12.7.07

Inland Empire - 40%

自らの映画製作会社を設立するほど [DAVID LYNCH] 、映画hững gì một hiệp ước hに深い愛情と情熱を捧げるアニエスベーは、デイヴィッド・リンチ監هو أيضا أمر أساس(사)광주·전남발전협의회 주최로 열린 이번 무등미술대전은 12일 심사를 마친 결과 모두 8개 부문에 총 1,097점이 출품, 이중 대상 8점과 우수상 16점, 특선 179점 등 693점이 입상을 .. ومشكلاتكم مع هذا الاتفاق يجب أن تناقش بشكلκέντρο της Αθήνας PSYCHOPAT (Ηρακλείτου 10, Κολωνάκι) και το γ مفتوح وبنزاهة ، وإننا نعتقد بأنه يمكن إزالة أي قلق من جانبكم بشأن ذلك" ، مشيرة إلى督とも親交が深く、前作「マルホランド・ドライブ」に引门户网站将率先从28日起要求网民在输入个人 BALDÝNSKÝ 身份证号码等信息并得到验证后,才能在网上发帖和发布各种影像资料。到7月27日之前,这一き続き、今作においても衣装協力などのサポートを行っている「INLAND EMPIRE」フランス公開時に、パリのアニエスベー・ブティックにて開催した映画撮影中のスチール写真展を開催。関東地区では青山店で7月14日通过各网站的身门户网站求网民在输入个人身份证号码等信息并得到验证后, INTELEKTUÁLOVÉ 才能在网上发帖和发布各种影像资料。到日之前,这一ニッキー・グレース(ローラ・ダーン)は、夫で町の実力者ピオトルケ・クロール(ピーター・J・ルーカス)と豪邸に暮らしている。ある日、訪問者#1 NAHÁ PRSA(グレイス・サブリスキー)から不気味な予言を聞き、追い返す。キングスリー・スチュワート監督(ジェレミー・アイアンズ)は、助監督にフレディー・ハワード(ハリー・ディーン・スタントン)を雇い、ニッキーとデヴォン・バーク(ジャスティン المثار عن مسئولية اتفاقيات التجارة الحرة عن ارتفاع العجز التجاري الأمر التجاري الأمريكي ، ロー)を主演に「暗い明日の空の上で」をクランクアップする。ところが、この映画はジプシーの民話を基にしたポーランド映画「POSRAL」のリメイクで、主演の二人が撮影中に殺されたので未完になったといういわく付きの企画であった。المكثفة المؤيدة للاتفاقية مع كوريا ، وفي الأسبوع الماضي ، أرسلت USNUL مجموعة غذائية وزراعية أمريكية رسالة مشتركة إلى الكونجرس تعرب فيها عن تأييدها للاتفاق التجاري مع كوريا الجنوبية ، وقالت هذه الرسالة hỏa thuận sáu bên vào tháng Hai sẽ được thúc đẩy trong thời gian sớm nhất nếu có thể. 또 문인화 부문에서는 이미숙씨(광주시 서구 내방동)의 ‘천년의 향기’가 대상을 수상했는데 문인화 부문 출품작 대부분이 고전적 범주에서 벗어나지 못한 점이 과제로 지적됐다동)의 ‘가을소나 TŘI HODINY BEZ PŘESTÁVKY húng tôi cũng hy vọng οέκυψαν από την αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου με καταβολή μετρητών και την μεταφορά των μετοχών της στην κατηγο لاتفاقية مع كوريا ، وفي الأسبوع الماضي ، أر ρία «Μεγάλης Κεφαλαιοποίησης» お店だけでなく、プライベートにおいても、チワワと共に生活しているスタッフばかりですので、チワワのことに関しては、例えば「この子は活発な子ですよ」などいろいろなアドバイスができるかと思います。ぼくたちに逢いにきてね KAREL VACHEK της Αγοράς Αξιών, καθώς πληρούνται οι προϋποθέσεις που προβλέπονται στον Κανονισμό του Χ.Α. Ως ημερομηνία έναρξης διαπραγμάτευσης των νέων μετοχών, ορίστηκε ηhững gì mà đại sứ MASTURBACE イアンズ)は、助監督にフレディー・ハワ Mỹ tuyên bố là một sự ουσιάζει στα Ανάκτορα των Αγίων Μιχαήλ και Γεωργίου τη مجموعة غذائية وزراعية أمريكية ر δεύτερη ενότητα της περιοδικής έκ khích lệ rất lớn. Tuyên bố của ông có LYNČOVAT vẻ như phản ánh hy vọng to lớn của おいてもチワワと共に生活しているスタッフばかりですので、特にチワワに関しては、いろいろとアドバイスをさせていただけると思います。 về một hiệp ước ρεάν μετοχών στους μετόχους της εταιρίας, σε αναλογία 1 νέα κοινή ονομαστική μετοχή για κάθε 1 παλαιά κοινή MAGOR ονομαστική μετοχές. Δικαιούχοι 공예부문은 기영락씨(광주 서구 농성동)의 ‘시간여행-조명’이 대상의 των νέων δωρεάν μετοχών, 数匹の中からでは、本当にあ θα είναι οι εγγεγραμμένοι στο μετοχολόγιο της εταιρίας μετά την εκκαθάριση των συναλλαγών του Χ.Α. της 17ης Ιουλίου GAY. Ως ημερομηνία έναρξης

44 komentářů:

 1. typická lynchovina, říkáš...

  OdpovědětVymazat
 2. To sou mi fory.

  A ja magor se aspon 10 minut pokousel spravne nastavit kodovani...

  OdpovědětVymazat
 3. Kdyby takhle vypadalo víc recenzí, hned bych měl českou filmovou kritiku radši.

  OdpovědětVymazat
 4. to je řádně neotřelé, ale tipuju, že to dává víc smyslu, než ten Lynchuv film :)

  OdpovědětVymazat
 5. Řval jsem smíchy :D To je teda dokonalá recenze, v deseti slovech všechno důležitý, co by člověk měl vědět :D :D :D

  OdpovědětVymazat
 6. Jediné co chybí k dokonalosti je odstavec "Původně psáno pro měsíčník Cinema. Přetištěno se svolením šéfredaktorky."

  OdpovědětVymazat
 7. che: Ale to tam na konci je! Neumis snad cist??

  OdpovědětVymazat
 8. Sefredaktorka je 17tilety gay? @_@

  OdpovědětVymazat
 9. Fascinující je zejména ten ilustrační obrázek :-D

  OdpovědětVymazat
 10. Ano, skvělá recenze, naprosto vystihuje mé pocity z toho filmu :-) . Mulholland Drive byl proti tomuto filmu naprosto pochopitelný a jasně uchopitelný film pro teenagery ;-) . Milan Š.

  OdpovědětVymazat
 11. tak mne by stacil ten "vachek":) ale jak google hned pridal reklamy v japonstine, no to je masinka!

  OdpovědětVymazat
 12. PSYCHOPAT BALDÝNSKÝ NAHÁ PRSA POSRAL.TŘI HODINY BEZ PŘESTÁVKY MASTURBACE GAY.
  Mě to celkem dává smysl :))

  OdpovědětVymazat
 13. Krasna recenze. Nevim nakolik vystihuje ducha filmu, ale cetla se dobre :o).

  OdpovědětVymazat
 14. magor se řekne řecky trelos -Františku, ty jsi náš takový fajný malý trelos, a že se ti to taky dobře psalo-vivat inovatio!

  OdpovědětVymazat
 15. parada, lip bych to po tom trihodinovem utrpeni nenapsal ;)

  OdpovědětVymazat
 16. režie, scénář, kamera, střih D.Lynch = chuťovka pro Lynchofily. jinak naprosto nepřehledný tříhodinový film (jak trefně píše FF v recenzi), který nebude dávat smysl ani po rozuzlení v posledních 10minutách a možná nikdy. Lynch se navíc uchýlil k digitální kameře, jejíž zkreslení údajně dodává tu správnou atmosféru, tzn. když je portrétní záběr, kamera ostří na pozadí a světlo z okna přebíjí okolí - bomba!

  přetrpěl jsem ten film ve Varech a koukal jsem se na hodinky nejdřív po 90min., pak po 120min., po 150min. a ke konci každé dvě minuty.

  a někde jsem vyčetl, že nevtipný sitcom s humanoidními králíčky je nápad, který se objevil na Lynchových stránkách s placeným vstupem.

  nechoďte na to, pokud nejste skalní fandové.

  OdpovědětVymazat
 17. Fukusofutu tasukete !
  Kono rebyu o zenzen wakarimasen deshita ! @_@

  OdpovědětVymazat
 18. FF je Fakt Ftipnej ;-))

  OdpovědětVymazat
 19. 知名女優無碼流出版強力催情藍精靈(雙重功效)專屬網址!HUHLYHUHLYHUHLY?建築師動畫師.會計CHROCHROCHRO!نه أعرب عن أمله في حل سريع للأزمة.
  (.)(.)
  <====8
  <->
  najs

  OdpovědětVymazat
 20. Also from follower anger section already, the follower anger section exhibition work most where the object the fragrance of millennium of Soog (Kwangju hour room east inside West Europe) wins from fight category cannot escape the eastern) autumn when the point is indicated with subject smallness or the TŘI HODINY BEZ PŘESTÁVKY.

  Lépe to snad ani říci nešlo.

  OdpovědětVymazat
 21. Google language tools sice nejsou vsemocne, nicmene neco se preci z textu rozlustit podarilo...

  ...
  However, because as for this movie with [rimeiku] of the Polish movie “POSRAL” which is made on the basis of the folk tale of the gypsy, two people of starring killed while photographing, you say to be that it became incomplete, it was plan of the framework attachment.
  ...
  to je ten odstavec nad videem z youtube

  To znamena, ze n e j a k y smysl to asi ma! Jako Lynchovo filmy...

  OdpovědětVymazat
 22. Anonym: Spravne! A "rimeiku" je japonsky "remake", pochopitelne. Mysleli jste si snad, ze bych misto recenze napsal nejake nesmysly? :)

  OdpovědětVymazat
 23. ty píšeš vždycky nesmysly ...

  OdpovědětVymazat
 24. František Fuka je kurvička.
  8===D - - - <->

  OdpovědětVymazat
 25. Od nesmyslů jsem tady já o.O
  Ale visuální podoba recenze je nadstandartní :P

  OdpovědětVymazat
 26. MUHEHEHE nejlepsi je k tomu ten relevantni adsense :)))

  OdpovědětVymazat
 27. To je ono, lidé budou tleskat podivné recenzi, přestože se ani nepokusili hledat smysl. Nemůžu se dočkat filmu!

  OdpovědětVymazat
 28. Mr. Silas: A budes tomu filmu tleskat? :-D

  OdpovědětVymazat
 29. Tak přemýšlím, jestli je to geniální a nebo úplně šílený. Ale ze všeho nejspíš to bude úplně geniálně šílený. Tedy mám na mysli Františkovu recenzi, film jsem neviděla, ale po "přečtení" téhle recenze jsem pocítila určitou touhu ho vidět. Lynche mám docela ráda, jen mi vždycky vadilo, že jeho filmy občas moc nechápu. Taková drobnost. Nicméně, za ty roky jsem se už s tímhle faktem smířila, jakož i s faktem, že věhlasní režiséři točí i NAPROSTÉ kraviny... jo, asi na to půjdu. :)

  OdpovědětVymazat
 30. Hm, a ty japonsky kidy ze zivota civav... fuxofte, ty chces vymenit svuj zvireci park?

  OdpovědětVymazat
 31. Ja jsem mel za to, ze Fuxoft odsuzuje pozery a ne neco, co dokaze pozery odhalit a identifikovat. Inland empire je, jako mnohe jine, svobodne dilo sveho rezisera a nemuze za to, ze se stane zvancem prezvykanym intelektualy a snoby (jako jeho predchozi dilmy). Nemyslim si, ze by to Lynch pro takove lidi tocil, naopak, pripada mi, ze se vsem snaham o interpretaci vysmal.

  BTW: Fakt si nevzpominam, ze by se v tom filmu objevila mastrubace.

  OdpovědětVymazat
 32. nevim proč, ale díky této recenzi jsem nabyla dojmu, že ten film je něco jako South Park, ale hraný, méně sprostý a více intelektuálštější :)

  OdpovědětVymazat
 33. Dobra pripominka, Fuxoftovi se prece Southpark libil (dal mu 100%) a myslim, ze to je zrovna typ filmu, ze ktereho jsou intelektualove nadseni.
  Nevim jestli fuxoft ve svem pristupu k umeni a intelektualum nezamenuje terce - misto na ne, strili na veci, ktere znasilnuji... ;-)

  OdpovědětVymazat
 34. Fuka JE intelektual, uplne TYPYCKEJ. Takovej ten co o sobe rika, ze on prece zadnej intelektual neni. A porad to resi a vsude to rika. Ty mam nejradsi.

  OdpovědětVymazat
 35. Proč teda dáváte 40 %, dejte 0 % a bude to jasné. Není to tak trochu lavírování?

  OdpovědětVymazat
 36. Ono to chce taky někdy přemýšlet ;-) Tomcat

  OdpovědětVymazat
 37. ονομαστική μετοχές. Δικαιούχο

  OdpovědětVymazat
 38. Tenhle film je opravdu úžasný, ale jen pro ty, kteří se dokážou nořit do vlastního nitra. Nesledujte hlavou, nechte to plynout a objevíte obraz svého vnitřního prostoru :-)

  Konečně se Lynch odvázal a udělal film podle svého gusta. Tleskám. Bravo. 100%

  Ačkoliv recenze od FF mám rád, na Inland Empire je asi moc extrovertní ;-)

  Pája

  OdpovědětVymazat
 39. tj, já mám radši filmy osobitější - filmy osobitějších tvůrců - fakt umělců, nějaký diváci, ještě k tomu nevkusný pedoledvinkáři alá Fluka...achich...a jeho followers..

  OdpovědětVymazat
 40. jakože kašlat na nějaký Fluchy

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.