28.7.07

Ty bych tedy nepoznal!

Zaujala mě nejnovější fotka z natáčení nového Indiany Jonese (klikněte pro větší verzi).Spielberg a Ford vypadají pořád vpodstatě podle očekávání, prostě trochu zestárlí. Ale ti další!

Ta slečna je ta samá Karen Allenová, která hrála Marion v Dobyvatelích ztracené archy, a řekl bych, že vypadá dnes o něco lépe, než před 26 lety!

Ten nesympatický chlapec vlevo je stejný Shia LaBeouf, který je tak sympatický v Transformers (toho bych tedy nepoznal). A už vůbec bych nepoznal toho pána za Karen Allenovou, což je ten Samý Ray Winstone, který hrál v Proposition a titulní roli (byť digitálně) v Beowulfovi.

6 komentářů:

 1. hmmm... u ženskejch platí - ksicht se dá nalíčit, případně vyměnit :-), ale stačí se podívat na ruce a hned je jasný, kolik komu je. a nezachrání to ani zběsilej americkej úsměv.

  OdpovědětVymazat
 2. Ale i takj se stále mooooc těšíme

  OdpovědětVymazat
 3. A bude tam teda hrát ten Connery, nebo ne?

  OdpovědětVymazat
 4. Mno vzhledem k tomu, ze Jonesovi seniorovi by v 1957 by tahlo na 90, lze spis ocekavat, ze je uz pod drnem :-).

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.