12.7.07

Prokletí domu slunečnic [The Messengers] - 20%

Snesl bych, že horor není originální a nemá žádné vyšší ambice. Snesl bych, že je laciný a tudíž je v něm málo triků a ty, co v něm jsou, působí hrozně. Nesnesu, když je film nudný. Není strašidelný, není zábavný, prostě je nudný. Několik lidí chodí po domě, ozývají se strašidelné zvuky, velmi občas se něco strašidelného objeví. Většina herců je hrozná. Jde o americký debut slavných asijských bratrů Pangových a nechápu, jak mohli natočit něco tak nepovedeného. Horší než americká Nenávist 2.

6 komentářů:

 1. Franto, a za co si im dal tych 20 percent? Vdaka comu to nebola uplna nula? Ze to malo aspon zaverecne titulky? :)

  OdpovědětVymazat
 2. 0% si Frantisek nechava na filmy, ktere jsou tak spatne, ze je musis videt.

  OdpovědětVymazat
 3. ja som pochopil, ze je to minus 20 %

  OdpovědětVymazat
 4. Kdyby mu dal 0%, tak uz nema jak spravne ocenit pokud by treba Troska natocil dalsi film ;-)

  OdpovědětVymazat
 5. Sice nejsem zadnej znalec filmu a recenze jsem taky nikdy nepsala,ale horory jsou muj oblibenej zanr a "par" jsem uz zkoukla. Souhlasim s tim, ze namet je celkem okoukanej (na druhou stranu, kdo ma co porad vymejslet),hrbiciho ducha,kterej vydava ruzny skreky jsme uz taky videli (Nenavist,Kruh),neznamy herci nepodali zadnej strhujici vykon,ale presto me ten horor dostal.Jsem takovej lekaci typ,takze jsem byla neustale nasponovana, ulekem jsem se zvedala ze sedadla a dusila se chipsama :-) Jeste ze bydlim v panelaku :D Misa

  OdpovědětVymazat
 6. mě se ten horor líbil,videla sem ho v kine ,drtila přítelovi ruku,a při každym leknutí pořádně zavřískala....zaujal mě mnohem více nez Hostel, nebo 3:15 zemřeš,protože když je horor s duchama a ne s krví tak je do dycky zážitek!

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.