16.7.10

Crrr, crrr, tady Mel Gibson!

Pokud máte rádi jemný erotický hlas Mela Gibsona, jistě oceníte MP3 zvonění, které jsem zeditoval z jeho poslední audionahrávky. Více na mém osobním blogu (anglicky, ale link tam snad najdete).

7 komentářů:

 1. Frantisku, Gibson je ubozak, to bez debaty. Ale rochnit se v tom je trapne, infantilni a mirne tebe nedustojne. Pokud bys mel zajem, muzu dodat drivko a hovno po tresnich - princip stejny, zazitek nesrovnatelny.

  OdpovědětVymazat
 2. Ebertova recenzia Inception

  http://rogerebert.suntimes.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100714/REVIEWS/100719997

  OdpovědětVymazat
 3. moiree: myslěm, že pokud někdo bije ženy a následně se k nim takto chová, mělo by se v tom rochnit co nejvíce, pokud nedojde k úplnému ponížení a zesměšnění onoho člověka Gibsona, což už se vlastně stalo :).

  OdpovědětVymazat
 4. Tak je to asi magor ten Mel Gipson, ale příspěvky o něm jsou docela nuda. Btw: v Šíleném Maxovi byl ale dobrej

  OdpovědětVymazat
 5. Mel je jeden z mejch oblíbenejch herců (a jako režisér taky není špatnej). Co dělá ve svým soukromí, je mi fuk. A bůhvíjak to je. Ta ženská do telefonu zjevně hraje a provokuje s jasným úmyslem publikovat nahrávku a vypadat jako světice. Že ženský jsou často chamtivý a ulhaný krávy, který udělaj cokoliv jen aby vytáhly z bejvalýho co nejvíc peněz a opatrovnictví potomka, to už snad ví každej chlap (možná kromě paniců) :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní nadomnou: Nič z toho neospravedlňuje takéto správanie. Nehovoriac, že to u Gibsona nie je prvýkrát keď sa správa ako psychicky chorý a labilný človek.

  OdpovědětVymazat
 7. Přesně tak, ta jeho Oksana je kráva nebeská a vsadím se, že kdyby jste byli na Gibsnově místě jako její chlapi, jednu by jste jí taky uvalili. Čeho je moc je moc.Hlavně zde nepište, že ne všichni muži jsou stejní, protože pokud jde o mužské ego,máte ho všichni stejné.Nenecháte se ponižovat od žádné ženy, i kdyby to myslela s Vámi dobře.A téměř vždy si nabalíte nějakou krávu, která z Vás udělá to, co udělala z Gibsona ta Oksana,a to zchudlé tupce. Naštěstí Gibson dal jasně té huse najevo, že s ním zametat nebude. Zaplať Pán Bůh, že jsou od sebe. Takže závěrem chci říci, že jako žena samozřejmě nesouhlasím s bitím žen ani s násilím. A je jasné, že každý řešíme věci po svém, ale umím Gibsona pochopit. A jsem si jistá, že se všichni můžeme dostat do situace, kdy někomu flákneme, jen Gibson jde vidět, ostatní muži si řeší své věci za zavřenými dveřmi svých domovů.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.