12.9.18

Recenze: Predátor: Evoluce [The Predator] - 50%

V Mexiku (nebo v USA poblíž Mexika?) nouzově přistane Predátor a narazí přitom na náhodou zde operujícího odstřelovače Quinna McKennu (Boyd Holbrook). Predátor je záhy polapen americkou vládou a Quinn v nastalém zmatku zmizí s pár kusy Predátorovy výstroje. Protože ví, že po něm vláda půjde, pošle výstroj do svého amerického P.O. boxu, který ovšem není řádně zaplacený, takže celý balík omylem skončí u McKennovy exmanželky a malého syna, který má aspergera, a je tudíž geniální a rozluští operační systém Predátorova počítače.

Zatímco je Quinn polapen vládou, astrobioložka (nebo co to) Casey Bracketová (Olivia Munnová) je povolána, aby si šla polapeného Predátora prohlédnout na tajnou základnu. V tu chvíli se stane několik věcí najednou:

1) Predátor uteče
2) Na Zemi přistane další mimozemská loď s ještě predátorovatějsím Predátorem (a dvěma predátoropsy)
3) Quinn vládě uteče spolu s půl tuctem psychicky postižených veteránů, které náhodou potká
4) Quinnův synek se naučí ovládat predátorské zbraně a v predátorské helmě jde koledovat na Halloween

A pak se všichni výše jmenovaní různě navzájem honí a zabíjejí, stane se spousta dalších věcí, ale je to celkem jedno...


Predátor: Evoluce není žádný reboot nebo remake, ale normální pokračování, které výslovně zmiňuje prvního a druhého Predátora (a ignoruje oba Vetřelce vs. Predátory).


Film režíroval (a částečně napsal) Shane Black, který napsal Smrtonosnou zbraň a Posledního skauta, režíroval Správné chlapy nebo Iron Mana 3, a především hrál první postavu, kterou kdy na plátně zabil první Predátor.


A je vysoce pravděpodobné, že vymyslel některé dementní hlášky, které se v prvním Predátorovi ozvaly – například tu o velké vagíně.

Vzhledem k jeho předchozí tvorbě tudíž není divu, že nový Predátor: Evoluce by měl být cool, drsný, plný hlášek a vtípků a bez jakékoliv stopy napětí nebo pomalé, plíživé hrůzy originálu. V novém filmu uvidíme Predátora v detailním záběru hned v první minutě a pak už to jede. Na žádnou plíživou hrůzu nebo pořádné budování postav není čas, máme naspěch!Kde začít?

Možná u castingu. Nikdo z obsazených herců nemá potřebné charisma na to, aby byl tak cool, jak film vyžaduje. Obsazení tohohle filmu by mělo ideálně vypadat nějak takhle: Dwayne Johnson, Vin Diesel, zarostlý Keanu Reeves, Sarah Silvermanová, Samuel L. Jackson a několik slavných wrestlerů / guvernérů ve vedlejších rolích. Místo toho se bohužel dočkáme nezajímavých (a víceméně neznámých) herců, kteří se sice snaží být cool a hláškovat, ale opravdu jim to moc nejde. Parta šílených vojenských vězňů má zprostředkovávat jednak "chlapskou armádní soudržnost" a jednak vulgární humor (jeden z nich má Tourettův syndrom, jiný neustále říká špatné vtipy). Dočkáme se mnoha pokusů o cool hlášky (včetně odkazů na předchozí filmy série jako "You are one beautiful motherfucker" nebo "Get to the choppers"), ale většinou to moc nefunguje a Shane Black nezná míru.

Dále: Film je místy dost zmatený. Je veřejným tajemstvím, že se dost přestříhával / přetáčel (a byl z něj vystřižen jeden predátor s malým P), a bohužel je to na něm dost vidět. Žádná z postav není dostatečně prokreslená, zápletka má nepříjemně mnoho "Deus Ex Machina" momentů a některé scény jsou prostě absurdně divné a není v nich moc jasné, co se právě událo, proč se to událo, co si z toho měl divák odnést a jestli to měl být vtip, nebo ne. Třiapůlmetrový Megapredátor a jeho dva psi jsou kompletně CGI a není to dobré CGI.

Dílo zkázy pak v mém případě dokonala IMAX verze filmu, kterou jsem viděl. 3D je naprosto nepostřehnutelné, následkem tmy na plátně často není vidět, co se děje (velká část filmu se odehrává v noci), a při zmateném střihu a divoké kameře jsou na obřím plátně akční scény značně nepřehledné.

Abych to nevypadalo, že je Predátor: Evoluce totální shit: Jsou v něm světlé momenty, které jsou cool, brutální, nekorektní, nápadité a vtipné. A film je naštěstí tak krátký, že nemáte čas začít se nudit (neboť šílených zvratů je dost). Ale na každé dvě minuty takových momentů připadají tři minuty, které jsou buď zbytečné, nebo dokonce proti duchu filmu (závěrečná scéna je jako něco ze Spy Kids).

Pokud jste fanoušci Predátorů, je dobré tento film vidět ze studijních důvodů a kvůli 20–30 minutám dobrých scén. Pokud ne, nemusíte se obtěžovat.

137 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Predátorga je kdo? Producentka FUKAFUTOKYU, tedy tvoje sestra? No, možné to je, kdo ví.

   Vymazat


  2. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Film PREDÁTOR: EVOLUCE je film DOKONČENÝ. Jeho tvůrci byli SCHOPNÍ ho dokončit.

   Film FUKAFUTOKYU je k dnešnímu dnu film stále NEDOKONČENÝ. Jeho tvůrce je NESCHOPNÝ ho dokončit.

   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  3. To nevíte že jsou momentálně dotáčky a film se přestřihává. To je teď strašně moderní natočit prestrihat dotocit. Otočit přepsat scénář natočit prestrihat dotocit přeobsadit atd.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak mě francek zklamal a koukám, že zase slovo nedodržel a przní prgy.

  OdpovědětVymazat


 4. Objektivní fakt č. 1:
  - Film PREDÁTOR: EVOLUCE je film DOKONČENÝ. Jeho tvůrci a producenti byli SCHOPNÍ ho dokončit.
  - Film FUKAFUTOKYU je k dnešnímu dnu film stále NEDOKONČENÝ. Jeho tvůrce a producentka jsou NESCHOPNÍ ho dokončit.

  Objektivní fakt č. 2:
  - Premiéra filmu FUKAFUTOKYU má k dnešnímu dni zpoždění minimálně 519 dní.

  Ať už si to fuko přečteš nebo ne, nic s tím nenaděláš. TŮDLE!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud jsi si pořádně četl mail co ti přišel, když jsi sponzorovl kampaň na startovči bylo zde přesně uvedene:

   P.S: Na filmu pracuji, ale zatím rozhodně není ani zdaleka hotový. Pokud vše půjde dobře, chtěl bych ho dokončit do konce roku.

   Uvádí se zde někde kterého ? NE ... za život jsem přišel už o docela víc peněz a pravidelně dávám každý měsíc daleko větší částku na charitu a nic za to nečekám. Když se dívám na tvůj počet příspěvků, tak už jen časem co zde trávíš jsi přišel o hodně víc :)

   Vymazat
  2. Ladislav Stehlik: Čas strávený poukazováním na Fukovu lenost, neschopnost a ubohost pro mě není čas ztraceným :)

   Vymazat
  3. Strašný Láďa! Ladiku, anální kaňoning se provozuje o stránku vedle, případně na fukouc gejplus. Stejně tak řitní alpinismus.

   Vymazat
  4. A Dildo-alpinismus provozujete kde?

   Vymazat
  5. Amína: Tak ty ve sklepě a já si hraju rád s dildem a kamarádkou v práci.

   Vymazat
  6. Kamarádka se jmenuje Leon?

   Vymazat
  7. Butrus Butrus-Ghálí: Ne, jak jsi na takový nesmysl přišel?

   Vymazat
  8. Vzkaz od Butruse:

   Z výšky na vás khálí Butrus Butrus Ghálí!

   Vymazat
 5. Astrobiložka? No to snad... No tak dobrá. Astrobiložka je bisexuální astroložka.

  OdpovědětVymazat
 6. Nejdu. Ale jestli se tam Olivia honi jak Franta pise, tak jsem ochoten o tom uvazovat.

  OdpovědětVymazat
 7. Pokud jste fanoušci Japonska, je dobré vidět vývoj filmu Fukafutokyu ze studijních důvodu, diskuzi a kvůli 2-3 dobrým fotkám náhodných záběrů. Pokud ne, nemusíte se obtěžovat.

  OdpovědětVymazat
 8. Jak by asi dopadl souboj mezi sexuálním predátorem, Predátorem a MQ1 Predátorem?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zalezi kdo/co ma delsi dildo.

   Vymazat
  2. Aminux - to je pěkná kravina, záleží kdo má elastičtější otvor.

   Vymazat

 9. František FUKA,
  na film Predátor: Evoluce KOUKAL,
  a závistí PUKÁ,
  protože Fukafutokyu stále NEDODĚLAL.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajděte si k psychiatrovi, podle mě jste diagnostikovatelný.

   Vymazat
 10. Franta keca, zdejsi diskuze cte zhusta. Egomaniakovi jako je on by to nedalo. Takze Leone pokracuj ve sve bohulibe cinnosti a pripominej to ty zlodejsky kurve fukakovi a ty jeho prizivnicky devce co dela mrtvyho brouka jako ze se ji to vubec netyka. Jaksi vybrali prachy na dovolenou. Hodne penez. Nedodat film je svinarna! Ve forbesu ale vychcany svine nejspis obdivujou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem si také 100% jistý, že to tady stalkuje v každou volnou chvíli. Tj. když odloží gamepad.

   Vymazat
  2. Byl bys radši kdyby si misto gamepadu vzal tvoji páčku?

   Vymazat
 11. františek "NEJPOSLEDNĚJŠÍ Z APORVERU" fuka

  OdpovědětVymazat
 12. Šaráda pokračuje - https://youtu.be/oOMD43F01Ck

  OdpovědětVymazat
 13. Nepujdu. Přenechám Petrovi. Nechci si kazit pozitivní zážitek z prvního Predátora. Vážně by mě zajímalo, proč se musí prznit staré klasiky? Odpoví mi někdo? Třeba Dildo?

  OdpovědětVymazat
 14. Predátor prodělal evoluci a z akční sci-fi vyvražďovačky se stal rodinný sci-fi dobrodružný film.
  Recenze je dobře výstižná, jen v hodnocení bych tak 30 až 40 procent ubral...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento blog prodělal evoluci: na konci každé diskuze je rada jak diskutovat.

   Vymazat
  2. A co teprv až predátor prodělá poluci? Třeba přestane lovit a v nově nastalý situaci, si bude chtít dát pivo a vyspat se a najednou z něj bude sezonní lovná. A bude chudák v prdeli. Situace zeměplacky bude závislá na tom jestli o poluci podal hlášení. Pokud jo, jsme v poho, pokud ne přiletí další a budou se mstít. Snad bude Batman s náma.

   Vymazat
  3. Batman už je na predátory trpící polucí starej...

   Vymazat
 15. Chtěl jsem napsat něco cool vtipnýho, ale už mě nudíte .... čůráci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to je ten COOL? Nemělo to být COOP?

   Vymazat
  2. Cool Robocoop. Takže Robocool.

   Vymazat
  3. Podle mě myslel tenhle kůl...https://www.google.cz/search?biw=1280&bih=615&tbm=isch&sa=1&ei=3oiaW_KiO9LYwQL2up2wDA&q=sarah+louise+young+anal&oq=sarah+louise+young+anal&gs_l=img.3...2461.6214.0.7157.5.5.0.0.0.0.155.554.3j2.5.0....0...1c.1.64.img..0.1.153...35i39k1j0i19k1.0.7svzJ7Vw7Ks#imgrc=naSHFfJ6mqFzaM:

   Vymazat
  4. Ale nevim, školy nemám...

   Vymazat
  5. Diskuter: Jo, to byly ještě bobry coop! Ne jako ty dnešní vyholený pindulíny s vysypanými jebáky na ohanbí.

   Vymazat
  6. Woe Sára je dobra, prulopnice analu a silikoz

   Vymazat

 16. ----------------------
  Aktuální raport (sic!)
  ----------------------

  I dnes cca o půl třetí odpoledne je film FUKAFUTOKYU stále NEDOKONČENÝ, protože jeho tvůrce františek fuka je stále NESCHOPNÝ ho dokončit.

  Premiéra filmu FUKAFUTOKYU má k dnešnímu dni zpoždění minimálně 520 dní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a co my vieme... mozno uz je film DOKONCENY a frantisek bol SCHOPNY ho dokoncit, len este nema zazmluvnene kinosaly... ja vam vravim, on na nom robi, a ked ho pusti von padneme na rit

   Vymazat
  2. Jako možný to jééé. Ale padat pérem na řiť budeš asi pravděpodobně jen ty. Animus bude tou řití. Jestli mi jako rozumíš.

   Vymazat
  3. To se ti woe Corve jako libi? Musis tu rit vobcas taky vystrcit abys sel tomu stesticku naproti. Vono se to samo neudela, jestli mi teda jako rozumis. Jsme takovy tady nosici vody.

   Vymazat
  4. vy ste, vidim, odbornici na ritnu problematiku

   Vymazat
 17. Odpovědi
  1. Pořád lepší než Nya-chan Production!

   Vymazat
  2. Dobrý den, pane Najo Čene Prodakšne, prý točíte nový coop-cool-film s názvem: S Dildem v prdeli. Já jen, že kdyby byla nějaká menší rolička pasáka nebo tak něco, jsem levný!

   Vymazat
 18. POZOR! Zdejší diskusi čtu zřídka. Pokud chcete, abych reagoval, tak si nechte zajít chuď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chuď? To jsou nějaké specielní chůdy či chůďy? Nebo myslíš chuď jako chudinu?

   Vymazat
 19. Ja nechapu, ze jsem dal u clanku “jak diskutovat...” dal dukaz ze Twitter se necenzuruje a zadnej ohlas. Ceho se bojite?

  OdpovědětVymazat
 20. Franta Fuka mistr sveta alibista. Diskuze necte, nic neslibuje. Penize ale presto posilejte na provoz fffilmu, na jeho dovolenou v Tokiu. Uzasna ukazka moralniho profilu typickeho vychcaneho zmrda. Protoze sestrihat video z 11denniho pobytu v jednom meste je prace nejmene na 10let, zvlast kdyz 2x prekeocite rozpocet. Ale zas je treba fukovi priznat ze ma zasluhu na tom ze si lide vice uvedomuji nebezpeci ze crowdfunding je zneuzitelny zlodeji jako je on. Zvlast kdyz ho provozuji nenazrany otesanci typu Cerva co si mysli ze je z obliga on prece za nic nemuze, jen poskyl platformu zlodejovi. To je to samy jako podat zbran agresivnimu teroristovi v metru. Nj ale to temto lidem nevysvetlis.

  OdpovědětVymazat
 21. Všichni zdejší diskutující jsou pitomci a měli by být v zájmu veřejného blaha okamžitě zastřeleni. Nebo umláceni nemytým dildem. Sám sobě uděluji vyjímku ve formě seppuku provedeného bambusovým mečem. Banzai!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z bambusu leda tak kord...ehm, ehm...

   Vymazat
  2. A kord je co, sekera? :)

   Nemluvě o https://en.wikipedia.org/wiki/Shinai, který slouží jako aproximace katany

   Vymazat

 22. františek fuka, StarCast 16, publikováno 2. 6. 2016:
  "Původní jako představa byla, že tam natočím hromadu materiálu, pak prostě si jako vymyslím, co přibližně s tím a někdo mi to sestříhá a vznikne z toho film."

  OdpovědětVymazat
 23. Nyní taková úvaha. Začnu citací fuky z 1. března 2016:

  Nenechám si tuhle šanci na natočení svého prvního filmu ujít jen proto, že je někdo nedočkavý.

  Já vám nějak nechápu, v čem jako ta šance měla spočívat? Fuka opakovaně uvedl, že peníze od backerů údajně vlastně vůbec nepotřeboval a mohl by film natočit i bez nich (a backeři měli být motivací film dokončit). Takže v čem je jako ta šance? Zkusit natočit cestopisný film, klidně z Japonska, mohl fuka už kdykoliv předtím...

  OdpovědětVymazat
 24. Odpovědi
  1. Asi im dal strucny navod ako ojebat ludi o prachy, to sa im tam urcite pacilo :D

   Vymazat
  2. Its funny because its true <3

   Vymazat
 25. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat


 26. ----------------------
  Aktuální raport (sic!)
  ----------------------

  I dnes cca ve 3/4 na 10 dopoledne je film FUKAFUTOKYU stále NEDOKONČENÝ, protože jeho tvůrce františek fuka je stále NESCHOPNÝ ho dokončit.

  Premiéra filmu FUKAFUTOKYU má k dnešnímu dni zpoždění minimálně 521 dní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je nějaký jednoduchý script pro automatické vkládání příspěvků?

   Vymazat
  2. Jestli je to skript, nevim, ale jednoduchý je určitě.

   Vymazat
 27. františek fuka, 1. března 2016:
  "Asi víte, že nemám nejmenší problém naprosto otevřeně a upřímně komunikovat i o poměrně osobních věcech. Natož o projektu FUKAFUTOKYU, na který mnozí z vás dali peníze."

  HA HA HA... fuko, jsi lhář, ale to pro tebe není žádná nová informace ;-)  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak zase otvorene poslal ludi do pice. Akurat asi necakal, ze sa to ludom nebude uplne pacit. To je tak ked vyrastas v protekcnej StB bubline a vsetci ta maju radi lebo musia.

   Vymazat
  2. Tohle pojímá Franta hodně kreativně. Upřímná komunikace, jasně, ale jenom o tématech, které já chci, způsobem, který je mi příjemný a jakmile se mi cokoliv nebude líbit, tak si zakrývám oči i uši a odcházím. To je taková, řekněme velmi dětská představa o tom, jak má komunikace vypadat.

   Vymazat

 28. františek fuka MASTURBOVAL,
  s hlasitým RYKEM,
  onanii však NEDOKONAL,
  jak je jeho ZVYKEM

  OdpovědětVymazat
 29. Dnes jsme ve škole řešili zajímavou slovní úlohu z kriminalistiky
  Pan Č má internetový server, na kterém se pan F rozhodne prodávat svůj produkt. Zákazníci poslali peníze panu F současně s objednáním produktu. Po 3 letech ani jeden z 440 zákazníků nic za své peníze nedostal.
  - Pan F se hájí tím, že konkrétní datum dodání produktu neslíbil. Pan F nabídl, že pokud si sám zákazník písemně zažádá a dokáže, že si produkt objednal, peníze mu vrátí. Dále se však pan F rozhodl přestat komunikovat se zákazníky.
  - Pan Č se hájí tím, že za dodání produktu je zodpovědný pan F. Nicméně nevidí na postupu pana F nic špatného, protože konkrétní datum nebylo slíbeno.

  Odpovědi:
  a) Pan Č je zloděj
  b) Pan F je zloděj
  c) Pan Č a pan F jsou zloději
  d) Jedná se o korektní jednání. Pokud si objednáte zboží aniž by vám bylo výslovně slíbeno přesné datum dodání, pak nemáte nárok na dodání v konečném časovém intervalu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám takovou teorii, že Zelda má zájem o Dilda a snaží se ho zaujmout svým podkuřováním. Ale Dildo má oči jen pro Fuku! Pokud mám pravdu, rýsuje se nám tu pěkná telenovela.

   Vymazat
  2. Pan F je neschopný a líný vychcánek. Pan Č je oportunistické nenažrané prasátko. Ale z hlediska práva platí d).

   Vymazat
  3. Na teletelekrávonovely tu je odborník Corvus. Že by Zelda byl Corvus?

   Vymazat
  4. Chybi tam: Pan F oznacuje zakazniky za zmrdy.

   Vymazat
  5. Nejblíže správné odpovědi je pro mne d). Je to jednání nevhodné, nicméně ne nekorektní. A všichni zainteresovaní si mohou vyžádat své peníze zpět. Argument, že případná vratka je neúročená je dost z říše snů a pohádek. V podobných situacích se prostě vrací vklad v původní výši. Když si koupíte lístky na koncert, a ten je z jakéhokoli důvodu zrušen, také vám vrátí "pouze" zaplacené peníze, atd, atp. Nabídku vrácení peněz považuju za plně korektní jednání z Fukovy strany, a jakékoli výlevy proti Fukovi timpádem za nepatřičné, navíc od lidí kteří nejspíše ani žádný příspěvek nedali.

   Vymazat
  6. Vecna Poznamka - rozumna rec.

   Vymazat
 30. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odstraň se klidně celej...

   Vymazat
  2. Tento semenátor byl odstraněn predátorem.

   Vymazat
  3. Kdybys viděl film Semenátor vs. Predátor, nemlel bys takový aminuxoviny.

   Vymazat
  4. Až natočí semenátor vs. dildonátor, možná si i stáhnu.
   (kalhoty)

   Vymazat
  5. Dildonátor - na to jdu. Petr určitě taky.

   Vymazat
  6. To už bych si raději počkal na Análux vs. Ajuga (japonský výraz pro teplomet). To bude větší pecka a tomu už neodolá ani Petr.

   Vymazat
  7. Semenator v akci - https://www.xvideos.com/video39038170/clothed_milf_gets_cumshot

   Vymazat
  8. Máš zajímavé fantazie jak honíš oblečen, Aminuxi. A jak Ajuga přihlíží (ta tlustá machna vedle). Je to tu pěkně zvrácené, ale prudit zdejší Fuckovy přisírky budu dál, to se nebojte.

   Vymazat
  9. Nebojíme, protože se tobě a Dildovi můžeme smát na diskordu.

   Vymazat
  10. Jen se nevykrucuj, Semenátore, víme, že jsi to ty.

   Vymazat
 31. Pane nejposlednější Františku, již máte hotov film? Pokud to tady právě nečtete, tak odpovězte klidně, až to tady číst budete. Na film čekám čtvrtý rok, pár dní mě nerozhází.

  OdpovědětVymazat
 32. Film je totál sračka, jediná chvilka zábavy je laboratorní vyvražďovačka skrze "normáního" predátora (kterej ale záhy zakuká) a pak hláška "get to the choppers". Zbytek je nesmyslná, nepochopitelá nuda bez dějové linie. Banda kašparů s G.I. Jane(!) bioložkou honí superpredátora a byť skoro všichni povinně zařvou (většinou dost nudně), je jasné, jak to dopadne. Vlastně není, finální fight je vyloženě tristní a korunu hrůze nasadí poslední minuta (která je taky nápovědou, proč další filmy o predátorech ignorovat).

  Postavy ploché, zápletka v podstatě nulová, napětí se nekoná vůbec, motivace hlavního hrdiny klišovitá a u ostatních nejasná. Spousta logických nesmyslů. Nevyplatí se IMO ani stahovat. Za mě teda 3/10.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fukymu stačí, že tam jsou nahá mrtvá děvčata a predátorčata.

   Vymazat
  2. 3 body asi možná za tu laboratorní vyvražďovačku, což byla fakt hezká scéna (celkově zkoumání predátora v laborce mělo potenciál, jenže nevyužitej) a pak za scénu v úvodu, jak na predátora chčije krev a on otevře oči, to bylo působivý a tam jsem ještě věřil že film bude dobrej, než to šlo do prdele.
   Jinak hezky shrnuto, jenom Majkl zapomněl na spoilery:

   Nevím, proč malej hodnej predátor se tak nasral a zabíjel lidi kudy chodil, když byl přece hodnej a chtěl lidem pomoct. Mohl klidně zkusit navázat komunikaci.
   Predátor velkej a zlej si s lidma píše (sice jako stručně a drsně, to jó, ale zabili tím jednu z nejlepších věcí na predátorech [teda ne že by na tom v takovým sračkofilmu záleželo])
   V závěrečný scéně je představen hypersuper obleček s několika shoulderkanonama, kterej se celej rozloží z nátepníku... sračka, která patří někam do Iron Mana 6.

   Vymazat
 33. Další díl z nekonečného seriálu fukovy lži. Jo, jo, fuko, jsi LHÁŘ a rozčiluj se jak chceš, že na tvoje lži upozorňuji.

  František Fuka, průvodní video kampaně plánovaného filmu FUKAFUTOKYU proběhlé na webu startovac.cz, publikováno 2. 3. 2015:
  "Takže potřebuju dost peněz na to, abych se tam mohl znovu vypravit se svou krásnou přítelkyní lomeno kameramankou, abych tam natočil dost materiálu..."

  František Fuka, blog filmu FUKAFUTOKYU, 1. března 2016:
  "Kdybych nikdy žádné peníze nevybíral, bez větších problémů bych ten film mohl natočit taky..."

  OdpovědětVymazat
 34. zacina to tady byt ultra nevtipne. zacinate si nadavat do lharu. kdysi se tady nadavalo do curaku, takovej deklas...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda. Fuka zacina byt hodne nevtipny. Malokdo z nas dostane 200k na dovolenou s tim ze jedinny co se po nem chce je aby sestrihal video z ni. Vetsina z nas MUSI kazdy mesic odvest vic prace za MNOHEM mene penez! A to nezminuju fakt ze si nemuzem dovoliT nadavat tem co nam za praci plati do zmrdu. Nebo si dat do podpisu v outlooku ze JEJICH MAILY NECTEM!

   Vymazat
  2. Ja nikomu do lharu nenadavam. Jen jsem konstatoval, ze fuka je lhář, coz jsem argumentacne podlozil doslovnou citaci 2 jeho vyroku, vzajemne si odporujicich.

   Vymazat
  3. Adam - nadávam ti do godykociánů, čuráku. Dobrý?

   Vymazat
  4. A s tou krásnou přítelkyní taky pěkně kecal.

   Vymazat
 35. ----------------------
  Aktuální raport (sic!)
  ----------------------

  I dnes cca v na 10 vecer je film FUKAFUTOKYU stále NEDOKONČENÝ, protože jeho tvůrce františek fuka je stále NESCHOPNÝ ho dokončit.

  Premiéra filmu FUKAFUTOKYU má k dnešnímu dni zpoždění minimálně 523 dní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvoje příspěvky začínají být i pastvou pro oči po stránce stylistiky, Leone. Jen tak dál!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Zatimco ty tvoje stojej cim dal vic za vybelenej anal.

   Vymazat
  4. Už je myslím čas zase navštívit svého psychiatra, Aminuxi a požádat jej o další léky. Tvoje análová obsese totiž působí nadmíru směšně a bohužel i trapně. I když všichni víme, že být análně znásilněn dvoumetrovým negrem na tobě prostě následky zanechat muselo... :-(

   Vymazat
  5. A ještě k tomu jakási impersonifikace oběti do osoby agresora. Opravdu smutné... :-(

   Vymazat
  6. Mam pocit ze si na tebe pockam a ukazu ti jak vypada opravdovej inSemenator!

   Vymazat
  7. Dnes mi pan doktor Ch. volal, abych ti zkusil domluvit. Bez léků se budou tvé bludné představy prohlubovat a měl bys jej navštívit co nejdříve. Prý dostaneš za odměnu navíc klystýr, který máš tak rád...

   Vymazat
  8. Neboj Dr. Ch. je na řadě hned po tobě..

   Vymazat
  9. Je aspoň pozitivní, že tu sexuální agresi otáčíš ven. Tvoje prdel poznala středověk a tak si trochu kompenzuješ ten traumatizující zážitek. Je šance, že do vydání Fukafutokyu i toto odezní a budeš vést normální homosexuální život jako dřív. Ale dojdi si prosím pro ty léky!

   Vymazat
 36. Tato stránka není zabezpečená SSL certifikátem. Můžeme si být dnes vůbec ještě něčím jisti? Každý příspěvek odeslaný do této diskuse může být zneužit k podvodným účelům!

  OdpovědětVymazat
 37. Takže posrali i Prdátora. Ach jo.

  OdpovědětVymazat

 38. ----------------------------------------------------
  Aktuální raport - vydáno 17. 9. 2018, cca 15:40
  ----------------------------------------------------

  I dnes cca v 15:40 je film FUKAFUTOKYU stále NEDOKONČENÝ, protože jeho tvůrce františek fuka je stále NESCHOPNÝ ho dokončit.

  Premiéra filmu FUKAFUTOKYU má k dnešnímu dni zpoždění minimálně 524 dní.

  OdpovědětVymazat
 39. františek fuka: líný, ubohý, neschopný, nejposlednější z Aporveru

  OdpovědětVymazat
 40. Anální report
  ---------------
  Samomluva je projevem duševní choroby

  OdpovědětVymazat
 41. ----------------------------------------------------
  Aktuální raport - vydáno 18. 9. 2018, 9:30
  ----------------------------------------------------

  I dnes přesně v 9:30 je film FUKAFUTOKYU stále NEDOKONČENÝ, protože jeho tvůrce františek fuka je stále NESCHOPNÝ ho dokončit.

  Premiéra filmu FUKAFUTOKYU má k dnešnímu dni zpoždění minimálně 525 dní.

  OdpovědětVymazat
 42. Fuko, to, že to tady čteš zřídka, neznamená, že sem musíš zřídka i dávat recenze!

  Mazej do kina zmrde!

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.