5.12.08

Chtěl bych být víc než přítel tvůj

V tuto chvíli mohou být někteří z vás poněkud zmateni z toho, co všechno se děje v pravém sloupci FFFILMu. Přidal jsem tam totiž "Komentáře / Vzkazy / Plky", což je první jednoduchá zkušební aplikace "Google Friends Connect" a nijak nesouvisí s "Follow This Blog / Sleduj tento blog".

Zmateni? Správně...

Pokud jste registrováni na blogger.com, pak už několik týdnů můžete sami sebe přidávat do seznamu "Sleduj tento blog" (okénko vpravo hned pod "důležitými odkazy") a znamená to pouze to, že se vám tento blog zobrazuje mezi vašimi sledovanými a vy se zobrazujete v tomto seznamu (a tento blog se vám objeví ve vašem Google Readeru). Je to pouze záležitost související s Googlem a existuje mnoho jiných způsobů, jak FFFILM "sledovat" nebo "odebírat", aniž byste byli vidět v okénku "sledujících".

Včera zprovozněná služba "Google Friend Connect" je něco jiného. S její pomocí se teď můžete stát "Přáteli FFFILMu", a nepotřebujete k tomu ani účet na Googlu. Stačí vám mít účet na Plaxo, Orkutu a další služby budou následovat. Google se tímto způsobem snaží umožnit propojení online účtů napříč Internetem, bez ohledu na jejich providera. Pokud tedy máte některý z podporovaných typů účtu a stanete se "Přítelem FFFILMu" (což se dělá okénkem "Google Friend Connect" vpravo dole na téhle stránce), znamená to pro vás zatím pouze to, že můžete psát do "Komentářů / vzkazů", nicméně v budoucnosti to bude znamenat, že na FFFILMu budu moci zprovoznit nějaký vychytaný OpenSocial gadget, který "přátelům FFFILMu" zpřístupní nějaké hrozně vychytané online featury. Nevím, co přesně to bude a kdy to bude, ale připadá mi to jako potenciálně tak zajímavá myšlenka, že jsem do toho šel.

Kam to povede, to samozřejmě netuším, ale pokud budete psát kokotiny, tak budu pochopitelně mazat/banovat.

6 komentářů:

 1. a když tam budu psát o vlhkých děvčatech, která by v sobě ráda měla chladný upíří penis, tak to taky smažeš (a dáš mi ban), franto?

  OdpovědětVymazat
 2. Quod licet Jovi non licet bovi.
  ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Hned to banování vyzkoušej na Masque, pls...

  OdpovědětVymazat
 4. co je povoleno fukovi neni povoleno jon bon jovovi. tohle musi byt ze satanske bible.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.