5.4.14

Pes status update: Amina!

Záležitost "hledáme nového psa" byla nakonec vyřešena následující formou:


Je to (nečistokrevná) čivava a jmenuje se Amina.


Jsou jí už tři roky (včera měla narozeniny!) a byla zachráněna z množírny, kde byla pravidelně znásilňována a nucena rodit.

Původně se jmenovala "Amálka", ale to se hůř volá a bylo to jen formální - stejně jí tak nikdo neříkal a neslyšela na to. (Chucky měl zase v očkovacím průkazu "oficiálně" jméno "Stimpy II".)


(Google Auto Awesome video)

Není jasné, jestli ten její častý sex byl úplně konsensuální, ale abych nebyl obviněn z homofobie (respektive z heterofobie), přejmenoval jsem Google profil "Fuxoft's Gay Dogs" na "Fuxoft's Dogs". Tam můžete nadále sledovat většinu mých psích materiálů hezky pohromadě, aniž by to rušilo ty, kteří chtějí sledovat mě a ne moje psy.


Další její fotky jsou otagovány zde na Flickru.

P.S: Amálku/Aminu máme z "Čivava světa" (VAROVÁNÍ! Typická Facebook stránka!!), kde najdete i spoustu další úžasných minipsů (byla tam i "čivava" větší než Albert!).

9 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Typicky hollywoodský příběh. Po kotci plného znásilnění a porodů přichází spravedlnost a z čivavy stává mediální hvězda pod ochranou bohatých majitelů. Skoro bych chtěl říct hrdá nezávislá fena, ale ještě radši počkáme na další vývoj.

  OdpovědětVymazat
 3. Jen aby to nepikracovalo v duchu filmu Omen ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Škoda že to není on. Při pohledu na foto mi naskočil Bartók z Anastázie, 2d animák z počítače (1997)).

  OdpovědětVymazat
 5. Františku, sory za offtopic komentář, ale nemohl bys prosím aktualizovat odkaz na Odvážné palce VIDEO tak aby vedl na Stream?

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.