15.9.08

Česká reklamní kampaň na Disaster Movie

Už delší dobu se obávám premiéry filmu Disaster Movie a těším se na to, jak se bude distributor snažit vysvětlovat, že je jeho film vtipný (film jsem zatím neviděl, ale na Rotten Tomatoes má průměr hezkých 0%). Český distributor HCE mi ale poněkud vzal vítr z plachet svou pozvánkou na "novinářskou projekci absolutně nejhoršího filmu roku"!

3 komentáře:

 1. Njo, nemuzes aspon pak rict, ze jsi na to nebyl pripraven... ;-)

  Nad propasti. Nad propasti... :-)

  OdpovědětVymazat
 2. mimochodem, na fffimu chybí pořád recenze na meet the spartans!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak já přiznávám, že sem se u Meet the Spartans párkrát zasmál a přišlo mi to lepší než Epic Movie, ale hrozně těch fórů bylo strašně natahovaných a přetrpět ten souboj v rapování a pak v tancování bylo utrpení, stejně jako těch 20 minut improvizování u studny smrti. Ale finále s Pop Idolem a Britney ala MTV VMA 2007 vystihli skvěle.

  Ale fakt mě mrzí, že neuspěl Superhero Movie, a to nejspíš jen proto, že producenti měli ten šíleně idiotskej nápad na poslední chvíli film přejmenovat, aby se svezl na popularitě "něco Movie" filmů, naneštěstí právě ve chvíli, kdy i v USA už měli těhle filmů plný zuby. Přitom to byl úplně jinej tvůrčí tým a po dlouhý době snaha o skutečnou parodii s jakýmsi uceleným dějem a ne jen nahodilý vykrádání populárních scén.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.