12.9.08

You Cannot Escape THE RESOLUTION!!!

Tato věc se objeví v nejbližších týdnech v našich kinech!

Obrázek.Trailer.


Oficiální stránky.

Citát: "Aleš Holub byl vybrán do role ve filmu The Resolution především pro své nenapodobitelné mimické schopnosti, které později na natáčení velmi zužitkoval. Ve filmu ho uvidíme v roli věrného pomocníka Edwarda Harrowse, kterak je sdílným účastníkem všech jeho činů."

16 komentářů:

 1. Heh, tak jestli to mysli jako parodii, tak to bude k preziti, ale pokud vazne, tak to bude katastrofa. A efekty to nezachrani...

  OdpovědětVymazat
 2. ...trochu se bojim, ze to bude katastrofa i jako parodie...neco podobneho nataceli kamosi v Plzni...jmenovalo se to UFO 4, ale tohle vypada na ambicioznejsi projekt...btw...znate nekdo Utok z budoucnosti?

  OdpovědětVymazat
 3. No je toto možné??.:-D

  OdpovědětVymazat
 4. Moc se mi líbí, jak zdeptaný hrdina v traileru vykřikne: "Shit!" :-D :-D

  OdpovědětVymazat
 5. trailer se povedl, i když je to evidentně studenstká záležitost. (obligátní černé brýle, "drsný" výraz "herce" a kostýmy z vietnamské tržnice)

  Tuhle jsem byl donucen skouknout např. Příběh Gorilí (autoři pána Pařmenů), ale tohle by mohlo být o jednu příčku v amatérských filmech výš... snad...

  OdpovědětVymazat
 6. Je to studentský projekt, který se nebere moc vážně (v jednotlivých scénách, na celku to bohužel nejde poznat) a který na efekty nevsází, protože ty jsou stylizované a vypadají jako z nějaké videohry 90. let (záměrně). Ale mám za to, že by bylo lepší, kdyby to šlo rovnou na DVD anebo by se to dalo za určitý poplatek stáhnout z internetu, protože to do kin moc nepatří.

  OdpovědětVymazat
 7. nejde spíše o ten trailer?..:)...
  že prostě nic jiného nebude:)

  OdpovědětVymazat
 8. Byla novinářská projekce ve Zlíně, kde má film také 25. tohoto měsíce premiéru, a novinářská v Praze by měla být v brzké době. Už to několik lidí, včetně mě, vidělo, a není to "jen" trailer.

  OdpovědětVymazat
 9. To Marek S.: tím hůře:)

  OdpovědětVymazat
 10. Sledování tohohle filmu bych zřejmě nepřežil. Výslovnost herců na mě působí asi jako frontální lobotomie polévkovou lžící.

  OdpovědětVymazat
 11. Vydrzel jsem trailer do poloviny, pak uz hrozilo nebezpeci, ze vyhodim snidani nespravnym telnim otvorem. :( Tohle neni parodie, to je sadismus.

  OdpovědětVymazat
 12. mein gott zee english!

  OdpovědětVymazat
 13. Podle me si z nas Franta dela srandu a tohle do kin nepujde - nebo to neni jenom blbej vtip? Jako studentskej film, kterej se bude sirit po internetu dobry, ale do kin???!!!

  OdpovědětVymazat
 14. QuarkCZ: Ne, nedelam si srandu, opravdu to jde TENTO CTVRTEK do kin za normalni vstupne, i kdyz promitane z DVD...

  OdpovědětVymazat
 15. desive je ze dnes muze naprosto kazdy natocit jakoukoliv slataninu a pak ji jeste dostat do kin :)

  OdpovědětVymazat
 16. proč děsivé, mně to pčijde fajn. máte radši cenzuru?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.