26.6.09

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů [Ice Age: Dawn of the Dinosaurs] - 40%

Mamutice je těhotná. Lenochod Sid je unesen do podzemí, kde žijí dinosauři (a existuje tam tropická vegetace). Všichni ostatní se ho vydávají zachránit.Pro trojku platí téměř všechno, co jsem napsal o dvojce. Výtvarná podoba se zdá být stále stejná jako u jedničky, což dnes, v době Ratatouille nebo Vzhůru do oblak už je dost na pováženou.

Moc nepomáhá ani dabing, což neznamená, že by byl vyloženě špatný. Ale když lasičák jménem Buck řekne "Buck stops here" hlasem a přízvukem Simona Pegga, možná se uchechtnu. Když řekne "Tady Buck končí" normálním českým večerníčkovým hlasem, tak ne...

5 komentářů:

 1. To bude ale hovadina

  OdpovědětVymazat
 2. Heh, asi jo, ale vetsi hovadina nez Mega Shark vs. Giant Octopus to byt nemuze :) Fakt doporucuji, pokud jste to jeste nevideli...

  OdpovědětVymazat
 3. Fuka perlí jako nikdy. Nepochybuji, že až bude šestý Harry Potter, odkáže nás na jeho nádhernou recenzi na pátý díl, kde odkazuje částečně na recenzi na čtvrtý díl. Bravo!

  OdpovědětVymazat
 4. Jestli je výtvarná podoba stejná jako u jedničky, tak je to úplně jedno...
  Jednička byla super, úvodní scénu jsem viděl asi stokrát a je mi ukradený kolik má veverka na každým chlupu textur.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak jsem na to sel spis zvedavej na to 3D, ktere je OK.
  Ale teda, takhle jsem se uz dlouho nenasmal. Jako pribeh je to slabsi, horsi nez dvojka. Ale jako groteska je to nejlepsi dil.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.