1.11.10

Tintin - První fotografie!

V novém čísle britského filmového časopisu Empire je velký článek o Spielbergově a Jacksonově Tintinovi, včetně prvních fotek (přesněji vzato renderů) z filmu. Pár je jich i na stránkách časopisu.


Musím přiznat, že zájem o tento projekt u mně okamžitě ještě stoupl, protože je jasně vidět, jakou práci si výtvarníci dali s podobou postav: Jsou hyperrealistické, ale přitom je jasně vidět, že to nejsou lidi, nýbrž karikatury.

To by mohlo fungovat...

8 komentářů:

 1. Vypadá to podobně jako Vánoční Koleda. Bude to ve 3D? Protože jestli jo, tak na to du ve 3D, vypadá to totiž dobře, navíc Spielberg a Jackson jsou ještě s Nolanem jediní režiséři, kterým v současnosti věřim(ok, možná ještě Yates). A taky je tu ten komiks, kterej je prostě klasika :)

  OdpovědětVymazat
 2. Fakt? Videl si Lovely Bones? Alebo Indyho?

  OdpovědětVymazat
 3. Anonym: Lovely Bones jsem neviděl, Indyho jsem viděl a samozřejmě byl stokrát horší než originální Indy z let 1981-1989, hlavně ta sci-fi linka mu ublížila, ale jinak byl docela fajn a koukatelný.

  OdpovědětVymazat
 4. Pane Fuka, budete psát recenzi na Bastardy? V odvážných palcích to nějak neproběhlo.

  OdpovědětVymazat
 5. Prosím, ako sa volá tá psychická "porucha", keď človeku vadia počítačové postavy, resp. tváre ktoré mozog možno vyhodnotí ako poškodené? Aha, google "polar express site:fffilm.fuxoft.cz" pomohol, "uncanny valley". Tak ale postnem to aj tak. :-)

  OdpovědětVymazat
 6. snad nám Kapitán nebude Glumovatět

  OdpovědětVymazat
 7. Kapitán je přesný, ale Tintin se jim moc nepovedl, vypadá jako přerostlý kojenec.

  OdpovědětVymazat
 8. Zdá se mi to, nebo ten kapitán vypadá jako Tommy Lee Jones?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.