31.7.11

Irelevantní obrázek pro dnešní den...


Možná by se k tomu dal vymyslet nějaký vtipný komentář, ale pochybuju, že se to dá ještě nějak vylepšit...

36 komentářů:

 1. Umelec: Zivot a dilo
  (bych to nazval)

  OdpovědětVymazat
 2. najdi libovolny pocet rozdilu

  OdpovědětVymazat
 3. Mistrovství světa v zírání? Se dvěma soupeři?

  OdpovědětVymazat
 4. Vyhynulé druhy vačnatce :-D

  OdpovědětVymazat
 5. Co to kurva je?

  Jinak hodil by se komentář: "Ješte tam je?". Třeba do bubliny.

  OdpovědětVymazat
 6. Cage zde sedí v Zoo Chleby MODELEM!!! Citace ze zoo Chleby (viz jejich www):
  "Co je v ZOO nového a co se chystá:
  Vakovlci
  Dále pokračují práce na dalších betonových vyhubených zvířatech - bohužel se čeká na dodávku očí a tak je 6 zvířat připraveno na finální betonovou vrstvu (po které bude následovat technologická přestávka a nástřik). Novými betonovými přírůstky bude rodina populárních vakovlků - ležící samec, stojící samice s jedním mládětem vykukujícím z vaku a s druhým stojícím na zadních. Vakovlci měli, stejně jako většina ostatních vačnatců (s vyjímkou klokanů), tzv. zadní vak, tj. vak otočený otvorem dozadu... Ačkoli to tedy vypadá jakkoli - samice jíž pod ocasem vykukuje mládě, není právě rodící (jak se domnívají téměř všichni návštěvníci okukující polotovar "vakovlčice"), nýbrž jde o již odrostlé mládě pozorující svět z bezpečí matčina vaku. Pro zajímavost... všichni vačnatci se rodí naprosto nedokonalí a až neuvěřitelně malí (skoro by se dalo říci, jako trochu vyvinutější embryo nebo napůl hotové mládě), např. narozený klokan měří jen okolo 2 cm!!! Vývoj mláďat vačnatců pokračuje právě ve vaku, přičemž u mnoha druhů je mládě v prvních dnech života "přirostlé" ke struku, aby se ve velkém vaku neztratilo. Vlastně i samotný porod vačnatců probíhá poněkud jinak než u ostatních savců. Vzhledem k nepatrné velikosti mláďat není sice tak náročný, ovšem vzhledem k tomu, že se jedná o takové "nic", které se ještě potřebuje "dodělat" ve vaku, je zde mnohem důležitější poporodní fáze. Např. právě u klokanů, kteří mají přední vak - tedy s otvorem daleko od rodidel nastává problém aby se mládě do vaku vůbec dostalo. Je tak maličké, že ho ani samice nemůže vzít do tlamičky a do vaku vložit. Klokaní mámy si však s tímto umí poradit... jazykem vylížou mláděti cestičku ve své srsti, která je delší než výška novorozeného klokánka a tak ten nemůže zabloudit, musí však zdolat tuto první náročnou cestu životem. Jakmile se dostane do vaku, k matčině struku, přisaje se a struk mu v tlamičce zduří natolik, že se není samo schopno pustit a musí prostě vyrůst... Příroda je zkrátka geniální. O vakovlcích sice nejsou poznatky až tak bohaté jako o klokanech, ale o moc jiné to nebylo a tak by ani naše mláďata ve skutečnosti nebyla právě příchozí na svět, ale měla by za sebou již několik měsíců života.
  V případě většiny vyhubených zvířat je dnes k dispozici maximálně tak jedna, dvě či tři černobílé fotografie (pokud tedy vůbec nějaká), vakovlk je jedním z mála, který existuje v krátkých šotech i na filmovém pásu. K vakovlkům se vztahuje, ale ještě jedna kuriozní zajímavost... V přírodě byla tato zvířata bezohledně vybita farmáři, poslední známý vakovlk pak uhynul 7. září 1936 v ZOO Hobart na Tasmánii. Zajímavostí je, že tato zoo byla zrušena v roce 1937 (tedy rok po úhynu posledního vakovlka), nicméně právě coby místo proslulé svého času největší skupinou vakovlků a místo, kde dožil poslední jedinec těchto impozantních zvířat, se stala Hobartská ZOO tak populárním a vyhledávaným cílem turistů, že byla v roce 2000 pro turisty znovu otevřena - bez zvířat - jen s prázdnými torzy původních expozic a replikou brány!!!"

  OdpovědětVymazat
 7. Evoluce vlasu Nica Cage

  OdpovědětVymazat
 8. http://www.youtube.com/watch?v=uNz0POlwQP0

  LINK NA EVOLUCI VLASU :)

  OdpovědětVymazat
 9. Cage (klec) a jeho neskutecně dlouhé prsty.

  OdpovědětVymazat
 10. IMHO by to preci jen mohly vylepsit nasledujici zvukove podkresy:
  1.) http://www.youtube.com/watch?v=s4WztxWw040&feature=related
  2.) Smetanova Vltava
  3.) recitace Seifertovy Maminky v autorove podani

  OdpovědětVymazat
 11. Občane, na slovíčko!

  OdpovědětVymazat
 12. There's more than one way to cage an animal.

  OdpovědětVymazat
 13. nezbývá než dodat: "Bleahblhurblahhhhh brrrrrr!!!!!"

  OdpovědětVymazat
 14. potenciál vtipnosti 0,00001
  tohle mi příde vtipnější:
  http://www.flickr.com/photos/fuxoft/30384677/in/photostream

  OdpovědětVymazat
 15. Nicolas Cage (na snímku vlevo) v muzeu přírodní historie.

  OdpovědětVymazat
 16. Anonym z 12:19: JJ, je to frajer. Mě se líbí ten vytříbený inteligentní takřka werichovský humor - http://www.flickr.com/photos/fuxoft/30384585/in/photostream/

  OdpovědětVymazat
 17. jednou, tam jeho sochu fakt přidělaj a do toho muzea taky přidaj Fuku z vosku, ale až jednou

  OdpovědětVymazat
 18. to mate v cechcach nejaku uchylku na toto slovickareni, zdrobneliny a podobne zhovadilosti ?

  OdpovědětVymazat
 19. nevím co je na tom tak divnýho. Oba mají velmi podobné výrazové prostředky.

  OdpovědětVymazat
 20. Za větší uchylku považuji psaní malými písmenky bez diakritiky a ještě s překlepy.

  OdpovědětVymazat
 21. se tyyyyvole neporserrrr

  OdpovědětVymazat
 22. I Like America and America Likes Me Part II

  OdpovědětVymazat
 23. Tady se schází víc anonymních trollů jak na iDnes :(

  OdpovědětVymazat
 24. To nejsou trollove, jest to smesice lidi s vytribenym smyslem pro humor a duchaplne slovni hricky.

  OdpovědětVymazat
 25. Hi, my name is Nicolas Cage Ahojky menuju se Mikulas Klec a vedle me je muj pes Vlkhyjena, ktery jsem uz tri tejdny nedal nazrat, pac mi furt sere po baraku. Fuck that bitch, YEAH, FUCK THAT BITCH I'M GONNA KILL THAT PIECE OF SHIT!!!!!

  YEAH, FUCK YEAH!!!!!

  OdpovědětVymazat
 26. Ne, nejde to vylepšit. Ale těžko se odolává možnosti to okomentovat :).

  OdpovědětVymazat
 27. Kam se tohle vsechno sere na to, co sam Cage. Rek bych, ze je furt v naky depresi.:

  “I would rather have had one breath of her hair, one kiss from her mouth, one touch of her hand, than eternity without it.”

  “My father was always getting excited about something. It's genetically inside me somewhere.”

  “I cry a lot. My emotions are very close to my surface. I don't want to hold anything in so it festers and turns into pus - a pustule of emotion that explodes into a festering cesspool of depression.”

  “I don't like it when people on the street say ''smile'' or ''cheer up.'' It's a real cheap line. I'm feeling good. I'm feeling real grateful for everything. It's a solid time in my life. When people say I look sad, they're wrong.”

  “So often we dwell on the things that seem impossible rather than on the things that are possible. So often we are depressed by what remains to be done and forget to be thankful for all that has been done.”

  “The hardest thing you can do is smile when you are ill, in pain, or depressed. But this no-cost remedy is a necessary first half-step if you are to start on the road to recovery.”

  “This is my depressed stance. When you're depressed, it makes a lot of difference how you stand. The worst thing you can do is straighten up and hold your head high because then you'll start to feel better. If you're going to get any joy out of being depressed, you've got to stand like this.”

  OdpovědětVymazat
 28. Anonymní řekl(a)...
  1. srpna 2011 13:54

  cz>fuksekle and santhale

  OdpovědětVymazat
 29. spíš mě napadalo, že ta fotka vtipná vůbec není a každý, kdo se pokusí z ní vtip vytvořit je buĎto blázen nebo géniuz

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.