26.4.07

Code Guardian

Čekání na premiéru Transformers si můžete zkrátit koukáním na úžasný podomácku vyrobený válečný film Code Guardian. Tady je ke stažení ve vysoké kvalitě z autorovy stránky a tady je na dvě části v nižší kvalitě streamovaný z YouTube:

Jeden z komentářů je velmi výstižný: "Naše děti si stejně budou druhou světovou představovat nějak takhle."

9 komentářů:

 1. A naši vnuci si budou II. světovou představovat takto.

  OdpovědětVymazat
 2. hehe, to je lepší, než battletech :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mě to přijde blbé. Tolik práce kvůli tak pitomému nápadu. Nechápu.

  OdpovědětVymazat
 4. Mám podobný názor, ale... "co to muselo dát práce, a přitom taková blbost, žejo" :) Během celého děje se mi nedařilo myslet na nic jiného že speciálně v přístavu válečného námořnictva by bylo asi tak 50000 zbraní schopných podobného "robota" vyřídit jednou ranou.

  Nicméně roztomilý, tak asi ve stylu Pearl Harboru...

  OdpovědětVymazat
 5. Me se libi, jak se Marco Spitoni sikovne vyhyba blizkym zaberum na cely oblicej :) V Join the empire jsou jsou stormtrooperi, v Huntu osklivy mimozemstan a clovek skryty za "dejchakem" masky, v Guardianovi taktez... jsem zvedavy, kdy se na nejaky vrhne a hlavne co spacha dalsiho :)

  OdpovědětVymazat
 6. jste hovada když se vám to nelíbí originál nápad a ta animace je skvělá dobrej námět na hru

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.