22.12.23

Audio recenze: Journey to Bethlehem - 60%

Je mi opravdu líto, že neměli větší rozpočet a nemohli tudíž trochu vylepšit choreografii, texty nebo triky. Celý ten koncept (natočit Bibli ve stylu "Muzikálu ze střední") je naprosto šílený, ale docela konzistetně funguje a Banderas je Bůh.


9 komentářů:

 1. Takže Jesus Christ Superstar, akorát napsaný a zahraný venkovským ochotnickým spolkem?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Noooo.... Ne. Myslim, ze fanouskove JCS se s fanousky tohoto moc protinat nebudou. Hudba se mi libila vic v tomhle. Celkova originalita je u obojiho znacna, ale u kazdeho zcela jinym smerem. Vypravnost asi srovnatelna.

   Vymazat
 2. Takže to bylo podle Ilči horší než ten Vachlerův opus?

  OdpovědětVymazat
 3. Tiež som spozornel, keď 3 králi boli predstavení ako 3 šašovia. Áno, film je ladený humorne, lenže paródia to nie je - tá z definície poukazuje na absurditu niečoho. A to sa v tomto filme nekonalo ani náhodou. Na konci je dokonca disclaimer, že "sa snažili zachovať vernosť tejto storky."

  Autori IMO chcú osloviť (mladé?) publikum, lebo doba je hédonistiká s dôrazom na fun (Anjel začne levitovať a udrie sa do hlavy o strop xixi etc). Asi preto je to ladené humorne, who knows, na môj vkus až infatilne, ale dnešná doba je infantilná!

  Anjel na mňa nepôsobil gayish - tieto transcendentné postavy majú z definície femininínny temperament, napr. obrazy tváre Ješiša mávajú ženské črty, ale Ježiša s maskulínnymi črtami zápasníka MMA (široká sánka, orlí nos, kúty) by ma pobavil. Používa niekto midjourney?? :)
  _____
  Nie je to síce moja šálka kávy, na môj vkus je to infantilné, ale why not.. Chcelo by to viac pesničiek a naozaj lepšiu choreografiu, ale to by vyžadovalo viac $$$.

  OdpovědětVymazat
 4. Myslíte, že v Bethlemně měl někdy někdo s někým intimní styk?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.