16.10.10

Vaše partnerské zážitky stojí za to (výsledky soutěže)

Jsou tu výsledky soutěže o comicsy Scott Pilgrim.

Příspěvků se sešlo přes padesát a nebylo snadné vybrat z nich ty nejzajímavější. Nakonec porota (ve složení já, já a já) vybrala pět následujících:

Čtenářovi s přezdívkou Cinzano Bianco gratuluji k jeho slohu a k tomu, že si ve třiceti konečně vrznul:

Jsa podivín, našel jsem si kdysi přítelkyni pod návalem dojmu, že by to mohlo vylepšit můj dosavadní život a také proto, že společenská konvence tak praví. Prvním varováním mělo mi býti, že v neděli se u nich doma chodilo v bílé košili a jíst lžicí něco jiného než polévku či puding bylo chápáno zhruba na úrovni masové vraždy. Zajímavé zjištění také bylo, že dívka trpěla dojmem, že lidské ochlupení má na tělě nějakou zvláštní nesmírně důležitou funkci a odstraňovat ho je proti přírodě a Božímu přání. Věřte tomu nebo ne, ale byli jsme spolu bez mála čtyři roky. Přičemž okolo prvního roku jsem musel slíbit, že už nikdy nebudu onanovat, neb je to odporné a zvrácené. Okolo druhé roku jsem ji vzal omylem do kina a následně musel přísahat, že Charlieho andílci jsou potupou všech žen. Ve třetím roce uvěřila, že je těhotná, neb to delší dobu nedostala. Já se začal radovat, protože znám pouze jediného člověka zrozeného z panny - a ten udělal docela slušnou díru do showbiznisu. Takové štěstí jsem ale mít nemohl a červená následně odplavila mé vidiny na slavného potomka. Zlom přišel ve čtvrtém roce, kdy už mi přecejenom začínal sex chybět a navíc mi bylo už skoro třicet a tak jsem si říkal, že bych mohl odložit Playstation, prodat sbírku filmových figurek a takříkajíc zapustit kořeny. Rozchod byl očistec v řádech několika měsíců, ale nakonec jsem vítězně vykročil vstříc novým zítřkům a začal souložit s manželkou kamaráda.


Naopak čtenář Hrnec je podstatně akčnější a nechodí pro konečné řešení daleko:

Do očí mi řekla, že pokud jsou ty zbraně ve Star Wars laserové, těžko bychom viděli jak ten červený paprsek letí vzduchem ... ty vole, no sbalila si věci a už jsme se nikdy neviděli, jak jsem si na to teď vzpomněl, zase jsem se nasral.

(Což mi připomíná, jak jsem kdysi před patnácti lety po roce vztahu zjistil, že si má drahá polovička plete Star Wars a Star Trek, no hrůza. Naštěstí mě brzy poté opustila.)

Africký čtenář chrante_slony má to pochybné prvenství, že jeho zlá expřítelkyně byla největší celebrita, a navíc něco podobného provedla i mně:

Mojí nejhorší ex-přítelkyní byla Scarlett Johansson, která se se mnou stihla rozejít ještě než jsem se probudil :-/

Čtenář Jirka T. je mistrem slova a jeho příběh by mohl být úspěšně zfilmován, podobně jako nedávno byl ten příběh dvou slečen a jednoho kelímku...

Moje bývalá přítelkyně Radka se jednou posrala ve spánku v posteli. Vzbudil jsem se v noci a bylo to ještě teplé, cítil jsem to v rozkroku, protože jsme spali na boku přituleni k sobě, já ji objímal zezadu. Ona se ani nevzbudila, což bylo zvláštní. Nevěděl jsem, co mám dělat, bylo to hrozně trapné. tak jsem se rozhodl radši počkat do rána a zase jsem usnul. Ráno mě vzbudil příšerný řev, ona se to pokoušela hodit na mě, protože jsem se v noci otočil zády k ní a nemohl jsem jí to vysvětlit a nakonec se se mnou kvůli tomu rozešla. To, že měla sama ještě celej den průjem jí divný vůbec nebylo. Další detaily radši nebudu psát, protože je to už i tak dost nechutný


A konečně, zlá expřítelkyně čtenáře DDT vítězí takříkajíc kontumačně, protože nic nemůže překonat syrovou sílu tohoto činu:

Jedna moje přítelkyně udělala hodně efektní konec našemu víc než dvouletému bezproblémového vztahu - seznámila mě se svým manželem...

Protože vás ale nechci připravit o ostatní příspěvky, můžete si kompletně všechny přečíst tady.

16 komentářů:

 1. Hehe, moje oblíbené:

  Kvakerka, Hrnec, dennysak, Káča, chrante_slony, jirka, Radek

  OdpovědětVymazat
 2. hh s autorem story s bigotni katolickou velmi soucitim a plne ho chapu - chodil jsem na cirkevni skolu...coz me poznamenalo na cely zivot

  OdpovědětVymazat
 3. No nevim, kdo je vetsi prase. Ten kdo se v noci posere v posteli nebo ten, kdo v tom do rana dobrovolne spi.

  OdpovědětVymazat
 4. To se Scarlett se mi stává každou chvíli.

  OdpovědětVymazat
 5. O Scarlett se mi tez jednou zdalo a rozejit se se mnou nestihla - znamena to, ze na rozdil od vas ostatnich loseru s ni jeste chodim?

  OdpovědětVymazat
 6. Není to pak tvoje ex, tudíž komiks nedostaneš!

  OdpovědětVymazat
 7. Tu srací story jsem už slyšel. Ale stihl zapomenout. Je dobrá, díky!

  OdpovědětVymazat
 8. Jak může někdo dobrovolně chodit do církevní školy a potom se divit, že ho to poznamenalo na celej život, to nepochopim.

  OdpovědětVymazat
 9. dekuji mnogo, moc vtipny a zajimavy napad. Cteni luxusni, nekdy zavidim..

  OdpovědětVymazat
 10. Uz sem si pomalu zacal myslet ze sem vadnej :)

  OdpovědětVymazat
 11. Krasny, vazne.. prave jsem zjistil, ze jsem mel na zensky asi fakt stesti :D diky za zverejneni vsech pribehu

  OdpovědětVymazat
 12. Sakra! Škoda, že jsem byl na dovolený v době soutěže. Hned bych prispel tím, jak jsem po dvou letech manželství přišel na to, že moje žena je muž se sklony s zoofili a zjistil to tak, ze jsem ji nacapal v garazi s mym vlkodavem. Jakub

  OdpovědětVymazat
 13. ty jo co to tam je za bizarni obrazek?! link, vice info?

  OdpovědětVymazat
 14. ad Anonymní 14:16

  To je foto rodičů z Frantova domácího archivu.

  OdpovědětVymazat
 15. to jsem se zase pobavil. kua to je tady toliko spisovatelu ? sabach mel vazne jen kliku....

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.