5.6.09

Karlovy Vary, Here I Come!

Dostalo se mi vskutku překvapivé nabídky - mám se zúčastnit letošního Filmového festivalu Karlovy Vary. Jsem tam oficiálně pozván jako zástupce "internetových médií" a to přes to, že jsem předchozí ročníky zcela ignoroval (tedy ne zcela - za posledních 10 let jsem si užil celkem tři dny Karlovarského festivalu).

Ale změna je život a snad pár dní internetového umění přežiju. Nepojedu tam s největší pravděpodobností na celou dobu, nicméně filmů tam určitě pár budu muset vidět (a blogovat o nich), a obávám se, že některý z nich bude i odněkud z Kazachstánu a nebude v něm Borat...

Kardinální otázka ale samozřejmě zní: Kde se ve Varech nejlépe venčí psi?

17 komentářů:

 1. to co mas neni pes, kup si psa a ja ti to povim. Zatim si vystacis s krabici a piskem. mnau.

  OdpovědětVymazat
 2. zkusil bych jit nekam ven, v termalu by se na to nemuseli divat dobre

  OdpovědětVymazat
 3. No, kolem Thermalu jsi trochu v prdeli, parků spousta, leč psům vstup zákázán. Nehledě na to, že lehnout si v parku místo do voňavé trávy do psího čokoládového překvapení jednomu zkazí filmově-sváteční náladu... Ale Vary jsou malý, vyběhnout z "centra" někam do zeleně je otázka 10 minut...

  OdpovědětVymazat
 4. Františku, ty nejedeš letos na FF ? V Chotěboři se dá venčit kdekoliv

  OdpovědětVymazat
 5. Doufam ze tam budou Bastardi od Kventina:-) a aspon svetova premiera traileru na Avatar jinak by me tam netahlo vubec nic

  OdpovědětVymazat
 6. Teda...to zní až trochu nešťastně:D

  OdpovědětVymazat
 7. Nejlíp se venčí nahoře u bazénu.

  OdpovědětVymazat
 8. též souhlasím, tyhle skřivánky co máš neřeš, to neni pes. ty můžeš venčit kdekoliv.

  OdpovědětVymazat
 9. Frato, hned za Thermalem začíná les - a na druhé straně je další.

  OdpovědětVymazat
 10. Naproti thermalu je posta, vedle posty schody, po schodech se projde do ulice krale jiriho a hned jak tam clovek vyleze po tech schodech, tak vede cesta na Sokolák takova mega louka, za kterou je les - super misto pro psy:-)od thermalu je to 5-10 minut, podle toho, jak rychle clovek chodi po schodech:-)

  OdpovědětVymazat
 11. Souhlas, Sokolák je pro tyhle účely asi nejlepší. V případě nedostatku času je navíc rovnou nad těmi schody takový malý parčík.

  OdpovědětVymazat
 12. Franto, jak vyšlo najevo z jedné ankety, jsi jedním z maskotů českého internetu. Tudíž účel té pozvánky je zjevný. Prostě jsi chodící reklama - octneš se na festivalu, festival z toho profituje. Nevím, co tě na tom překvapuje.

  OdpovědětVymazat
 13. jenom 3 dny? myslim ze jsem minulej rok Frantiska ve Varech zahlidnul...je takovej neprehlidnutelnej :)

  OdpovědětVymazat
 14. nejlíp se venčí kolem Ohře,tam,kde je na Chebáku cedule ,,Prostor pro volný pohyb psů"od Themalu cca 5 min klidnou lázeňskou chůzí;)

  OdpovědětVymazat
 15. no jo, FF mluvi o 3 dnech, ktere se prave tykaly minuleho rocniku :) a ja dokonce vim, kde ve Varech spal :) ve vedlejsim pokoji :)))))

  OdpovědětVymazat
 16. Na golfovym hristi, prece :)))

  OdpovědětVymazat
 17. Psa nejlépe vyvenčíte v akčním radiusu 10 metrů od restaurace Hanoi KV, výhoda spočívá v tom, že už nikdy nebudete mít s venčením problémy

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.