5.9.18

Jak diskutovat o filmu?

Už mnoho let nechávám diskuse na FFFILMu (a potažmu na Fukafutokyu blogu) hnít vlastním životem. Jsem proti cenzuře v jakékoliv formě, tak ať si lidi píšou blbosti. Občas se tomu i sám zasměju.

Bohužel, procento diskusních blbostí, kterým se nezasměju a které mě pouze zdržují, přesáhlo únosnou míru, takže v současné době už zdejší diskuse čtu pouze nárazově.

To má ovšem ten nepříjemný efekt, že si občas nevšimnu diskusního komentáře, který bych si býval rád přečetl, nebo na který bych býval rád okamžitě odpověděl.

Pokud tedy chcete napsat post, který není trolling a který bych měl určitě vidět, máte k dipozici dvě alternativní možnosti.


Chat server "FUXOFT" na Discordu. Zde je odkaz pro webového klienta, ale Discord je k dispozici i jako desktopová a mobilní aplikace. Pokud Discord neznáte, všimněte si, že kromě defaultního uvítacího chatroomu #kecarna jsou k dispozici i kanály #filmy, #videohry nebo #bitcoiny, které jsou moderované a je vysoce pravděpodobné, že když tam něco napíšete, budu na to reagovat během pár vteřin / minut. Musíte do nich ale ručně vlézt, neboť defaultně budete po prvním přihlášení v #kecárně.


Pro používání Discordu bohužel potřebujete Discord účet. Ještě nedávno to šlo zcela anonymně, ale obávám se, že už to zrušili.

Discord je tedy chat v reálném čase (včetně voice chatu a jiných vychytávek, které zatím moc nepoužívám).

Další alternativou je komunita FFFILM na Google Plus (přístupná z webu nebo z mobilní aplikace Google Plus). Zde je také několik informačních kanálů, povětšinou moderovaných. Google občas chybně označí některý příspěvek za spam a tento pak musí některý z moderátorů ručně schválit. Pokud se vám to stane, nebojte se poslat moderátorovi soukromou zprávu, ať se na to podívá.


Pro používání Google Plus potřebujete Google účet. Komunita FFFILM je něco jiného než kolekce FFFILM novinky a oznámení, což je víceméně jen stream odkazů na nově publikované FFFILM články (převážně automaticky generovaný).

Google Plus byl pokus o napodobení Facebooku, ale v posledních letech se Google snaží, aby se o něm moc nemluvilo a není jasné, jak dlouho bude ještě existovat a kam se přesunu, až existovat přestane (Twitter ani Facebook nepřipadají v úvahu kvůli jejich automatizované masové cenzuře čehokoliv trochu vybočujícího). Jsem zkušebně na Redditu (který ale není zrovna "sociální síť") a na gab.ai, ale tam se ze mne může brzy stát alt-right cisgender fašista.

Závěrem bych chtěl upozornit, že bez ohledu na svou svobodomyslnost si naprosto vyhrazuji právo smazat / cenzurovat / banovat cokoliv a kohokoliv prostě proto, že v mých očích překročil jistou hranici. Tuto hranici nebudu nijak objektivně definovat, protože by to samozřejmě vedlo k postům, které by se snažily té hranici co možná nejvíc přiblížit a co možná nejméně ji překročit. Túdle. Dělal jsem profesionální trolling když se tomu ještě ani neříkalo trolling.

112 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Chudák krkavec. Bude muset zase měnit ty pravidla...

   Vymazat
  2. On asi nejak ratal s tym, ze Franta ma male pero.

   Vymazat
  3. Takhle maji prgy vypadat. Respekt

   Vymazat
  4. Neplatí. Jako admin víš kdy vyjde článek, máš tedy výhodu, kterou ostatní nemají. Takže toto se nepočítá. První regulérní prgu mám já:

   Prga, vy...!!!
   Cha! Saláti.

   Vymazat
  5. Tak teď se franta fakt uprgnul až to zahřmělo! Gratuluji. Nicméně nedořešená otázka ohledně dokumentu stále trvá... :(

   Vymazat
  6. Já frantovi VĚŘÍM, že nám prgu zneužívat nebude!

   Vymazat
  7. Corvus: dokumentárního filmu.

   Vymazat
  8. Petře běž! A vem Forresta!

   Vymazat
  9. Aminux - plati nepsal ji slovak. Navic... jeho blog jeho prga. Přej a bude ti prano.

   Vymazat
  10. Gratulace! Tvoje první, jestli se nepletu.

   Vymazat
 2. LOL, ked si budes furt pisat na Discorde tak tu pricenznu nikdy nezachranis ...

  OdpovědětVymazat
 3. Františku, ty ale přece na diskutování o filmu nemáš čas! Musíš dostříhat ten svůj FILM!! Leone, řekni něco...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když je čas na discord, g-plus, reddit, Nintendo, pokec s Ivčou v radiu a určitě jsem spoustu povinných aktivit vynechal, nemůže být čas na nějaký starý dokument, který beztak zajímá jenom zaplacené samozvance a trolly.

   Vymazat
 4. Vidíš to Leone kams to dopracoval...

  OdpovědětVymazat
 5. Františku, k tomuto tvému postu by se dalo napsat mnohé. Nicméně v návaznosti na tento tvůj post se tě zeptám především na následující:

  Jsi ochoten se mnou zde vést slušnou a věcnou diskuzi na téma tvého filmu Fukafutokyu? Slušnou a věcnou z obou stran, jak z tvé, tak z mé? Já za sebe říkám, že tuto diskuzi s tebou moc rád povedu a budu se snažit být v ní maximálně věcný a slušný.

  Nejsem si jistý, zda mi na toto odpovíš, nicméně za tvou případnou odpověď předem upřímně děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leone, k tvému příspěvku by se taky dalo napsat mnohé, ale z ohledu na útlocit místního čtenářstva vynechám všechny možnosti, které obsahují sprostá slova, a napíšu ti následující:
   Na tvou diskusi s Františkem, ať už slušnou a věcnou, nebo sprostou a nevěcnou, není nikdo zvědavý. Pokud chceš s Františkem diskutovat, pošli mu mail, nebo mu zavolej, nebo si zjisti kde bydlí a vyskakuj na něj s otázkami vždycky, až půjde venčit psy. Ale přestaň svými zhovadilými a zbytečnými žvásty zaplavovat diskusi o filmech.

   Odpovídat nemusíš, stačí, když se tím budeš řídit. Předem díky!

   Vymazat
  2. Já v tomhle jednoznačně stojím za Leonem, až franta ukáže gule a začne se chovat jako chlap, vytvoří backerkit blog, kde zcela jasně (aspoň ve 14denních termínech) prokáže postup na dokumentu, ukáže statistiky komu co vrátil, jak je daleko, kolik zbývá atd. a především se omluví lidem, které prakticky arogantně okradl, potom si ho začnu vážit. Do té doby je to pro mě pouze arogantní defraudant se silně narušenými myšlenkovými pochody. Nechápající elementární humor, diskuzi, ani oprávněné požadavky. Místo aby šel do sebe, tak napíše post o tom jak diskutovat... To je tak absurdní, že to nemá obdoby. Jako by to každý normální člověk nevěděl. Jenže franta (předpokládám) svůj dnešní příspěvek myslí zcela vážně a zcela vážně nám radí jak a kde komentovat o těch jeho spoileroidních útvarech. To je prostě tak něco úsměvného, že mě to opět jen utvrzuje v tom, že frantův svět je opravdu něco far far away, za vysokým heroinovým kopcem.

   Vymazat
  3. A to píšu jako člověk, který podpořil na kickstarteru a figu a hithitu asi 20 projektů, se kterými nebyl problém. Pouze s fukou a Červotočovým zpomalovačem je problém. Holt jsme v ČR, takže tady je to zcela běžné (asi).

   Vymazat
  4. Nejde o to, že se o tom diskutuje, ale KDE a JAK se o tom diskutuje.

   Znovu opakuji pokud jste přispěli Fuku na dokument a nedočkali jste se požádejte o vrácení peněz. Pokud jste nepřispěli nemáte co pindat.

   Vymazat
  5. Corvus: Já mám taky pocit, že to František myslí smrtelně vážně. Místo alespoň nějaké sebereflexe vlastních komunikačních lapsů tak vyrobil další. U diskuzí se nezasměje, jenom ho nudí a zdržují, takže je potřeba na to poukázat a napsat návod, jak se to má dělat správně. To je fakt jak z nějakého absurdního myšlenkového vesmíru úplně mimo běžné chápání...

   Vymazat
  6. Aminux: Hele, až třeba si nekdy vezmes v bance pujcku a pak ji nesplatis, taky muzes zkusit bance urcovat, KDE A JAK o tom s tebou diskutovat muze a kde ne -> treba jim zkus pak rozkazat, ze stiznosti nemuzou volat na tvoje cislo a posilat na tvou adresu, ale musi volat na cislo Infolinky ČD a stiznosti posilat na adresu hlavniho nadrazi. Zkus a uvidis ;-)

   Vymazat
  7. O čem to, Leone, proboha meleš?

   Vymazat
 6. Když se tu vypne celá diskuze, tak to není cenzura. A bude klid, Franto, protože někteří nemají mozkovou kapacitu pochopit, o co ti jde... Jinak pokud tě tu někdo neustále napadá, a pak začne kňourat, že chce najednou diskutovat věčně, tak bych ho vystřelil na měsíc :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luďku, byl bys tak hodný a když František mlčí, tak mi sám řekl, o co mu jde?

   Vymazat
  2. Jde mu o to, aby tě nasral.

   Vymazat
  3. Aminux: A čím mě jako tenhle post měl nasrat? To vážně a upřímně nechápu.

   Vymazat
  4. Aminux: Jestli se taky někdo nasral, tak to byl zjevně František. Což mě překvapuje, měl jsem ho za většího kabrňáka.

   Vymazat
  5. Tak já věřím, že to dokončí do konce roku 2019. Schválně si tuto diskusi zapamatuj. Pak si to povíme ;-)

   Vymazat
  6. Jinak vážně nevim Leone vo co ti jde. Takové Vávrovo Kingdom Come se taky několikrát zpozdilo. A co? Nakonec se všichni dočkali.

   Vymazat
  7. Jo, ale Vávra to chtěl mít hotový do dvou let a nakonec mu to trvalo čtyři roky (přičemž poslední půlrok byl známej release date), zatímco Fukák to chtěl mít do roka a pokud chce oznámit datum premiéry do tří a půl let (jako Vávra), tak by to měl udělat někdy... teď.

   Vymazat
  8. Jop, komplexne historicke RPG je uplne to iste co zoradit 20 sekundove zabery z dovolenky a nahrat k nim part na elektricku gitaru, to vieme vsetci.
   Vlaky v CR su tiez uplne to iste co vlaky v Japonsku preto je ok, ze cesta z Prahy do Brna trva rovnako dlho ako cesta z Tokya do Osaky. Lebo su to dve takmer identicke trasy.

   Vymazat
  9. Jaký smysl má vypnout diskuzi? okud někdo diskuzi nepotřebuje a chce ji nechat vypnout = nečte ani tu současnou. To je naprosto nesmyslný požadavek.

   Vymazat
  10. Aminux: Shodou náhod jsem backer Kingdom Come. Opravdu chceš srovnávat mnoha miliónový projekt, na kterém dělalo asi 300 lidí a je to největší herní projekt ČR všech dob, s amatérským dokumentem natočeným na kamerku během výletu? Ale no tak...

   Vymazat
  11. Luďku, jedna věc mi není jasná. Ty furt píšeš, jak tady jsou zdejší diskuze na hovno, diskutující jsou debilové, kteří neřeší témata, která bys chtěl, ale furt sem chodíš, diskuze si čteš a píšeš komentáře. To je takový zvláštní. Nenapadlo tě někdy, že bys to, co tě sere, třeba nedělal?

   Vymazat
  12. Alebo zacal zmysluplnu diskusiu k teme ...

   Vymazat
  13. Tak jasně že komplexní histerické RPG je náročnější. Zas Fuku na tom dělá sám a zas tolik peněz asi nevybral aby se mohl věnovat pouze tomu.

   Každopádně jestli máte pocit že vás podvedl požádejte o vrácení peněz. Nebo je možnost podat podnět patřičným orgánům.
   Nebo se na to vysrat.

   Vymazat
  14. Jo akurat ze zatial co komplexne RPG je v jednej osobe prakticky nemozne vytvorit vo formate v akom vzniko KC, videa rozsahu Fukokotokio strihaju 15 rocni youtuberi pocas malych prestavok v skole. Na telefone.

   Suma ktoru vybral je jeho starost, ziadal si menej nez dostal, a ked uz chces mat tieto kretensky argument tak to mal zostrihat za mesiac a mal by pomer 200K/mesiac co je rozhodne nadpriemerna mzda. To ze je nechopny a striha to uz stvrtym rokom su hadaj co? Jeho sracky. A neschopnost.

   Vymazat
  15. Aminux: Už ti odpovídám podruhé, že bych MUSEL BÝT BLÁZEN, abych sponzoroval někoho, že píše recenze. Stejně tak vznik dokumentu. A ano, Fuka je na celý dokument sám. Božíčku! Kdejaký 17letý jouda na youtube sestříhá špičkové video i s hudbou do 14 dnů. Opravdu mi chceš napsat, že v době, kdy je youtube takhle v kurzu a z náctiletých jsou milionáři, je takový problém sestříhat video z výletu? Srovnávat vývoj jakékoliv hry (a je jedno zda jde o komplexní RPG, což je mimochodem ten nejnáročnější žánr na vývoj) se sestříháním dokumentu je fakt absurdní. Sorry.

   Vymazat
  16. Aminux: Naprosto nechápu proč držíš fantovi prst v prdeli. Ono to totiž vypadá, že jsi to TY kdo frantův výlet zasponzoroval a tak nějak se utěšuje, že ono to jednou vyjde a máš dost času. A že ti vynadal do zmrdů, to se tě vlastně netýká... Takže se nesnaž otočit to proti mě. Fukovi, jakožto žádnému českému vyžírkovi, bych na vznik čehokoliv nikdy nepřispěl. Za Vávrou stálo 300 lidí a sponzoři, ten si nelajsnul, že by hra nevyšla. Za Fukou stojí jen zmrdstvo, co solilo. Fuka nemá kontrolu a přesně podle toho s vámi vyjebává.

   Vymazat
  17. Aminuxi, pochop to:

   JÁ NECHCI VRÁTIT SVÝCH 100 KČ, JÁ CHCI DOSTAT SVŮJ ZAPLACENÝ FILM.

   A vzhledem k tomu, že se Fuka odmítá chovat jako normální člověk, tak jediným způsobem, jak můžu (možná) dosáhnout svýho cíle, je viditelně nekonečný otravování Fukova života, dokud nedodá. Kdyby nebyl čurák a oznámil by blbý datum, kdy bude ten film hotovej, nenapsal bych k tomu kromě "Díky za informaci, hodně štěstí" ani čárku.

   Vymazat
  18. Vávra pravidelně vydával video updaty, PR fungovalo na FB, Twitteru a na vlastním diskusním fóru a v neposlední řadě taky nikomu z backerů nenadával do zmrdů.

   Vymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Hele, Franto, alternativní návrh. Co kdybys místo psaní těchhle výplodů, jak jsou na tebe lidi na internetu zlí a nekonstruktivní, prostě napsal, KDY BUDE TEN ZKURVENEJ FILM?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Citace:

   "Nejsem si jistý, že film FUKAFUTOKYU dokončím do konce roku 2018, za předpokladu, že na něm budu schopný zdravotně i techniky pracovat a budu mít na jeho tvorbu zhruba stejně času jako dosud."

   Vymazat
 9. 27. října 2017 označil František Fuka tvrzení:
  Nejsem si jisty, ze film dokoncim do konce roku 2017, ale jsem si jisty, ze film dokoncim do konce roku 2018.
  za pravdivé s podmínkou, že musí být splněny tyto předpoklady:
  Do roku 2040:
  - FF bude zivy a ve zdravotni forme zpusobile pro praci na filmu.
  - Bude existovat Zeme.
  - FF bude mit k dispozici veskere potrebne prostredky pro praci na filmu (pocitac, data apod.)
  - FF bude umozneno na filmu pracovat ve stejnem casovem objemu jako dosud.

  OdpovědětVymazat
 10. Jo, a ještě jedna věc. "Právo smazat / cenzurovat / banovat cokoliv a kohokoliv prostě proto, že v mých očích překročil jistou hranici" samozřejmě máš už tak nějak z podstaty a vůbec si ho nemusíš nijak vyhrazovat. Ale pokud si myslíš, že tě takovéhle prohlášení ochrání od toho, aby byl v případě mazání / cenzurování / banování nazýván "cenzurujícím zmrdem", tak túdle.

  OdpovědětVymazat
 11. Dočetl jsem pouze po "Pokud tedy chcete napsat post, který není trolling a který bych měl určitě vidět, máte k dipozici dvě alternativní možnosti.", protože alternativní možnosti nezvažuji a už tak mám málo času. Bohatě stačí se vyblbnout tady. Myslím, že většina to má podobně... nebo jsou příživníci a tudíž mají času dost.

  OdpovědětVymazat
 12. Franto, sorry jako, ale za to, že si zdejší komunita utahuje z tvého neexistujícího dokumentu, si můžeš především sám. Píšeš v takových obecných frázích, ale samozřejmě tohle je to, co tě primárně sere, alespoň si to přiznej. Víš, to ale není problém zdejších uživatelů, že jsi přecenil svoje síly a že jsi neodhadl, kolik to dá práce a že na to nebudeš stačit. To není problém zdejších uživatelů, že o tak velkém projektu neumíš komunikovat s lidmi, kterým je ten projekt určený. Tys vybral prachy, tys dal ten závazek, tys chtěl být na všechno sám, takže sorry, ale hlavní odpovědnost je jen a jen na tobě. Ono ti asi ještě furt nedochází, že pro většinu lidí (když beru mzdový medián) je těch 150 litrů, které jsi vybral, cca půlroční příjem. A tvoje výmluvy, že máš málo prachů, že ti pár dnů nejel počítač nebo že sis musel koupit nový disk, jsou absolutně mimo a lidi si z toho oprávněně dělají legraci. A vším tím mlžením, nadávkami a výroky typu, že jsi nic neslíbil a že nemusíš na nic odpovídat a nic vysvětlovat, jsi tomu taky nepomohl. Tohle je koncept, který ti zjevně dělá velký problém pochopit. Když dáš druhým lidem respekt a pochopení, tak se ti to v vždycky v nějaké podobně vrátí. A když lidi, fanoušky, kteří ti mají dělat tady tu komunitu, to nejdůležitější, co takový blog může mít, pravidelně posíráš, tak se nediv, že se ti to pak vrací tímhle způsobem. Přemýšlel jsi někdy, proč už ti lidi neposílají tolik peněz co dřív? Pátral jsi někdy nad tím důvodem, proč tomu tak je? Proč sem píšeš čím dál míň? Hele, je mi úplně jasné, jak hrozně tě tenhle blog sere. Jak tě sere i ten film, na který by ses nejraději vykašlal. Jak se z něčeho, co bylo ze začátku zajímavé a tvůrčí, stala koule na noze, kterou už několik let za sebou táhneš. Jak už tě ta práce vůbec nebaví, jak už je to jenom taková nepříjemná povinnost. A jak tě hrozně serou lidi, kteří sem chodí a tohle všechno ti připomínají. Víš, ono to ale není jejich vina, oni nemůžou za to, že to došlo až sem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedochadza mu to ani trochu, preto tu pravidelne mame tieto jeho vylevy spravodliveho autistickeho rozhorcenia.

   Vymazat
  2. No a taky Pleky už odjel do vole Kanady.

   Vymazat
  3. Frantu to bezpochyby sere, ačkoliv se staví do role "já nic nesleduji, nečtu a jsem stoicky klidnej". Nikdo by nebyl klidnej, kdyby věděl, že tahle pofidérní pověst defraudanta a lháře se s ním potáhne už navždycky. Ona to totiž není prdel, když je člověk známější (a je jedno zda kvůli velkému penisu nebo kvůli tomu, že jste měli bohaté strýčka, který vám vozil ze západu ZX Spectra a programovatelné kalkulačky) a najednou je na něj víc vidět. Pokud nějakému anonymnímu Corvovi z Bulvovného u Řeporyjí někdo vynadá do pračůráků a obviního ze zcizení peněz, tak to nenadělá takovou paseku jako když jste Fuka. Fuka, který se pohybuje v rádiu, na youtube, má známou přítelkyni a je na očích. A najednou všichni tihle lidé o vás mluví a píší. Tohle se dotkne bezpochyby každého. A pokud ne, tak je prostě totálně mimo. Tahle pověst se s Frantou potáhne na věky. Kdyby napsal, sorry, ale prostě ten dokument nikdy nevydám, udělalo by to méně škod, ale on to při své hlouposti ještě živí. Denně.

   Vymazat
 13. Franto snad můj dotaz nezapadne:

  Hrál jsi nějakou hru ze serie Rusty lake/Cube escape?

  OdpovědětVymazat
 14. Kurz "Jak být co nejvíc mimo"

  Datum a čas: bude upřesněno
  Místo konání: Cukrárna Amarilis, Pešlova 94/6, Praha – Vysočany
  Lektor: František Fuka
  Cena: 7500 Kč / osoba

  Drobné občerstvení zajištěno (kofola, rakvičky, indiánky, stříšky), ale není v ceně kursu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak rakvičky, ale větrníky tam mívali poměrně solidní (za ty peníze).

   Vymazat
 15. No a film FUKAFUTOKYU je NEDOKONČENÝ...

  OdpovědětVymazat
 16. Nie je Franta nahodou ochotný vrátiť peniaze ktoré boli poskytnuté?
  Pokial ano, ak si to dobre pamätám, nechápem v com je problem, keby to ak nikdy nedokončil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On tady někdo poskytoval Fukovi bezúročnou půjčku?

   Vymazat
  2. Ono, ak nechceme byt na Frantu apriori zlý, tak si myslim:
   a) odhryzol si väčšie sústo ako povodne myslel. Na tom nie je nic zle a neobvykle. Hlavne ak po
   b) je ochotný vrátiť peniaze na to poskytnuté.
   Samozrejme, sklamal asi tuzby prispievateľov, ktorý chceli vidiet dokument a citat sa v titulkoch. Ale asi to nie je nic, kvôli čomu by si niekto siahal na život. Plus, vela ľudí o vrátenie nepožiadalo.
   Čiže sa nic take nakoniec nestalo. Možno by Franta mohol mat viac pokory a vysvetľovať preco to mešká a v akom je to štádiu. Ale to je proste Franta.
   A možno sa nakoniec dočkáme dokumentu z ktoreho budú posratí aj v Holyvude. A sa dosmejeme.

   Vymazat
  3. A mozna by taky nemusel sve backery delit na zmrdy a mentalne postizene, ze...

   Vymazat
  4. Mozna by se jim taky nemusel smat, ze "kdo chce cekat, treba se docka" nebo "moje sliby plati jen dokud nejsou poruseny"... Pokud mas potrebu se Fuky zastavat, je mi te uprimne lito.

   Vymazat
  5. Tak, až tak podrobne to nesledujem ci niekoho takto označuje.
   Ako pisem, asi by mal byt otvorenejší. Ale znovu. Peniaze žiadalo vrátiť len par ľudí, nie. Možno nie su taki pobúrení.

   Vymazat
  6. Moje Ego: Tvoje logika má něco do sebe a dává smysl. Nicméně chlapský řešení by od Franty bylo oficiálně říct, že už na dokument mrdá, nikdy nespatří světlo světa a VŠEM co přispěli, vrací peníze (tedy ne jenom těm, kteří o to vyslověně požádají). Tím by se celá ta eskapáda elegantně vyřešila ke spokojenosti všech zúčastěných a byl by konečně klid.

   Vymazat
  7. Ale to se vracime zase na zacatek naseho dialogu. Backeri neposkytovali sve penize Fukovi proto, aby jim je za par let s naprosto nulovym urokem vratil, ale proto, aby Fuka udelal film. Plnym pravem backeru (ale i nebackeru!) je tedy pozadovat film.

   Vymazat
  8. Jinak souhlas s nesmelym komentatorem. Jen by mel ty penize Fuka vratit s nejakym prijatelnym urokem.

   Vymazat
  9. Nesmely komentátor: asi ho ma stále v pláne dokončiť. Myslim, ze by pri svojom style uvažovania nemal problem povedat, ze z toho nic nebude.
   Leon Bilbo: je povinnosťou startovaca byt úspešne dokončený? Neviem, pýtam sa. Ale myslim, ze je vzdy riziko ze nie.

   Vymazat
  10. MojeEgo: Ano, samozrejme. Kazdy, kdo na Startovaci uspeje s projektem, se tim smluvne zavazuje dodat backerum odmeny, ktere si zaplatili. Viz zde "https://www.startovac.cz/podminky/".

   Vymazat
  11. Tak pokud "ho má stále v plánu dokončit", tak mu přece nemůže vadit, když mu lidi píšou, aby to teda kurva udělal, ne?

   Vymazat
  12. Leon Bilbo: zaväzuje dodať odmeny v prípade úspešného projektu. Zatial je neúspešný. Ako vlastne pises v každej diskusii. Pretože je NEDOKONČENÝ :)
   Každopádne backeri išli do toho s touto možnosťou a zatial u nich nie je nejaký nespokojný dav.
   Takze vlastne mas právo Fukovi vyčítať ze je NESCHOPNÝ. Ale nie ze s niekym vydrbal.
   Ok, tak som si to ujasnil. Dakujem za spoluprácu :)

   Vymazat
  13. Anonymní: majú právo sa pytat kedy ho plánuje dokončiť. On ma právo neodpovedať a oni majú právo vypýtať naspäť prachy.
   Samozrejme, Fukovi by potom neuškodilo, keby to urobil s ospravedlnením.

   Vymazat
  14. A že si spousta lidí neřekla o vrácení peněz, neznamená, že se jim tenhle vývoj projektu líbí; může to mít různé příčiny, mj. i to, že Fuka o důvodu zpoždění projektu lže.

   A ne, nebojím se použít takhle tvrdé slovo. Fukovo vysvětlení, že "problémem je čas", je prokazatelná lež.

   Vymazat
  15. Moje Ego:
   1) Nejen neschopný, ale i líný.
   2) Samozřejmě, že Fuka s backery vydrbal. V roce 2015, kdy projekt na Startovaci bezel, do toho nikdo nesel s tim, ze v zari 2018 film jeste nebude dokoncen. A to predevsim sam Fuka, ktery to nekolikrat priznal.

   Vymazat
  16. Anonymní: určite sa im neľúbi. Ale zas treba Frantovi uznať aspoň to, ze je ochotný tie prachy vrátiť. To sa zas tak casto predpokladám nedeje.
   To, ze by mal byt transparentnejší o tom asi zadná
   Takze Franto, Preco to PRESNE mešká? Kurva! Ako ten co ti nedal ani korunu ta žiadam o odpoved a pripájam sa k Bilbovi s ďalšou požiadavkou na odpoved!! :))

   Vymazat
 17. Dobrý den Františku,
  zajímalo by mě jak poračuje práce na Vašem filmu FUKAFUTOKYU. Poslední zmíňka o práci na filmu pochází z pátku 22. prosince 2017, kde jste psal, že přemýšlíte o tom jak ten film pojmete. Zajímalo by mě jestli dnes po 9 měsícíh, už jste se rozmyslel, popřípadě jak velká část filmu už je hotova. Myslím si, že by bylo slušné alespoň jednou z půl roku dát vědět jak probíhají práce na filmu, popřípadě že byl film zrušen.
  Předem děkuji za odpovědi a přeji hezký zbytek dne.

  OdpovědětVymazat
 18. Krátké vyjádření k tématu: zcela jisté je pouze to, že František je neuvěřitelně letargický.
  Já bych na jeho místě už dávno všechny postřílel.

  OdpovědětVymazat
 19. Na druhou stranu, před příchodem Dilda ty diskuze trochu chcípaly,přiznejme si to. To už je dávno, co se tu hailovalo ve sprše nad nahými děvčaty.... Ovšem co utekl ze sklepa, tak je to zas druhý extrém. Ráno si sem zajdu pro a než se prokoušu Velkou Čínskou Zdí textu o FukuFukuTokyu, tak je tu nová recenze s desítkami příspěvků.
  TL/DR - Zavřete si ho prosím zpátky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bilbove príspevky su zábavné. O tom žádná.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Když já ho nemůžu chytit.

   Vymazat
  4. Vždyť jsem to říkal, že Bilbo je tady potřeba! Ach vy nevěřící!

   Vymazat
 20. V obchodnich podminkach Startovace, ke kterym se Fuka smluvne zavazal, se mj. pise ze zakladatel projektu smi penize backeru "použít výhradně na úhradu potřeb spojených s projektem".

  Jak do toho zapada Fukuv honorar Zuzane Krajickove jako kompenzace toho, ze se ji v Tokyu nemohl kvuli nataceni filmu tolik venovat, je mi zahadou...

  OdpovědětVymazat
 21. Btw, paci sa mi ako Fuka predpoklada ze niekto chce diskutovat o tych filmoch s nim :D

  OdpovědětVymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 23. Odpovědi
  1. To nikdo neví... Kdysi bývalo pravidlem na FUKAVOKUKINU, že za dvoustý příspěvek franta našel na svém harddisku momentku z Japonska (nedatovanou čili to může být z jeho předchozích výletů) a hodil ji na blog. Potom se limit zvýšil na 300 příspěvků a teď už tam máme nasysleno poctivých cca 650 komentářů a franta? NIC. Porušuje pravidla kudy chodí... Takže na výroční prgu se stane vleké kulové. Pochybuji, že by se francek hecnul a udělal blog o prze!

   Vymazat
 24. "Bohužel, procento diskusních blbostí, kterým se nezasměju a které mě pouze zdržují" - a od čeho?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. od hraní Zeldy, copak jsi to nečetl?

   Vymazat
  2. ...nejen od hraní, ale také přehazování bitcoinů vidlemi a vzpomínání na zlaté komunistické časy 8bitů na červotočově YT kanálu Nedokončené labůžo.

   Vymazat
 25. To je neuvěřitelný tvl. Místo toho abys lez kanálama a snažil se zabránit tomu, že se lidi naserou a hromadně budou chtít všechny peníze zpátky tak tady postuješ jak celý týdny hraješ hry a ještě vychováváš věřitele.

  OdpovědětVymazat
 26. Kdyz uz je rec o pivu, tak doporucuju dvanactku z minipivovaru Lipan v Dražíči.

  Jo a...Keltové navždy!!!

  OdpovědětVymazat
 27. Máme tu nový den a film FUKAFUTOKYU je vinou Fukovi lenosti a neschopnosti stále NEDOKONČENÝ. Jojo.

  OdpovědětVymazat
 28. Návod jak diskutovat o filmu nefunguje zdá se, čím to může být?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Niekedy mam pocit, ze sa o filme bavime az moc. Chyba tu trochu teplakov, Lidic a nahych mladych dievcat.

   Vymazat
  2. To nejlepší, co jsem za posledních 20 let viděl byla Žena za pultem. Chtělo by to Nany Holubovou povolat zpátky do zbraně, ta by se s franckem nesrala!

   Vymazat
 29. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 30. Trolling je zakázanej, ale co throtling ? Ten je povolenej ? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To Fuka robi profesionalne uz od nepamati.

   Vymazat
  2. Throthing? A co deep-throathing? To to taky někteří dělaj profesionálně.

   Vymazat
 31. fuj, takhle si prgnout sam pod sebe

  OdpovědětVymazat
 32. Mě by jenom zajímalo, jak chce František zajistit vyšší úroveň diskuse na zmíněných komunikačních kanálech a nižší míru spamu.
  Takovej Dildo si kvuli němu klidně založí 4 účty denně...

  OdpovědětVymazat
 33. Mne neprijde, ze by twitter byl nejak cenzurovanej. Viz.

  https://mobile.twitter.com/RealBustyBuffy

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.