20.11.11

FFFILM Plus

FFFILM má nyní vlastní stránku na sociální síti Google+, kde také provozuji většinu svých soukromých sociálních aktivit a aktivit svých psů (nevhodné pro mládež).Stránka se nachází na této adrese (nebo prostě na Google+ nechte vyhledat "+FFFILM") a budou se na ní objevovat věci, které jsou příliš filmové na můj osobní profil a příliš stručné na "plnohodnotný FFFILM". Stránku FFFILMu na Google+ můžete bez problémů sledovat i pokud nemáte Google účet (pak ale nemůžete komentovat příspěvky).

Každopádně se budu velmi snažit, aby všechny tyto kanály byly nějakým způsobem exkluzivní, tzn. aby se vám valná většina informací neduplikovala ani když budete sledovat současně FFFILM zde, FFFILM na Google+ a můj soukromý feed. Jsem si vědom, jak moc člověka štve, když někdo pastuje stejný odkaz do pěti kanálů současně. Přesnou rovnováhu budu muset zjistit až v průběhu času, na základě svých zkušeností a vaší zpětné vazby, a na základě toho, jak se vlastně Google+ bude vyvíjet: Nahradí RSS čtečky? Nahradí blogy? Uvidíme.

P.S: Zdržte se prosím komentářů na téma "měl bys raději používat sociální síť XY". Neovlivní mě a nebudu na ně reagovat.

UPDATE: Doporučuji vám rozhodně aspoň tenhle post, který se rozvinul do epických soundtrackových rozměrů.

14 komentářů:

 1. měl bys raději používat sociální síť XY.

  OdpovědětVymazat
 2. Tedy 3 místa sledovat to už bude chtít vysokou školu. Naučné příspěvky typu "Jsem v Japonsku a je mi fajn" se budou objevovat kde?

  OdpovědětVymazat
 3. 1) Připadá mi totiž, že každé je pro někoho trochu jiného. Dost lidí chodí na FFFILM třeba jen jednou týdně a pak jsou zavaleni spoustou "blbůstek" zde. Na Google+ si může člověk přidat do svého streamu jak FFFILM tak moje soukromé stránky, a ještě si to roztřídit do kruhů podle svého uvážení.

  2) "Japonsko, kokot, tepláky" budou asi i nadále zde, protože je to delší literární útvar a zakládat si kvůli tomu český osobní blog (tzn. další) mi přijde zatím zbytečné.

  OdpovědětVymazat
 4. Na jaký nástroj hraje tvůj otec, jestli se můžu zeptat, ve filharmonii?

  OdpovědětVymazat
 5. Na kontrabas. Velmi dávno. Václav Fuka.

  OdpovědětVymazat
 6. No, je pravda, že v G+ musí existovat jeden kruh speciálně pro Frantu, protože, když jsem ve stejném měla přidáno více streamů čekalo mě dlouhé scrollování Františkových příspěvků než jsem se dostala k ostatním. František je hold produktivní pisatel :-). Teď se v kruhu bude bít Franta s Frantou :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Ad Fuka 16:47:

  Vyborne, tak to koukej dodrzovat. Na ten Google+ profil sem ted koukal a sledovat ho nebudu, ale nerad bych o neco zasadniho prichazel...

  PS: Vice kokotu v teplakach!
  PPS: A samozrejme jenom kokot v teplakach muze nepouzivat XY, ale to vi kazdej.

  OdpovědětVymazat
 8. V sociálních sítích jsem silně pozadu (nejsem ani v jedné) ale ten screenshot je velmi dobře a lákavě zvolený. Jestli se tam budou objevovat příspěvky na podobná témata, tak se snad i rozhoupu a připojím :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Petro, píše se "holt" a ne "hold."

  OdpovědětVymazat
 10. Tak holt vzdávám v minulém komentáři Frantovi hold :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Co je to sociální síť ?

  OdpovědětVymazat
 12. Naprogramuješ stránky, a kamarád tě stáhne z kalhot, tak...

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 14. Mam pocit, ze Petra by docela dost chtela zahrat Frantiskovi na fujaru.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.