27.7.11

František Fuka-šima opět online

Vaše četné žádosti byly konečně vyslyšeny a moje pseudopřednáška o Japonsku je opět celá online na muvi.cz!

8 komentářů:

 1. Postněte sem někdo teplákového Švejka a asociála, když je to ontopic...

  OdpovědětVymazat
 2. nejlepsi bylo jak fuka tvrde machroval jak je tam vsechno v pohode, a hned druhy den se rychle vratil

  OdpovědětVymazat
 3. to je fakt, bez teplakoveho svejka je ten clanek uplne k nicemu

  OdpovědětVymazat
 4. Souhlas :)

  Fuka - sociopat a kokot, svejk co v teplakoch utekal za statne z japonska sa dalej sa vysmieva z vybuchu v atomovej elektrarni, kokot navzdy kokotom, zaroven odpoved na otazku, preco mu dala posledna sukacka kopacky, zistila co za kokota v puberte pri sebe vlastne trpi.

  Cynicky kokot u ktoreho absentuje empatia, pokora, sociopat co zamrzol v urazenej puberte, ludia v postihnutych oblastiach mrznu a nemaju co zrat, minimalne 10 000 utopenych chudakov, ubohy cesky svejk sa vsak priplazi domov, aby sa opat raz zahral na hrdinu

  OdpovědětVymazat
 5. diky, Slovaku. Ted si clanek mohu opravdu vychutnat

  OdpovědětVymazat
 6. Ay si kazdej dela co chce, ale taky jsem nepochopil, proc tenkrat Franta napsal ten obsahlej clanek jak se kolem ABSOLUTNE NIC NEDEJE a vzapeti odletel domu specialem pro postizeny Cechy.
  Chapal bych to jako sanci letet domu zadarmo, ale zas urcite uz meli koupeny zpatecni letenky tak to cely nedava smysl.

  OdpovědětVymazat
 7. Fukovi bylo fajn, celý svět se snažil přesvědčit že se nic neděje, ale nezbaštili mu to ani ty dva kámoši, který tam s ním byli. Dokonce oni přesvědčili jeho, že se má odletět. To je síla osobnosti ;).

  OdpovědětVymazat
 8. Dá se to video nějak stáhnout?Resp.existuje na to nějaký software,něco jako youtube downloader na youtube(muvidonloader?).

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.