21.8.07

Rush Hour 3: Tentokráte v Paříži [Rush Hour 3] - 20%

Tož tak:

Jackie Chan pořád není moc dobrý herec, pořád neumí anglicky (je velmi patrné, že neví, co vlastně říká, což zabíjí jeho verbální humor) a bohužel už je dost starý na to, aby předváděl nějaké světoborné akční výkony. Některé akční záběry jsou evidentní trik!

Chris Tucker je ještě méně vtipný než kdy předtím (skoro všechny vtipy se omezují na to, že ječí, nebo říká něco sprostého) a začíná vypadat sešle a nesympaticky.Scénáře nikdy nebyly světlou stránkou této série, ale tentokrát jde o opravdu odbytou záležitost. Bohužel, celá jedna dějová větev má působit seriózně, což vůbec nefunguje. Celý film by neměl táhnout zajímavý děj, ale jeho dva hrdinové, což se jim bohužel tentokrát zoufale nedaří.

Kdo je padouch, to je vám jasné dávno předtím, než se hrdinové vůbec začnou bavit o tom, že nějaký padouch existuje.

Neřekl bych, že Brett Ratner režíruje podstatně hůř než obvykle, ale rozhodně nerežíruje lépe.

Dávat 150 Kč za to, že uvidíte minutu mírně úsměvných vystřižených záběrů na konci, opravdu není dobrá investice. Jediné další plus je hudba Lalo Schifrina.

Křižovatka smrti 1 a 2 nebyly žádná veledíla, ale byly zásadně lepší než tento film, jehož jméno se nevyslovuje: Je příznačné, že (pravděpodobně na pokyn "shora") tento film má nejvíc gay český název od "Vražedná nenávi2t".

4 komentáře:

 1. Lalo Schfrin je skvělý, už jsme myslel že ani nežije ...

  OdpovědětVymazat
 2. "tož tak" se používá na konci proslovu, ne jako úvod.

  OdpovědětVymazat
 3. Myslim ze Jackie, kdyz chce, umi hrat hodne dobre. Ale asi ne v Hollywoodu. Mel by se na ne uz vybodnout. New Police Story rulez.

  OdpovědětVymazat
 4. Fucka zase ruluje.

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.