7.10.15

I don't want to live on this planet anymore...

Raději bych žil na Marsu, jako Matt Damon.


Viz článek An Alarming Number Of People Think “The Martian” Is A True Story.

8 komentářů:

 1. normal
  naloadujes stranku ve ff, odskrolujes kam potrebujes, klepnes mysi na target a presne v tu chvili se webikovski 2.0 zpicene zamrdane mrdkou rozesrane doblite zvratkovite zasmradle nabliti dopicene doloaduje nejakej banner a cela stranka ti (vc. pozice toho kliknuti) poskoci o 50-100 pixelu
  moderni doba

  OdpovědětVymazat
 2. A urcite je pravda ze na Marse nikto nikdy nepristal? Co ak nam taja pravdu tak ako s pristanim na Mesiaci ... oh wait.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako, že se netrefili a místo na Měsíci přistáli na Marsu a proto to pak raději natočili v ateliéru, kde to stejně podělali s nepřirozeně naškrobenou vlajkou?

   Vymazat
 3. Předpokládám, že Fuka v názvu žertovně přehání. Ani jeho solba mu nemůže zajistit život na ISS a po smrti nelze jíst zmrzlinu, mít sex nebo chodit do kina. Nebo lze, ale ta mrtvola z toho nic nemá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když si představím tu smutnou rozkládající se mrtvolu umatlanou zmrzlinou a lubrikačním gelem, kterou někdo dovlekl do kina, aby jí udělal radost povedeným filmem, je mi z té představy smutno. :-(

   Vymazat
 4. 7,54% trollu a 1,46% mentalne retardovanych

  OdpovědětVymazat
 5. A možno si 9 % vybralo červenú pilulku a 91% je nevedomých

  OdpovědětVymazat
 6. nevim, co se cukas, fuku, zapomnels kolik lidi furt veri na Pana Bu??

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.