10.12.08

Dokaž to! [Make It Happen] - 40%

Jednadvacetiletá Lauryn přijíždí do města, aby zde studovala tanec. Nepřijmou ji ale na školu, takže musí začít dělat účetní v baru. A zde jednoho dne dostane šanci zaskočit za indisponovanou tanečnici...Na Mary Elizabeth Winsteadovou se příjemně kouká, ale to je jediný důvod, proč koukat na tento film. Ani hudba a choreografie v něm není nic moc - přišlo mi docela vtipné, že hrdinka začne na přijímacích zkouškách "inovativně tančit" a je po pár sekundách vyhozena, načež na konci filmu začne tančit úplně stejně a tentýž baletní mistr je nadšením bez sebe. A další věci, jako scénář, režie nebo herecké výkony, nestojí vůbec za nic.

Na hezkou dívku při vyzývavém akrobatickém tanci je hezký pohled, to jistě. Ale to si mohu stáhnout nějaký "Las vegas Showgirls Gone Wild At Playboy Mansion" nebo jak se to jmenuje, a nemusím kolem toho mít hodinu úplně zbytečné omáčky o hledání sama sebe a takových věcech.

6 komentářů:

 1. Opravte mě někdo jestli se mýlím, ale ten trailer nám to ukázal všechny klíčový scény, který sunou děj dál:

  Začínáme, jsem buchta z jedný díry, hej, a ráda tančím! Můj sen? Budu nejhustčí tanečnice co kdy svět viděl! BUM! a už jsem na parketě. Chcete mě? Ven! Díky že jste přišla. Bůů! Auto mi odvezli, kámoše tady nemám, ZASE PRŠÍ. Ještě, že po Chicagu běhaj další pěkný roštěnky, co mi pomůžou. BUM! a už to roztáčím v baru. Nejdřív mě nechtěli, ale dali mi ŠANCI! Lidi na mě konečeně začínají chodit. Hej, a to sem se nezmínila o mým nabíječovi. Je setsakra cool a sexy, no prostě jako já. Už si celkem věřím! Jdu znovu na konkurz, ale tentokrát budu ještě ještě hustčí! Jdu přece za svým snem! BUM! Nůj kruťák mě objímá... já to DOKÁZALA! Happy konec.

  P.S. scénář jsem opravdu nečetl!

  OdpovědětVymazat
 2. tak ty bys moh jít do comebacku, vtipe.

  OdpovědětVymazat
 3. "zdestudovat" to je pěkný novotvar. Znamená to něco jako "odstranit stud implikovaný fenoménem"

  -dsf-

  OdpovědětVymazat
 4. Když už je řeč o Comebacku, kdy už konečně na něj František napíše spravedlivě hodnotící recenzi? (Vim, že to neni film). Jako... ty opatrný smířlivý kecy v Odvážných palcích mě celkem naštvaly. Přestaňte tu slátaninu omlouvat jenom protože "Baldýnský."

  OdpovědětVymazat
 5. Byla jednou jedna strana, jméno nemá cenu psát, v tunelech však byla znalá, uměla se „pakovat!“ A že měla v rukou veslo, kterým vodu vířila, zrodilo se také heslo, kterým se pak řídila: "Před tunelem za tunelem nikdo nesmí stát, rychle všechno rozeberem, zaplatí to stát. Že v něm žijí občané, že zaplatí to vyšší daní? Nám se však nic nestane, snáze najdou Bílou paní." Ptá se Mirek v Bílém domě, kdepak máte prachy pro mě? Doufám, že to bude balík, musí dostat taky Dalík. Za to jak jsme bez hany, oklamali občany. Langer ten se neurazí, když se mu též něco vrazí. Maká dlouho do noci a drží nás u moci. Odměníme Vlastičku, za tu pěknou písničku. Na Sašu a Knížete, také prosím myslete. Vymýšlí si oba skvěle, občan kouká jako tele. A ještě jsou, že jsou tak smělí, na Čuníka zapomněli. V ostudě se chudák brodí, každá kačka se mu hodí. Ještě drobky do rance pro ODS poslance. A teď, než si dáme odchod, připijme na skvělý obchod. Vydařený den byl dnes, máte Brdy a k nim les. A my zase svoje prachy, lidi zmáknem, žádný strachy. Vždyť je to jen stádo ovcí, tupá kořist a my lovci.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.