25.12.14

Díky za ty dary

Jsem potěšen, když sleduji, že FFFilm stále slušně finančně podporujete, takže z něj mám něco, co se skoro podobá výplatě a trochu mi to otupuje bolest z íránských artfilmů (recenze dalšího bude v nejbližších dnech).

A mám zde dvě menší změny, co se finanční podpory týče:


Na stránce plateb (kam se kdykoliv dostanete také kliknutím na bulvy v pravém sloupci) přibyl QR kód pro mobilní bankovní aplikace. Protože takovou aplikaci neprovozuji, prosím vás při příští vaší platbě z účtu o jeho odzkoušení a nahlášení případných problémů.

A dále vážně uvažuji o zrušení Flattr odkazů pod všemi články (možná s ponecháním jednoho hlavního pro celý FFFilm v pravém sloupci). Příjmy z Flattru, kdysi dosahující přes 1000 Kč měsíčně, se totiž v posledních měsících blíží nule. Tudíž mě zajímá, jestli mezi vámi je někdo, kdo z nějakého důvodu pokládá Flattr tlačítko u každého článku za nezbytnou věc. (Pokud totiž chcete ocenit nějaký konkrétní článek, můžete to nyní udělat bankovním převodem a článek zmínit ve zprávě pro příjemce, která se všem zobrazí v chatu.)

A to je asi všechno. Děkuji vám za dosavadní přízeň a už 27. prosince, kdy vyprší embargo, se můžete těšit na exkluzivní velkou recenzi filmu Kingsman: Tajná služba. Věřte mi, že si ji ten film zaslouží.


A veselý zbytek Vánoc!


2 komentáře:

  1. prej jestli nekdo povazuje flattr tlacitko za nezbytne..

    dyk tady bylo cely hnuti, ktery bojovalo za zruseni flattru. Nakonec to Franta vyresil socialnim experimentem, kdy zrusil anonymni a tim zasadil zdrcujici ranu celemu hnuti flattr 2012.

    a ted mu mame verit, ze jako nas hlas vyslysi? Neverte mu, je to cilena provokace!

    OdpovědětVymazat
  2. Gratuluju ke každé obdržené koruně (je velmi dobře, že je v Česku něco takového možné:) a k naprosté otevřenosti ve sdílení obdržených částek:)

    OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.