :-D!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. 18 let na tak maleho pejska je opravdu hodne. Btw na te posledni fotce jak drzi transparent je napsano Loky a ne Loki ?

  OdpovědětVymazat
 4. Tady je ten humot asi nejak dovedne skrytej, pac jsem se nesmal. Jestli je for v tom, ze si koksem a steroidama napumpovanej magor necha udelat plastiku ksichtu ve stylu Peta Burnse, pro vylepseni buzna-stylu sebou zacne nosit ten nejnechutnejsi druh krysoveverky a ta mu ted ha-ha chcipla, tak se teda placam do stehen. Travolta imho taky neftipnej, ale aspon citelnej. Asi starnes, Fanousi.

  OdpovědětVymazat
 5. Anonym 19. únor 2009 9:46

  To mluvis o Fukovi? Ten ma ale 2 buzna psy.

  OdpovědětVymazat
 6. Taky si myslím, že tohle je pro pana Františka smutnější než úmrtí dítěte. Pokud tedy přijmeme tuto premisu, tak nemůžeme dojít k jinému výsledku než, že Fukovi psi jsou vlastně jeho děti a poté co byly jejich matky/fenky Fukovou zlotřilou manipulací připraveny o možnost své děti vychovávat, počal Fuka svůj virtuálně bohémský/superhrdinský život financovat z výživného z matek rýžovaného. Ufff....bolelo to, ale rozlouskl jsem to.

  OdpovědětVymazat
 7. Tiež som mal kolegu ktorý mal radšej zvieratá ako ludí a celkom som ho chápal

  OdpovědětVymazat
 8. Osmnáct let, to je docela Metuzalem. I kdyz labrador Bella se pry dozil 29.

  Kazdopadne zvlastni prispevek, taky jsem nejak nechytla, jestli je to cernohumorne nebo jen informativni

  OdpovědětVymazat
 9. kdyby to bylo černohumorné, tak to by k tomu františek dal tag "humor", aby jsme to věděli, že to je humor. a smáli se.

  OdpovědětVymazat
 10. ty kurvy se dožívaj tolik??!!

  OdpovědětVymazat
 11. Fuxoft má čivavu, tak soucítí s Rourkem, pro něhož byl Loki nejlepším kamarádem.

  Co na tom nechápete?

  OdpovědětVymazat
 12. Já docela chápu, že soucítí. Ale v kontextu s jeho vtipy o mrtvých retardovaných dětech scientologů (a já se jim smál) přece jen není tak úplně jasně, jak to myslí.

  OdpovědětVymazat
 13. - preco ma rad fuka tak skaredych psov ?

  OdpovědětVymazat
 14. Tohle ti snad franto zvedne naladu http://www.youtube.com/watch?v=baRCq3twqww

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.