1.7.07

FFFILM mailing list

Už nějakou dobu se snažím vymyslet jednoduchý způsob, jak by spolu mohli čtenáři FFFILMu komunikovat. Integrovaný chat (vpravo nahoře) moc využíván není (asi ho brzy odstraním) a problém se znovu stal aktuálním, protože v diskusích u jednotlivých příspěvků se objevuje mnoho komentářů, které nesouvisejí s oněmi recenzemi, nýbrž s FFFILMem a filmy obecně, případně s mým mentálním zdravím.

Proto jsem založil mailing list, neboli "e-mailovou konferenci", neboli "diskusní skupinu", nebo jak se tomu správně říká. Její e-mailová adresa je fffilm@googlegroups.com a její archiv si můžete prohlédnout zde. Pokud máte Google Account (nepotřebujete GMail, stačí účet na Googlu!), máte na stejné adrese k dipozici webové rozhraní, pomocí kterého se můžete do tohoto mailing listu přihlásit a můžete si mimo jiné nastavit, jestli chcete dostávat každou zprávu, nebo jen denní souhrn, nebo nic (a číst si všechno přes web).

Diskuse zatím není moderovaná a členem se může stát kdokoliv. Uvidíme, jestli to bude fungovat...

3 komentáře:

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.