28.9.12

Invalidní sex + drogy: Výsledky soutěží

V tento krásný svatováclavský den pro vás mám výsledky soutěží, které jsem nedávno vyhlásil.

U recenze filmu Hasta La Vista jsem po vás chtěl, abyste zaslali nějaký materiál o sexuálním životě postižených. Materiálu přišlo dost, většinou nepublikovatelného (čestná výjimka). Pouze jedna čtenářka ale zaslala něco, co sama zplodila, a to tuto mini-povídku. Takže samozřejmě vyhrává dva lístky na premiéru, vpodstatě kontumačně.


U recenze Stoneových Divochů jste měli vymyslet název pro svůj drogový kartel.

Zde bylo originálních příspěvků více, od ne-moc-vtipných "Los Bonboňéros" nebo "Da Fukaz" až po názvy, jejichž pointa mi unikala ("Mendosino Joints 90210" nebo "Aglio olio e peperoncino"). Trochu vtipní byli "Piráti sliznic", ale zdaleka nejvychytralejší byl navrhovaný název "Pomoc v nouzi, nezisková organizace", který by nejsofistikovaněji zamotal hlavičky protidrogové centrále - o což jde především, žeano.

Kniha je na cestě a těšte se na další soutěže.

15 komentářů:

 1. sexuální život postižených? OMG zas ňáký cancy od Horáka jak zažil nebeskej threesome s pravačkou a levačkou.

  OdpovědětVymazat
 2. Hele Františku, mám nápad. A bez srandy. Zkus požádat adminy o implementaci funkci "Ignore". Trik spočívá v tom, že označí-li pak libovolný registrovaný diskutér jiného diskutéra jako "Ignore user", on sám jej neuvidí (tedy jeho příspěvky), ačkoliv ostatní (kteří jej tak neoznačili) ano. Zároveň tím ignorovaného neomezíš v jeho právu trollingu a bude moci dál mastit kraviny, které si ovšem přečteš jen Ty, bo admin ignorovat nemůže. Domnívám se, že někteří "diskutující" budou záhy jako kůl v plotě.
  Doufám, že už na to není pozdě, nebo že se na to nevysereš jak na flattr.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bezva nápad, do půl roku by se tu ignorovali vzájemně úplně všichni.

   Vymazat
 3. Je to plugin "bbpress-ignore-users"
  A bude po problémech.

  OdpovědětVymazat
 4. po problémech bude, až si Franta připustí, že sociální experiment skončil fiaskem...zatím tedy neskončil, ale měl by...

  OdpovědětVymazat
 5. Mno... blbý je to, že pokud by ten plugin František použil (a to je ve hvězdách jako flasttr), musel by ponechat registrace. Vono to funguje jen na přihlášený uživatele. Je sice pravda, že i přihlášenej Chlebec si pak může zřizovat další a další registrované nicky, jenže přesně stejně rychle jdou dávat do ignore i ty. No jen si představ trolla v týhle situaci. Já proti registracím nic nemám, jen mi sere, jak to tady jeden troll dokázal sestřelit. No, popsaný způsob by mu to zatrhnul. Nebo i mně, to už je jedno. František by zůstal demokratem, Chlebec by dostal nerva a šel pod kytky a Horáka by jsme si tu mohli nechat pro obveselení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Funkcia ignore má zmysel hlavne na uzavretých diskusiách, kde príspevky vidíš *až* keď si prihlásený. Asi to nebude fungovať na RSS feed, takže pri všetkej snahe, provokácie smerom na mňa by som asi nedokázal odfiltrovať aj keby som chcel. Inak klobúk dole 399 za to, že v tejto diskusii neprovokoval.

   Keď už som tu, rád by som sa vyjadril aj k tej mini-poviedke čo je nalinkovaná v článku. Prečítal som. Zaujala ma.Nehodnotím, ale páči sa mi, že čtenářka prejavila kreativitu. Možno kontumačné, ale zaslúžené víťazstvo.

   Vymazat
 6. Chlebče, ty hovnivále, drž už hubu! Z těch hoven, co vypouštíš ze svý smradlavý držky, si uhněť pořádnou kouli, vodkutálej ji domů a tam sežer a neser se do diskuzí, ty mamrde!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. konecne zavan cerstve diskuterske mizy, ktera tu uz dlouho chybela

   Vymazat
  2. Ale veď to písal Bimbo, ten je starý štamgast, len asi nabral čerstvých síl na predoukovanie meta(n)humoru...

   Vymazat
 7. clovek se tu 14 dni neobjevi a zakomplexovane nulicky Basa a Tomas 399 si po precteni povidky (ve ktere zjistili, ze soulozi i hluchonemi, ale oni prad ne) zase musi vylit srdicko a vzit si moje jmeno do huby :D to je moc. ublinknul jsem si do pusy z techto "diskuteru"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Říkal jsem to! Toho chci! Toho se nesmíme zbavit, je roztomilej.

   Vymazat
  2. Super, tak to polkni a neobjevuj se tady dalších 14 dní minimálně.

   Vymazat
  3. jen reaguji Karle, jen reaguji... az nebude na co, polknu a nebudu resit debily jako jsi ty

   Vymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.