17.6.14

FFFILM kapituluje: Mission London

Tento čtvrtek přichází do našich kin film s názvem Mission London.

Jeho novinářskou projekci jsem bohužel nestihl.

Následně jsem zjistil, že se jedná o bulharský film z roku 2010 a že není problém ho legálně zdarma stáhnout z Internetu, včetně anglických titulků. Což jsem udělal.


Tento film vám přináší Zagorka!

Pustil jsem si asi 6 minut, došel jsem k názoru, že to má asi být komedie, podíval jsem se na výši FFFILM příspěvků a dospěl k názoru, že všechno má své meze a že místo sledování tohoto filmu raději budu sestavovat novou skříň, zařizovat otci domov důchodců a připravovat velkou recenzi na nový Roland syntezátor.

Těch prvních šest minut vypadalo jako tradiční špatná česká komedie, jen to následkem jazykové bariéry bylo ještě o něco méně pochopitelné.

Ale je možné, že se to od sedmé minuty radikálně zlepší, takže hodnotit nemohu. Každopádně 27., 44. a 73. minuta pořád nebyly nic moc.

Ovšem, kdo, proč a za jakých podmínek se rozhodl toto uvést v roce 2014 do normálních českých kin, to je otázka do pranice...

6 komentářů:

 1. Všechny filmy jsou Bulharské...

  OdpovědětVymazat
 2. To ti penize od Kubika z uplatku nestacej?

  OdpovědětVymazat
 3. mozna cekaji, ze se bude opakovat story jako u nedotknutelnych. jednou to vyslo a ted je to muster pro vsechny. lenost.

  OdpovědětVymazat
 4. Copak Zagorka, ale hlavně jsem v tom traileru zahlíd Kruťáka z Podfu(c)ku... no ale taky by mě to asi nenalákalo teda...

  OdpovědětVymazat
 5. Film Europe nějak nechápu. Před dvěma týdny jsem si také kladl zbytečnou otázku, proč do kin poslali čtyři roky starý nizozemský remake šest let starého belgického Loftu, když originál je podle všeho lepší. A jeho režisér si letos páchá vlastní americký remake.

  OdpovědětVymazat
 6. Zidacka bestie, koukej zase psat! Lina Fuko!

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.