25.8.16

Starší lidé na sebe křičí o filmu

18 komentářů:

 1. v batman vs. superman bol černoch, cyborg

  OdpovědětVymazat
 2. Divný češtin. Nechybí v tom nadpisu něco? Starší lidé na sebe křičí "při hádce" o filmu.

  OdpovědětVymazat
 3. Nadpis měl znít:
  První 4 minuty vysvětluju všem kokotum, kteří mi zaplatili dovolenou v Japanu, proč se film nijak dál nepohnul.

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrý den. Vážený pane Fuko,

  jako fanouškovi Dark Souls, mohu a musím doporučit komiksovou adaptaci - trilogii Berserk: Golden Age Arc I-III. Dark Souls se v mnohém původním komiksem Berserk zjevně inspiroval. Pro mne je trilogie jedním z největších filmových překvapení posledních 5 let.

  S pozdravem J. Neuberg

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle?

   https://www.youtube.com/watch?v=ZXjaTICqRf8

   Já se v tom snažím něco zajímavého najít, ale spíš to vyvolává úsměv třeba v závěru traileru s podkladem té epické hudby. Mám pocit jako když jsem viděl jako dítě tohle

   https://www.youtube.com/watch?v=lqot4XT59II

   Mohl bych se zeptat na věk? To bude asi alfa o omega toho odlišného vnímání.

   Vymazat
  2. Pokud máte zájem dozvědět se něco o předloze, která je narozdíl od filmové adaptace skvělá.
   http://www.postavy.cz/svet/berserk/

   Vymazat
  3. Jo, četl jsem na wiki, ta předloha je kniha s obrázky nebo čistý komiks?

   Vymazat
  4. Vypadá to takhle
   https://www.youtube.com/watch?v=U0pZoYHpmlc

   Vymazat
  5. Trailer je hrozný, navíc v anglickém znění, video které více vypovídá o trilogii:

   https://www.youtube.com/watch?v=_pDl9UtmFGI

   Duši mám starší než je fyzický věk, tělo díky posilovně mladší, tedy 50-37-30.

   Vymazat
 5. Ale na wiki je: dark fantasy manga, kterou píše a kreslí Kentaró Miura. To neni trolling, PÍŠE značí nějaký text, ne?

  OdpovědětVymazat
 6. "300 je film podle komiksu, který i kdyby nebyl podle komiksu, tak vypadá jako, že je podle komiksu." asi nejvíc ubíjející hodina v mém životě od té doby, co se mě někdo pokoušel ubít. Pro koho to je?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro koho to je? No pro děti! To je právě ono a jakmile to začne řešit zcela vážně někdo starší tak to působí opravdu srandovně. Jako debata jestli je lepší fantastická čtyřka nebo ta čtyřka ve čtyřlístku a který díl krtečka je top. Kdyby to jeden účástník neprodával a druhý nepřekládal tak tohle video na tepláckým webu nevisí.

   Vymazat
  2. Ty máš očividně něco proti comicsu. Možná ti v dětství spadla nějaká comicsová kniha na hlavu. Zeptám se tě přesto - četls někdy nějakej comics?

   Vymazat
  3. Komiks je žánr, stejně jako komedie, film noir, drama, akce, růžová knihovna, death metal, dechovka.... Nejsem vůbec proti žádnému z těch směrů, pokud je to provedené na úrovni. A naopak by žádný z těch žánrů neměl být povyšován jen z té podstaty bez důvodu. Dechovka nemusí být jen pro důchodce a komiks jen pro děti, ale tohle tady není už delší dobu ten případ. Záporné i kladné recenze jsou bezva a mohou poradit na jaký film se jít podívat stejně tak jako který vynechat, ale profesní loajalita tady začíná ovlivňovat nezávislost výběru.

   Vymazat
  4. Othellooidum - Pro koho to je? Pro toho, koho to zajímá, ne asi. Co to je za chujovskou otázku? Mě třeba ubíjej krávo/tele-novely, tak se na to nedívám.

   Vymazat
  5. To já zase chápu, taky proto jsem si to video pustil, ale vždyť to je úplně bezobsažný plkání. "Tenhle film?" "Jo, ten je fajn." "A co tenhle?" "Ten už nic moc." Hodinu.

   Vymazat
 7. Film, který Franta myslel, byl Defendor.
  V jedné diskuzi tam, jak se bavili o filmech Kick Ass a Super, tak si nemohl vzpomenout na tenhle název.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.