14.7.10

Audiosouboj titánů

Christian Bale vs. Mel Gibson: FIGHT!

5 komentářů:

 1. to neni telefonicky souboj bale vs. gibson. naopak oni jsou kamaradi a spolu volaji gibsonove ex :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Pochybuji, že někdo s tím psychopatem (Gibsonem) bude chtít vůbec pracovat. Pomůže mu jedine lítost anebo hit..

  OdpovědětVymazat
 3. S prací to bude mít složité, protože jedna z největších agentur, která zastupuje herce a zastupovala i jeho řekla, že s ním už nechce mít nic společného a ať si najde někoho jiného.

  OdpovědětVymazat
 4. Ale prdelka, je to marketingova strategie. Oksana to mela prilis profesionalne natocene, tohle neni bezny telefonat. Maji to domluvene, jde o publicitu k jeho novemu filmu Bobr.

  http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.anorak.co.uk/wp-content/uploads/mel-gibson-beaver.jpg&imgrefurl=http://connect.in.com/mel-gibson-films/photos-1-1-1-d74e068388b00ff1a7c98db1e7fb60fd.html&h=627&w=450&sz=56&tbnid=ShpiFabO_LpzeM:&tbnh=136&tbnw=98&prev=/images%3Fq%3Dmel%2Bgibson%2Bbeaver&usg=____aGszfUKLwXXkhpv6GnBJEhpsc=&sa=X&ei=lcA_TIW5I4T48AbsmeniCw&ved=0CC4Q9QEwBw

  OdpovědětVymazat
 5. jesisi kolko naivnych debilkov sa najde ktori to zozeru a este ho aj akoze polutuju, ze nie je v poriadku a pridaju nejaku zarucenu spravicku co citali na hajzliku v spy. Chichichchi

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.