2.4.07

Nejlepší film Francise Forda Coppoly!

Až se vás někdo zeptá, jak se jmenuje film, který režíroval Francis Ford Coppola podle scénáře George Lucase, hrál v něm Michael Jackson a Anjelica Hustonová v něm skoro celou dobu visí na drátech, teď už budete vědět. A do smrti tu vzpomínku nevymažete z hlavy.

P.S: Jde o film natočený pro Disneyland, který myslím dodnes drží smutný rekord "největší náklady vzhledem k délce" (jedna jeho minuta přišla na víc než milion dolarů).

4 komentáře:

 1. uff tak toto je appocalypsa bez privlastku now. majkl slahajuci duhove svetla, borgovia meniaci sa na krasnych mladych ludi. kam sa hrabe thriller

  OdpovědětVymazat
 2. Franto,ale tahle blbost byla 3D!Viděl jsem to jako malej kluk v roce 1994-5(už fakt nevím)v Disneylandu v Paříži a docela mě to vzalo!I ten papundeklovej meteorit na začátku byl pro nás boží!A ještě k tomu tam byl "Majkl"!-to víte 3d kino když u nás tehdá byl nejnětší výstřelek moderny v kině stereo značky Tesla a promítačka z roku 1952!

  OdpovědětVymazat
 3. Rad bych vedel, jestli bylo driv toto, nebo Star Trek: First Contact...

  OdpovědětVymazat
 4. Ten techno svět mi připadá, jak by ho namaloval H. R. Giger (Alien) http://www.hrgiger.com/

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.