23.1.19

Já v Blesku o hudbě a gayích

O filmu Bohemian Rhapsody, který i u nás láme rekordy návštěvnosti. Šel jsem do Blesku, protože mi bylo slíbeno, že to nebude sestříhané. Viz video zde.


17 komentářů:

 1. Nějak nám šediví, Fuxík. To bude těma mladejma babama, co ho vycucávaj..

  OdpovědětVymazat
 2. Ten komentář pod tím videem na Blesku se povedl ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Franto, zdá se mi to nebo jsi zhubnul? Kolik asi percentuálně? Cvičení, diety...? Pozdravuj ženu, asi má na tebe dobrý vliv. Není zač...

  OdpovědětVymazat
 4. Kde se fasujou ty smutny hadry asi je to povinny kdyz je to vsude jak infekce....cerna seda max kombi s bilou fakt super smrt mody stado, ca v 88 depeche vlna ok ale toto teda je magorina a celosvetova pomoc

  OdpovědětVymazat
 5. chyba stitok "gay"

  OdpovědětVymazat
 6. "Tak gay scény tam jsou ale podle mne se dalo jít víc do hloubky..." Tak proto to dostalo 60 %.

  OdpovědětVymazat
 7. Dobrý den Františku, jak jste zmiňoval, nejedná se u Avatara o největší počet návštěvníků, což bych považoval za nejdůležitější kritérium. Nevíte kde bych nalezl žebříček podle návštěvnosti? Slyšel jsem, že jej vede Sever proti jihu. chtělo by to pozvednout povědomí o diváckém žebříčku, aby se ten stal důležitějším než žebříček tržeb.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.