4.6.15

Recenze: Insidious: Počátek [Insidious: Chapter 3] - 30%

Třetí Insidious je prequel, tudíž jsem si říkal, že bych na něj mohl jít i když jsem neviděl dva předchozí (tedy následující), které prý byly docela fajn.


A byla to chyba.


Tento film je naprosto nezajímavým čímkoliv. Není trapný, není necthtěně vtipný, není urážlivý - je jen naprosto nezajímavý. Gratuluji střihači, kterému se podařilo udělat trailer, jenž je ve všech zvratech mnohem působivější, než samotný film.

Mladé děvče je posedlé démonem a může jí pomoci jen ta stará paní z prvního dílu. Což nakonec udělá. Prokletí se projevuje tím, že se u holčiny objevuje popálený vodník a občas ji škrtí. Když jste v jeho moci, ocitnete se v temném baráku, kde na vás občas něco vyskočí.

Nejzajímavější bylo, že vodník za sebou nechává krásně jasné slizké stopy chodidel, a to i pod postelí a na zdi pod oknem, kterým vyskočil ven. Zkusil jsem si představit, jak při tom chození musel vypadat a trochu jsem se pobavil...

7 komentářů:

 1. Je celkem problém se zavděčit jedincúm, kteří už všechno ( nebo skoro všechno ) viděli. Jednou za čas by to chtělo použít neuralyzér z MIB. V opačném případě je pravděpodobné, že se bude točit čím dál více kravin.

  OdpovědětVymazat
 2. Mít necthtĕně vodníka v naráku, to dokáže zkazit večer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ještě popáleného. Jak se vodník může popálit, to kouří v posteli a usne?

   Vymazat
  2. No jistě, kouří vodní dýmku.

   Vymazat
  3. Dobře mu tak, nemá kouřit pod vodou.

   Vymazat
 3. Vždy, když mám sklon usnout v kině, říkám si, že to přece nejde, vždyť mi muselo něco uniknout, když přestávám dávat pozor. Asi jsem už starý a nestíhám sledovat zápletku, přece takový úžasný film (aspoň podle distributora) musí dávat smysl a musí být něčím zajímavý! Pak si tady přečtu recenzi a to mě uklidní. Existuje minimálně jeden další člověk, stejně nechápající, jako já. Díky.

  OdpovědětVymazat
 4. A "necthtěný" vodník v "naráku" pořád není opravený... ale nakonec asi jaký film, taková recenze...

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.