2.2.20

Něco o pedofilii

Nestává se často, abych dostal (anonymní) e-mail údajně od "Československé pedofilní komunity (ČEPEK)". Tudíž ho zde přetiskuji bez jakýchkoliv úprav, neboť ho pokládám v různých ohledech zajímavý:
Dobrý den, 
v rámci crowdfundingové kampaně na dokument V síti bylo nabídnuto, že ti, kdo přispějí 15000 Kč, budou zmíněni v titulcích na závěr dokumentu. Přispěla i  Československá pedofilní komunita. Nešlo o žádnou provokaci, ale byla to snaha přispět na dobrou věc a ukázat společnosti, že chceme být prospěšní. Na předpremiéře bylo vše v pořádku. Ovšem před pár dny/měsíc před premiérou oznámili autoři dokumentu, že na požadavek od některého z generálního partnerů ČEPEK z titulků odstraní a částku vrátí.  Je velice pokrytecké, že autoři dokumentu, kteří se snaží informovat o sexuální nástrahách, zatají fakta o tom, kdo opravdu se snaží jim v tomto pomoci, a přitom za partnera projektu přijme pornografický server amateri.com. 
Doklad o zaplacení https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=43972#p43972Vyjádření o odmítnutí spoluúčasti https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=45640#p45640Stránky té finanční sbírky https://www.hithit.com/cs/project/6099/v-sitiWeb dokumentu se  seznamem partnerů (dole) https://www.vsitifilm.cz/
Omlouvá se za svou anonymitu, ale je víc než zjevné že to je zapotřebí.
Osobně mi na tom přijde nejzajímavější to, že výkonná producentka filmu ustoupí od něčeho, co jí (podle jejích vlastních slov) "připadá jako hezké gesto" jen proto, že se to nelíbí koproducentovi. Pamatujte na to, až vám budou nějací filmaři zase vysvětlovat, že filmy produkují podle svého nejlepšího svědomí a ne podle finančních tlaků...

127 komentářů:

 1. Teď to jde po půlroční mediální masáži do kina! Místo toho aby to pustili v TV nebo dali na internet. 😡

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Vsetko je o kontexte a dokument v Siti pojednava o dospelych predatoroch, ktori si hladaju nezletile obete na internete. Je absolutne pochopitelne, ze peniaze boli velmi slusne vratene a zasnem, ze boli vobec prijate. Je to ako prijat peniaze od Babisa na dokument o zneuzivani dotaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To skoro vypadá jako kdybys kladl rovnítko mezi "pedofil" a "predátor, který si hledá nezletilé oběti na internetu". Opravdu?

   Vymazat
  2. Podle odborníků predátoři ve filmu (možná až na nějakou výjimku) nejsou pedofilové. Útočí na holčičky, protože ty zatím nedokáží adekvátně reagovat a poslat úchyla někam. Pánové z ČEPEK nejspíš nejenže tento druh "dotace" sami nečerpají, ale zjevně ho i silně odsuzují.

   Vymazat
  3. Ja davam rovnitko mezi "Fuka" a "hebefil".

   Vymazat
  4. Ja davam rovnitko mezi "Fuka", "lhář", "lenoch" a "neschopný".

   Vymazat
  5. Já nekladu rovnítko nikam. Mám ho tadyhle opřené v koutě. Bezpečně se dá položit jen mezi dvě absolutně stejné věci, a tam je zbytečné.

   Vymazat
  6. No tak "kladou" se tak maximálně vajíčka nebo kabely. Pokud by to mělo platit i pro rovnítko, tak by muselo být sakra dlouhé.

   Vymazat
  7. Franto, vacsina predatorov, ktorych pritahuju deti na nete, su pedofili. Nedeviantnu cast populacie deti sexualne nezaujimaju. A kedze pedofilia v prakticky kazdej neimaginarnej forme predstavuje nevyrovnany vztah, som rad, ze tvorcovia filmu si mohli dovolit nepodlahnut financnemu tlaku a dokoncitli film bez penazi CEPEKu. Na tomto bojisku si si vybral fakt blbu stranu.

   Vymazat
  8. Aj v pripade, ze sa mylim charakterizacii predatorov, zvysok sedi.

   Vymazat
  9. TomSK: Diagnóza "pedofilie" naprosto neimplikuje nějaký "vztah", ať vyrovnaný nebo nevyrovnaný. To je jako napsat, že když je nějaký muž někdo heterosexuál, tak zneužívá ženy.

   Vymazat
  10. "Fuka" = "hebefil" = "lhář" = "podvodník" = "lenoch" = "neschopný"

   Tak to prostě je a jsou jen dvě možnosti:

   a) smíříte se s tím
   b) nesmíříte se s tím

   Vymazat
  11. Já tuhle nakladl kabel rovnej a dlouhej jako rovnítko. Ani se tam nevešel. Musel jsem ho zkroutit.

   Vymazat
  12. Franta - tomu nerozporujem. Asi len mame iny pohlad na vhodnost sponzoringu filmu o nezletilych obetiach od spolku. Moze to byt vnimane ako apologetizmus deviacie a preto rozhodnutie tvorcov chapem. Moznost neprijat peniaze spolku vnimam ako financnu slobodu. Viac k teme nemam co dodat. Pekny vecer.

   Vymazat
  13. Františku, je mi líto, ale píšete nesmysly.
   Diagnoza sadista nekrofil taky neimplikuje žádný vztah, nicméně pokud ke "vztahu" s ním dojde, asi nebude zrovna šťastný (předpokládám, že rozčtvrcená mrtvola pocit štěstí necítí).
   To samé platí pro pedofily - jejich naplněný vztah s dětmi objekt jejich touhy poškozuje.
   Váš příměr s heterosexuály je proto naprosto mimo. Heterosexuál naprosto běžně mívá vztah, který je šťastný a nikoho nepoškozuje. Protože je to vztah dvou dospělých rovnoprávných lidí. To platí i pro homosexuály.
   Ale jak jsem uvedl výše, v principu to nemůže platit pro sadistu nekrofila ani pedofila.
   Obhajujete neobhajitelné.

   Vymazat
  14. Anonym 030220202039 má naprostou pravdu.

   Vymazat
  15. Náš cíl není obhajoba vztahů či prosazování snížení věkové hranice či cokoliv podobného. Náš cíl je osvěta o pedofilii a pomoci lidem se stejným problémem. Naučit se s pedofilií žít. První fáze je, že si jedinec musí přiznat, že je pedofil. Musí se s tím smířit, přijmout se a naučit se s tím žít tak, aby nikomu neublížil. Jak je ten vtip: "Pedofil má na rozdíl od učitele děti opravdu rád" Je kupodivu celkem dost pravdivý. Takový Jaroslav Foglar, Lewis Carroll, ti taktéž byli s největší pravděpodobností pedofilové.

   Vymazat
  16. Anonym ze včerejška sice píše věci, které jsou sice pravda, ale vůbec nevyvrací dříve řečené. Pedofil skutečně nemůže mít zdravý a funkční vztah. Ale to neznamená, že musí být sexuálním predátorem. Může prostě a jednoduše nemít vztah žádný. Což je případ většiny z nich.

   Vymazat
  17. Vetsiny z nich... Pak tu jsou ale Zrali chlapaci a tech taky neni zrovna malo. Jestli se nekomu libi deti, tak je to uchylka a s homosexualitou to nema prilis spolecneho. O pedofilii a treba zoofilii a nekrofilii by se rozhodne nemel nekdo chlubit na internetu a zakladat spolky pedofilu/nekrofilu/zoofilu, ale spis by se mel jit nekam diskretne lecit.

   Vymazat
  18. Jakožto Anonym ze včerejška si dovolím odpovědět:
   Svým příspěvkem jsem reagoval na Františka Fuku, který napsal následující:
   " "Diagnóza "pedofilie" naprosto neimplikuje nějaký "vztah", ať vyrovnaný nebo nevyrovnaný. To je jako napsat, že když je nějaký muž někdo heterosexuál, tak zneužívá ženy."
   František se rád holedbá svým dokonalým logickým a racionálním myšlením, ale jeho výše uvedený příspěvek je naprostý nesmysl, především jeho závěr. František totiž staví heterosexuála na roveň pedofila, z jeho přirovnání vyplývá, že u obou je stejná pravděpodobnost, že budou někoho zneužívat.
   Což je naprostý nesmysl.
   Proč?
   Protože pedofil má co se týká naplnění své (sexuální) touhy po dětech jen dvě možnosti: a) záměrně se ji rozhodne nenaplnit a nikomu tedy neublíží b) rozhodne se ji naplnit a zneužije dítě, ublíží mu a poznamená ho na celý život.
   Naproti tomu heterosexuál (a vlastně i homosexuál s orientací na dospělé) má daleko větší škálu možností:
   a) v naprosté většině případů svoji touhu pro druhém pohlaví naplní se souhlasem svého dospělého protějšku, nikomu tím tedy neublíží, naopak obě strany udělají, co chtějí a jsou spokojené b) z nějakého důvodu se rozhodne svoji touhu nenaplnit, čímž opět nikomu neubližuje, možná tak maximálně někomu, kdo by po něm toužil c) znásilní nebo jinak zneužije objekt svého zájmu.
   Netřeba podotýkat, že možnost c) je u heterosexuála a homosexuála s orientací na dospělé menšinová oproti možnostem a) a b).

   Františkovo přirovnání heterosexuála k pedofilovi je tedy naprostá a nelogická hloupost hraničící s demagogií.

   Vymazat
  19. Velký Výfuq/Kníže Ygnor má pravdu!!!

   Vymazat
  20. Dobrý den, páni anonymové.

   První z vás:
   Že by se pedofilové měli léčit v nejmenším nerozporuji. Ale jaksi je pro lidi jednodušší se jít léčit, když tím zároveň neriskují společenskou ostrakizaci. Lidi totiž mají zcela nepřekvapivě sklon tajit věci, co by je mohly společensky ostrakizovat. I před lékaři. Takže tvrdit, že by se měli lidé léčit "diskrétně" je velmi kontraproduktivní. Jistě jsou lidé, co se chlubí svou nemocí, ale častěji je to takové volání o pomoc. Tomu by měla společnost naslouchat, ve svém vlastním zájmu.
   Druhý z vás:
   FF to napsal v kontextu toho, že je dobré odmítat peníze od pedofilů. Skutečně to vyznělo jako popírání existence varianty a (jako regulérně, proč bych si neměl vzít peníze od někoho, kdo nikomu neubližuje). Takže je to skutečně totéž: Zobecnění patologicky jednajících jedinců na celou skupinu. Že jedno z nich zasahuje o trochu větší podíl a to má logické důvody, na věci nic moc nemění.

   Vymazat
  21. Pedofil má ještě jednu možnost. A to souložit s dospělým jedincem. Jen absolutní minimum pedofilů je stoprocentně exkluzivní. Stejně tak cca 30% gynekofilů a androfilů je i na nezletilé. Ale převažuje u nich gynekofilie nebo androfilie. Stejně to tak bývá i u jiných sexualit. Nic není stoprocentní.

   Vymazat
  22. Ještě co se léčby týče, pedofilie se nedá vyléčit. Dá se s ní naučit pouze žít. Celková léčba se skládá z terapie. První část a nejdůležitější část je, aby se pedofil stal egosyntonní. Druhá část je náhledová terapie, kdy se zjišťuje jaké situace jsou pro daného jedince rizikové. Těm se mu doporučuje vyvarovat. Časem většina doktorů dává vysadit i antiandrogeny, protože jejich dlouhodobé požívání je silně nezdravé. Ale nejenom proto. Prostě je jedinec časem nepotřebuje, když se s tím naučí žít.

   Vymazat
  23. Je mi jedno, jaká je léčba nebo co se vůbec dá dělat. Vím jedno: kdokoli znásilnil dítě, měl by zemřít. Kulka 9mm do kraniální oblasti je přijatelné řešení.

   Vymazat
  24. A nestačila by prostá kastrace?

   Vymazat
  25. Problém je v tom slovíčku prostá. Ona totiž tak prostá není. Pro pacienty, kteří jsou trvale v detenčním ústavu je tohle možnost, jak se z něj dostat. Nicméně je to dost velký zásah nejen do organismu, ale i do lidských práv. Nemůžete odsoudit někoho, kdo nic neprovedl. Nemůžete nikoho nutit zbavit se práva mít vlastní rodinu a vlastní děti, když nic neprovedl.

   Vymazat
  26. Fuko, heterosexuálové si mohou zaplatit prostitutku a velmi snadno se dostat k sexuální potěšení. Pedofilové tohle nemají a tak volí tyto metody.

   Vymazat
 4. Mě tuhle napsal ČEGEK - Československá gerontofilní komunita, jestli s nimi nechci něco natočit. Řekl jsem jim, že jim dám adresu na nějakého Frantu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nebylo to spis CUK-a-GEK ?!
   cesko ukrajinska gerontofilni komunita?!!

   Vymazat
  2. Ta mi napsala vzápětí. Stejná odpověď.

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem. A nebo ne ?

  OdpovědětVymazat
 6. https://imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/petr-cepek-i/petr-cepek-i.jpg

  OdpovědětVymazat
 7. Jo, ČEPEK, to je ta stránka, kde se scházejí samí hodní pedofilové, kteří by nikdy dítěti neublížili. Jako třeba Plyšáček alias Petr Dostál alias Učitel tance alias Pedokrál.

  https://www.pedofilie-info.cz/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=560

  https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=23747#p23747

  https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=24686#p24686

  https://www.novinky.cz/krimi/clanek/samozvany-kral-pedofilu-plysacek-stanul-pred-soudem-s-sestiletou-planoval-svatbu-40244125

  https://www.novinky.cz/krimi/clanek/rikal-si-plysacek-a-chystal-svatbu-s-holcickou-tanecnik-z-prahy-dostal-devet-let-40270582

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pedofil-praha-soud-hysterie-plac.A190530_132936_domaci_fort

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je sranda, že tie jeho príspevky na fóre, tam len tak voľne visia, priznania v priamom prenose.

   Vymazat
  2. S Plyšáčkem na webu prakticky nikdo nesympatizoval. Měl strašně podivné vystupování a s jeho názory se prakticky nikdo neztotožňoval. Nicméně ČEPEK je web pro všechny. Nikoliv jen pro ty špatné a těžko se o někom dozvíte, že páchá nějaké činy, pokud je sám nepřizná. Jak sám můžete vyčíst z příspěvků, naprostá většina se od něj distancuje. Náš web pomohl mnoha mladým lidem naučit se žít se svojí parafilií v rámci zákona. Dokonce díky naší činnosti minimálně jeden pedofil dobrovolně přestal zneužívat děti. A najdou se i jedinci, které se nám podařilo usvědčit. Komunita mnoho let spolupracuje se sexuology a nově spolupracuje na projektu NUDZ jménem Parafilik, který by se měl odborně zaměřit na pomoc jedincům.

   Vymazat
  3. Já jsem si vaše stránky včetně diskusního fóra před několika lety důkladně pročetla (bylo to ještě předtím, než vyšla najevo Plyšáčkova kauza) a rozhodně není pravda, že s ním "prakticky nikdo nesympatizoval". Někteří s ním nesympatizovali, to je pravda, ale mnoho jiných se ho zastávalo. Když byl Plyšáček zatčen, někteří lkali nad tím, jak bezcitná státní moc rozbila funkční a láskyplný vztah (to jako s tou zneužívanou holčičkou).

   Kromě toho Plyšáček nevystupoval zrovna konsistentně. Někdy plnil fórum nevkusnými dvojsmysly, které vadily i některým - ne všem - dalším uživatelům, ale jindy vystupoval jako hodný pedofil a psal o tom, že pedofilové děti milují a proto je logicky nemůžou zneužívat, že nechápe, jak to někdo může udělat a poskvrnit tu krásnou dětskou čistotu a nevinnost a všechny tyhle plky okolo. V době, kdy zneužíval děti jako na běžícím pásu.

   Další člen ČEPEKu, který dělá osvětu o tom, že pedofilové ve skutečnosti děti nezneužívají, před několika lety psal blog pod pseudonymem František Flarnytryl a na fóru vystupuje pod přezdívkou Kuba. Publikoval řadu textů na téma "jsem pedofil, ale děti nezneužívám". Pak vyšlo najevo, že v době, kdy to psal, děti zneužíval, za což později seděl a ještě později o tom napsal na stránkách ČEPEKu rozsáhlou sérii článků.

   "Dokonce díky naší činnosti minimálně jeden pedofil dobrovolně přestal zneužívat děti."

   Přestal zneužívat děti? A dokonce dobrovolně? Ten je ale hodný, to bychom mu měli všichni hezky poděkovat a možná ho i navrhnout na státní vyznamenání. Ale počkat, jaktože PŘESTAL ZNEUŽÍVAT, když pedofilové přece děti nezneužívají? Jak nám zabedněncům trpělivě vysvětluje vaše bohulibá stránka?

   Na vašem fóru jsem se dočetla mnoha dalších zajímavých věcí. Například i když na hlavní stránce píšete, že NEusilujete o legalizaci držení dětské pornografie, na fóru nemalý počet diskutujících vyjadřuje názor přesně opačný.

   Dále na vaší stránce píšete, že zneužívání dětí odsuzujete a je vám odporné. To je v pořádku. Proč se tedy na fóru diskutující opakovaně dožadují chvály a obdivu za to, že děti nezneužívají? Případně si stěžují, že je lhostejná společnost dostatečně neoceňuje a neváží si jich? To svědčí o velmi posunutém vnímání. Nezneužívat není žádný dobrý skutek, žádná zásluha. Je je to normální, neutrální stav, na pomyslné stupnici od -100 (absolutní zlo) po 100 (absolutní dobro) je to čistá nula. Pokud to tito diskutující nechápou, pak jim zjevně zneužívání dětí není tak odporné, jak tvrdí. Nemusím se přece přemáhat, abych nedělala něco, co je mi odporné. Musím se přemáhat, abych nesnědla celou tabulku čokolády, ale nemusím se přemáhat, abych nesnědla špínu z podlahy.

   Také jsem si všimla, že řada diskutujících používá velmi manipulativní jazyk. Místo aby napsali "zneužil jsem dítě", napíší "došlo u mě k selhání" nebo dokonce "stalo se mi, že jsem selhal". Odmítání odpovědnosti za svoje jednání se u pedofilů vyskytuje často. Výše zmíněný František alias Kuba napsal, že za jeho trestnou činnost může netolerantní společnost, která odsuzuje pedofily (wtf) a že nevěděl, že zneužívání dětí je trestné (ještě jednou wtf). Za vysoce manipulativní považuji také vaše tvrzení, že pedofilové jsou lidé, kteří milují děti. NE. Pedofilové jsou lidé, které sexuálně vzrušují děti. To jsou dvě různé a navzájem nesouvisející věci.


   Vymazat
  4. MR_Xguard, tie jeho príspevky sú ťažko za hranou. Ja síce netuším jak sa hrajú s deckami ostatní anonymní úchyláci tuna. Možno sú tu aj takí milujúci oteckovia ktorí prejavujú deťom viac citov a dotkykov, ale ja som nebol vychvávaný k tomu aby som sa deckami maznal. Hrám sa spoločenské, hrával som sa aj s plyšákmi (což je pre dospelého chlapa dosť utrepnie), ale nikdy som nemal potrebu si moje deti pri hraní pritulovať a maznať sa s nimi. Ak objať, či vziať do náručia, tak to bolo keď sme sa dlhšie nevideli, vyhadzovať do vzduchu ako lietadlo, točiť na kolotoči, strašiť rukou "pařátem", štekliť, možno pohladiť po vlasoch... a to sú moje deti. Jasné... niekto môže povedať, že ak to niekto takto definuje, je studený čumák a nemá deti rád. Holt ale to je presne tá hranica a rodová rola. Žena má prsia, kojí objíma, túli sa, prejavuje materinskú lásku. Chlap je chlap, je tvrdý, prísny a spravodlivý. Takže ak hrá človeče nezlob se, nenechá to dieťa vyhrať, lebo dieťa naučiť sa zvládať emócie, nie ho naučiť, že mu všetci v živote budú pomáhať vyhrávať. Pokiaľ to s bojom proti zneužívaniu detí myslíte vážne, tak by ste hranice intimity mali dodržiavať a vyžadovať ich dodržiavanie aj vo verbálnom prejave na verejnom diskusnom fóre.

   Vymazat
  5. @Pertinacia Právě Flarnytryl je ten jedinec, který přestal zneužívat děti díky našemu webu. Plyšáček byl mnohokrát zabanván na webu právě pro jeho dvojsmysly a jiné nevhodné chování. Co se týče dětské pornografie, tak jsou studie, kdy bylo v Dánsku po určitý čas tolerováno přechovávání pornografie. Nikoliv šíření nebo výroba. Výsledky zaznamenaly snížení počtu zneužití. Druhá věc je, jaký má smysl zakazovat animovanou nebo literární dětskou pornografii, při které opět nebylo zneužito skutečné dítě. Tento materiál by mohl pomoci pedofilům "upustit páru" tak, aby nikomu neublížili. Co se týče pedofilie, tak to není jenom erotická náklonnost, ale i citová. Stejně, jako u jakékoliv jiné sexuality.

   Vymazat
  6. Má vôbec zmysel riešiť fakt, že erotično a sex je konseznuálna záležitosť? Pedofil jednoducho nemôže byť sexuálne aktívny s objektom svojho zájmu, pretože objekt jeho záujmu nie je mentálne ani fyzicky pripravený na to aby mu konsezuálne poskytol to po čom túži. U heterosexuálov spiaca či opitá žena ku ktorej prechovávate city nie je niečo čo si môžete zobrať a odbaviť sa na tom. Teda samozrejme, čakám že tu nejaký anonymní napíše, že je to možné... problém je v tom, že je to zase len za hranou. Čo sa týka upúštania pary, nechcem vám odopierať pôžitok, ale problém je v tom, že tie najlepšie fláky pre vás tak či tak vzniknú v realite čierneho trhu. Animácie, literatúra, či štylizácia sú síce v porne šteklivé, ale v konečnom dôsledku aj tak sa najlepšie predáva tvrdé porno. Takže ak existuje dopyt, vyskytne sa aj ponuka. V tomto prípade nijak neznižujem ani nespochybňujem veľkosť vášho trápenia... len by som rád znova poukázal na to čo som spomínal na začiatku. Plyšáčkove *inšpiratívne* výlevy o maznaní, stále dostupné na webe... záverom len toľko. U pedofilov, zjavne asi viac ako u akejkoľvek inej sexuálnej orientácie platí, že nikto nie je zodpovedný za vaše šťastie, len vy sami. Ak sa sústredíte na to, že vaším štastím le blízkosť dieťaťa, tak si to šťastie vyberáte na dlh u niekoho, komu môžete kvalitne dodžubať celý život.

   Vymazat
  7. Inac povedane Flarnytryl prestal zneuzivat deti pretoze ho zatkli? Jo tak to mu to vase forum ohromne pomohlo :D

   Vymazat
  8. @William. Přestal zneužívat děti již dávno před tím, než jej zatkli. Byl zatčen na udání svého známého, který měl jít do vězení za čin jiného charakteru. Ale dostal jako nabídku, že mu část trestu bude odpuštěna, když "kápne božskou"

   Vymazat
  9. Tak to je dobre ze ho nahlasil aspon niekto. Dufam, ze prejde ten zakon aby zamlciavanie bolo rovnako trestne stihatelne.

   Vymazat
 8. Zde mohl být nějaký hezký pedofilní vtip, nebo třeba Prga ... kdybychom se nebáli, že neprojdeme AI/HI filtrem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. AI/HI filtr, co to je?
   neco jako adolf hitler filtr?

   Vymazat
 9. Proc pedaci kontaktovali Franťulpase? Zrejme tu plati rceni Svuj ke svemu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeden z "aktivistů" na ČEPEKu kontaktoval všechny podobná média. Tedy i CSFD, kinobox, fdb, filmspot, NaFilmu, Pinbacker, Moviescree,.... Takže ne, není to cíleně kvůli panu Františkovi.

   Vymazat
  2. Nezda sa ze by vam to niekde inde uverejnili ...

   Vymazat
  3. Již je článek na webu aktuálně.cz

   Vymazat
 10. Vypadá to, že můj komentář o Petru Dostálovi alias Plyšáčkovi neprošel. Znamenám si.

  OdpovědětVymazat
 11. Ano producenti filmov si vyberaju od koho prijmu peniaze. Nezobranie sponzoringu prave znamena nepodlahnutie financnemu tlaku, ty truhlik. Lebo podla toho placliveho popisu to dost vyzera ako, my sme dobri pedofili informujte o nas aki sme dobri ved sme vam dali prachy. Vyzera to skoro ako ... wait for it ... financny tlak.

  Ale chapem, ze kamaratov z komunity o stupen nizsie budes radsej branit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby sis, ty "truhlíku", o tom alespoň něco přečetl, tak zjistíš, že tvůrci filmu ty prachy naopak přijali a ten ČEPEK jako sponzora v titulcích normálně uváděli ve všech projekcích. Stáhli to na něčí popud až teprve teď, měsíc před premiérou v kinech, čímž ty "dobré pedofily" samozřejmě dost nasrali...

   Vymazat
  2. "... na požadavek od některého z generálního partnerů ČEPEK z titulků odstraní a částku vrátí."

   Vymazat
  3. To ze mali producenti sponzoring od CEPEKu zamietnut rovno nic nemeni na fakte, ze peniaze vratili a pedaci mozu byt nasrani kolko chcu lebo sa nejedna o ziadne podlahnutie financnemu tlaku, ako sa nam tu snazi prezentovat pedo ally Fuka. Prave naopak, nepodlahli finacnemu tlaku a za mrzkych 15K nepopaguju pedakov. Neviem co na tom ty truhlik porebujes detailne citat, kazdemu je to jasne.

   Vymazat
  4. Já bych řekl, že informace o tom, že většina pedofilů nejsou sexuální predátoři, je součástí osvěty o tématu, o kterém má tento film dělat osvětu. A tuto informaci zatajit ve snaze nepřijít o peníze od sponzora, je jasné podlehnutí finančnímu tlaku.

   Vymazat
  5. Kedze peniaze sponzorovi vratili tak nikto nic nezatajuje a financny tlak sa nekona. Ja by som totiz povedal, ze ten film ma sirit osvetu medzi detmi aby nepodliehali tlakom na internete.
   Nie osvetu o dobrych pedofiloch. CEPEK si myslel ze sa zvezie a spropaguje ale nevydalo.

   Vymazat
  6. Většina nacistů taky nikdy neviděla koncentrák, A spousta z nich si po válce vzpomněla, že jednou půjčili židovskému spolužákovi kalamář. To nic nemění na plíživé agendě těchto individií. Tj normalizovat úchylky...
   Heil

   Vymazat
  7. WS:
   To je samozřejmě hlavní poselství snímku, ale říkat, že by měl proto související témata zjednodušovat. Navíc nikdo nechtěl nic nacpat do samotného filmu, jen by se v titulcích objevilo nejspíš celkem nenápadné memento toho, že skutečnost je složitá a komplexní. Když koproducent řekne, že nechce, aby se v titulcích objevilo takové memento (a že je zjevně potřeba, hned pod vámi nějaká obludka přirovnává nemocné lidi k nacistům, jo, je to trolling, doufám, ale stejně...), tak by bylo zcela adekvátní mu peníze vrátit. To se nestalo, takže finanční tlak se koná.

   Vymazat
  8. Citujem z pedo memoranda "... ČEPEK z titulků odstraní a částku vrátí." Kde je problem?

   Financny tlak je teda zatial iba od CEPEKu, pretoze chcu za kazdu cenu byt uvedeni ako sponzor aby sa o nich mohlo hovorit.
   Producent zjavne nema problem peniaze vratit.

   Vymazat
  9. Jo a podla Mr Xguarda sice na CEPEK fora chodia pedaci zneuzivajuci deti ale oni s tym nic nevedia urobit, nic nevidia, nic nepocuju, komumita sa distancuje a ked sa to prevali tak su vsetci velmi sokovani. Dost podobne ako nackovia v Norimbergu. Takze tolko k obludkam.

   Vymazat
  10. @William - To není pravda. Pravda je právě naopak. Pokud u někoho takovéto chování zjistíme, snažíme se mu domluvit. Pokud to nepomůže, tak jej hlásíme. Nemyslete si, již jsme nahlásili mnoho takových.

   Vymazat
  11. Chápejte mě správně: kohokoli, kdo znásilnil dítě, bych nejprve zastřelil a teprve pak bych ve volném čase zjišťoval, jestli to byl pedofil.

   Vymazat
  12. To vies komu hovor, vo vlakne vyssie pises ze ste toto chovanie nenahlasili ked sa akoze polepsil. Skutok sa stal a neurobili ste vobec nic. Ani sa nejdem pytat kolko toho neoznamujete pretoze dotycny prehlasi ze uz je polepseny alebo radsej uzivatelovi date ban na forach a zavriete oci.

   Pekne si to tu spropagoval, konzistentne a profesionalne ako by clovek od takeho spolku cakal. Trosku si sa polutoval, pokukazal na nejaky pripad ktory sa prevalil tak ze uz sa s tym nedalo nic urobit a v kazdom pripade hlavne prehlasit ze CEPEK je vo vsetkom nevinne.

   Vymazat
  13. To je bohužel složité a je nutné volit přístup ke každému individuálně. Když někomu takovému, kdo třeba i hledá pomoc, řeknete, že je nahlášený na policii, tak se navždy skryje a bude pokračovat ve své činnosti dál, protože místo toho, abychom mu pomohli, tak jsme ho donutili k úkrytu. Tedy nahlášením vznikne přesně opačný efekt, který nepomůže hlavně ani tomu dítěti.

   Vymazat
  14. Keby neslo o skutocne zneuzivanie deti valal by som sa od smiechu z tychto alibistickych kecov.

   Vymazat
 12. Pedofilni Unie Postarsich Erektujicich Nerdu alias PUPEN.

  OdpovědětVymazat
 13. Pedofily postřílet, internet zakázat!

  OdpovědětVymazat
 14. No dobře, je to nemilý, ale mě by zajímalo především to, jestli se to nějakým způsobem odrazilo na kvalitě výslednýho díla (dokumentu). Co myslíš?

  OdpovědětVymazat
 15. Fando, ty kluku ušatá, proč oni to psali zrovna tobě, co?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tady bych se Fukušimy zastal https://www.youtube.com/watch?v=gJGdvuOCMO4#t=1m22s

   Vymazat
 16. Zajímalo by mě kolik členů ČEPEK uvízlo V síti...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z těch, co znám osobně, tak nikdo. Většina lidí, co uvízli V síti, ani nejsou pedofilové.

   Vymazat
 17. ČEPEK: "Rozhodně se nedá říci, že jsme skupinou kriminálníků. Sice se mezi námi může objevit i pedofil, který sexuálně zneužil dítě, konzumoval či konzumuje dětskou pornografii nebo jinak porušuje zákon, avšak není v našich silách zjišťovat, jestli každý, kdo se k nám připojí, je „čistý“, a ani nevíme, jak bychom to kontrolovali." ... takže já docela chápu, že se někdo z koproducentů zasekl, ČEPEK je dle všeho v šedé zóně...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No je fakt, že z tohohle úvodu mi to připadalo mnohem víc jako skupina lidiček které spojuje stejná záliba, než jako web který by měl pomoct lidem trpícím svojí odlišností od většinové společnosti a sexuální deprivací...

   Vymazat
  2. Přehlíd jsem se a četl jsem to jako .. zkonzumoval dítě ..
   tahle diskuze začíná být dost bizardní.

   A přesný stupeň šedosti zóny, ve které se ti pedofilní dobráci pohybují, určuje kdo? Předpokládám, že někdo barvoslepý.

   Vymazat
  3. Rozhodně se nedá říci, že jsme skupinou kriminálníků. Sice se mezi námi může objevit i podpantoflák, který se nechal sexuálně zneužívat svojí sekretářkou, nosil či nosí úplatky v krabicích nebo jinak porušuje zákon, avšak není v našich silách zjišťovat, jestli každý, kdo se k nám připojí, je „čistý“, a ani nevíme, jak bychom to kontrolovali; předseda vlády said.

   Vymazat
  4. "Rozhodně se nedá říci, že jsme skupinou kriminálníků" - neříkali to také členové SS?

   Vymazat
  5. Grim R. To říká každý..

   Vymazat
 18. ČEPEK má něco proti pornografickým serverům? Velice pokrytecké…

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne. Akorát film, který se bude promítat na základních školách, bude mít v titulcích odkaz na pornoweb. Úžasné. Když tam může být tohle, proč někomu vadí čepek, který se snaží dělat dobrou věc?

   Vymazat
  2. Preco by mal niekto propagovat CEPEK, ked film je o nastrahach ktorym celia deti?

   CEPEK sa vobec nezaobera detskym pohladom.

   Vymazat
  3. Příspěvek byl primárně pro podporu projektu. Ne pro to, abychom měli reklamu. A jinak, podle Vaší logiky, amatéři, cz.nic, Restaurace Kotleta a ostatní, co přispěli, ti se zaobírají dětským pohledem?

   Jinak pedofilie se týká i dětí. Většinou si začnou všímat, že je s nimi něco špatně na počátku puberty, kdy se začne projevovat jejich sexualita.

   Vymazat
  4. Bullshit. "Nešlo o žádnou provokaci, ale byla to snaha přispět na dobrou věc a ukázat společnosti, že chceme být prospěšní." Precitaj si vase vlastne vyhlasenie. Od zaciatku ste do toho sli sby ste sa spropagovali, ziaden iny sponzor o sebe nevyhlasuje ako je pre spolocnost prospesny. Je to reklama ano, ale nie taketo kydy.

   Vymazat
 19. Přijde chlap domů, u dveří kufry, jeho přítelkyně pobíhá po bytě a narychlo sbírá poslední věci.

  On: Co se děje, co blázníš?!

  Ona: Stěhuju se od tebe, už toho mám dost. Všechny kamarádky mi pořád říkají, že jsi pedofil, že žiju s pedofilem!

  On: Hmmm, s pedofilem, pedofil, to sou teda dost složitý slova na holky z pátý třídy.

  OdpovědětVymazat
 20. Film v síti by mohl jména predátorů zveřejnit v titulcích. Myslíte, že by tam byl i Edgelord?

  OdpovědětVymazat
 21. Nojo, v povědomí většiny pedofilie znamená sexuální zneužívání dětí a pedofil je zrůda. Uvést takovou organizaci v titulcích znamená čelit odsuzování, tlakům a útokům (pokud si toho někdo všimne) a autoři se k tomu zřejmě neodhodlali.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano! https://www.youtube.com/watch?v=gJGdvuOCMO4#t=58s

   Vymazat
  2. V jakem podvedomi vetsiny? Jak urcis, ze jsi pedofil? Pravdepodobne se ti postavi pero pri pohledu na nejake decko, coz uz samo o sobe je dost nechutne a odsouzenihodne. Uvedomelej clovek by se pak uplatnil nekde, kde by necelil pokuseni. Pedaci ale vetsinou skonci jako vedouci na skautskych taborech, v kostelech, v detskych krouzcich a podobne. A to v tom lepsim pripade. V horsim si ho pak pohoni u detskeho porna, coz uz je pasivni zneuziti ditete. V tom nejhorsim pak dote zneuziji primo. Nevidim tam nikde nic, co by mela spolecnost jakkoliv tolerovat.

   Vymazat
  3. https://youtu.be/2zjv8rEuzXs

   Vymazat
 22. V Hollywoodu jsou filmy byznys, v ČR je to v podsatě takový koníček za něčí (nejvíce státní) prachy. Kde spíše vznikají filmy které se vám více líbí?

  OdpovědětVymazat
 23. Poslední dobrej pedofil prej zemřel roku 632 n.l. v Medině. Ale špatnejch pedofilů po něm zůstaly kvanta. Jsou také členy ČEPEK?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžete zkusit empirický výzkum: pedofilie-info.cz

   Vymazat
 24. Mirka Spáčilová napsala recenzi na film Modelář. Vypadá to na nějaké sluníčkové kavárenské sci-fi. Aktivista si pořídí uber hi tech drony a začne je používat jako zbraň a řešit tím zlo světa (Babiš, Zeman, USA, ...). Do toho dost jednostranné politické žvásty. Pokud jsem odhadl děj filmu správně, jsem zvědav, co takový film udělá s panem Fukou. Můžeme se těšit na druhou čistou nulu? Tady budu velmi rád když mi to pan Fuka zprostředkuje. Velmi, ale velmi nerad bych dával peníze na vstupenku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fukovi sa samozrejme anti-establishment velmi paci. On je za tu slobodu slova na internetoch, ma k tomu aj komentar v paticke stranky.

   Vymazat
 25. Zajímavé, jak zmínka o pedofilech vyvolá tak obsáhlou diskusi kam přijdou i jedinci, kteří se zde jinak vyskytují jen minimálně...

  OdpovědětVymazat
 26. Tak trochu nezávislejší zdroj informací:
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/spolek-pedofilu-chtel-podporit-film-v-siti-o-predatorech-tvu/r~18ca43d2472411eab259ac1f6b220ee8/

  Co se tam dozvíme?
  No, věci pro jednu i druhou stranu této barikády.
  1. Tvůrci důsledně rozlišují mezi pedofilem a sexuálním predátorem, a jsou ochotní lidem vysvětlovat rozdíl.
  Takže ty kecy, které přirovnávaly k nacistům, jsou zjevně v kontextu tét události mimo.
  2. Tvůrci považovali sponzoring ze strany ČEPEK za pěkné gesto, a bránili se tlaku koproducenta na jeho anulování.
  Takže argumentace Williama Sternrittera že jediný, kdo vytváří tlak je ČEPEK mi v tomto světle zní jako naprosto absurdní.
  Na druhou stranu:
  1. V rámci té diskuse si prošli tvůrci stránky ČEPEKu hlouběji a našli věci, se kterými nechtějí být spojováni.
  Takže mají nejspíš pravdu ti, kteří zde poukazují na problémy v jeho fungování.
  2. Tvůrci vnímají ty maily, co rozesílá ČEPEK jako kampaň proti svému projektu.
  A nelze se jim až tak divit, tohle je opravdu ne moc dobrá reakce.
  Závěr ať si udělá každý sám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vetsina nacistu nikomu neublizila. Nicim se neprovinil Byli to tzv pasivni naciste, kteri jen pravidelne platili clenske prispevky a obcas si sli s kamarady popovidat o sve velke lasce k vlasti. Sami by jistr odsoudili prehnane nasili uplatnovane svymi vudci. Z urciteho uhlu pohledu to vlastne byli take chudaci zneuziti k politickym ucelum. A je to nase netolerance k jejich uhlu pohledu, ktera nam to brani videt. Aneb mentalni gymnastika muze jakoukoliv zvrhlst obrarit o 180.

   Vymazat
  2. Takže znova pro pana anonymního, který je patrně o věci špatně informován:
   Pedofilie je vrozená nemoc. Nikdo si nevybírá, že ji bude mít, a když ji má, tak se jí nikdy nezbaví.
   Nacismus je politická ideologie. K té se někdo musí přihlásit. I když samozřejmě i výchova v rodině udělá hodně, ale vždycky je šance prozřít.
   Pokud někdo ignoruje tento rozdíl, tak nemá o meltálních ekvilibristikách co mluvit.

   Vymazat
  3. Skoda ze tvoj vlastny bod 2 v casti "Na druhou stranu" mi dava kompletne za pravdu a presne to iste tvrdim aj ja. Momentalne uz CEPEK ide skor kampan proti filmu a vytvara nanho tlak koli rozhodnutiu producentov prispevok vratit.

   Uplne absurdne je v tomto kontexte Fukove tvrdenie, ze sa jedna o nejaky tlak producentov koli peniazom. Producenti peniaze vracaju a zjavne od zaciatku nesuhlasili so sponzoringom od CEPEKu. To znamena, ze producenti od zaciatku tych 15K chceli zohnat niekde inde a vyhnut sa propagacii/spolupraci. Nikdy tam nebol tlak od producentov na tvorcov filmu v tom zmysle, ze by tvorcom zakazali nieco tocit/hovorit/zobrazit.

   Po pordobnejsom pohlade na CEPEK sa ako bonus aj povodni obhajcovia rozhodli radsej s nimi nespolupracovat. Takze … chces sa strelit aj do druhej nohy alebo ti raz stacilo?

   Vymazat
  4. Ten bod vám těžko může dávat kompletně za pravdu, když říká něco diametrálně odlišného, než co píšete vy. Jestli jste to myslel jinak, OK, ale chápejte, číst myšlenky neumím.
   Zrekonstrujme si události:
   1. ČEPEK poslal tvůrcům filmu, vedených výkonnou producentkou Klimešovou peníze a byl zmíněn v titulcích.
   2. Koproducent (tedy nědo, kdo zjevně není tvůrce, ale dává jim dost peněz) řekl, že ho tam nechce.
   3a. Klimešová a spol. byli proti, ale nakonec museli ustoupit. Někomu, kdo má jako velkou páku prachy, ergo zjevný finanční tlak, tedy to co vy popíráte.
   3b. Kromě toho má ale zjevně i věcné argumenty, takže to s tím tlakem nemusí být tak horké. Což ale nevěděl ČEPEK, FF, já ani vy, pokud nejste s tvůrci v užším kontaktu, vyplynulo to až po dotazech A.cz
   4. ČEPEK rozeslal hromadu emailů, které ukazovaly na problém, a popravdě se tomu nedivím, s jejich informacemi to muselo působit jako hodně velké chucpe. Každopádně v tu dobu už neexistoval žádný ekonomický vztah mezi ČEPEK a tvůrci, takže těžko mohlo jít o finanční tlak.
   5. Tvůrci to interpretovali jako kampaň proti sobě, což taky chápu, zvláště pokud se dělo (jako že asi ano) i víc než ty e-maily.

   Fakt nevím, kde vám tohle dává za pravdu. Možná v tom, že ČEPEK jaksi nefunguje jak má, ale o tom já jaksi nic nepsal, takže se tím těžko můžu střílet do nohy. O fungování ČEPEKu jako organizace nevím zhola nic, jen že to existuje a co to je (nebo by mělo být).

   Vymazat
  5. Skusim to este raz a pomaly.

   1. Odmietnut sponzora projektu nieje tlak zo strany producenta. Prave naopak, producent musi zhanat peniaze inde. Je to plne pravo producenta, vela firiem a spolkov by rano sponzorovalo filmy lenze sponzoring od napriklad vyrobcu alkoholu alebo cigariet by pravdepodobne znamenal ukazovanie danych produktov vo filme. Pokial je to film urceny pre deti, je to zasadny problem. Cize je logicke a priam nutne odmietnut nevhodneho sponzora.

   2. Napriek tomu, ze koproducent povazuje CEPEK za nevhodneho sponzora, tvorcom nezakazuje vo filme povedat ze nie vsetci predatori su pedofili a podobne. Inac povedane bez ohladu na to ci CEPEK film sponzoruje alebo nie, minimalne cast z toho co CEPEK hlasa sa do filmu dostane.


   Cize ziaden tlak ci uz kreativny alebo finacny zo strany koproducenta sa nekona. Tvorcovia mozu natocit svoj film tak ako ho zamyslali. Jediny "problem" cekej pseudokauzy je reakcia CEPEKu, kopu okolo seba ako male deti az nasrali aj samotnych tvorcov ktorym sponzoring on nich povodne nevadil.

   Vymazat
  6. Je nějaký rozdíl mezi sponzoringem a crowfundingem?

   Vymazat
  7. Tak dobře, pomalu:
   Koproducent chtěl po výkonném producentovi (to je ten, který má všechno na starosti, a je to jeden z tvůrců filmu), aby změnil své rozhodnutí, který sponzor je pro film vhodný. Což se stalo, a minimálně zpočátku se zdálo, že ho k tomu spíš dotlačil (o tom, že ho přesvědčil, jsme se dozvěděli později, a mohlo k tomu dojít i zpětně, to nevíme). A to je ten finanční tlak, o kterém se tu mluví. O finančním tlaku na výkonného producenta ze strany koproducenta ve věci přijetí či odmítnutí sponzoringu. K tlaku na scénáristu, režiséra atd. ve věci obsahu filmu nedošlo, a nikdo to ani netvrdil. Jestli tohle byla vaše pozice, tak bravo, řekl jste všem, co už věděli.

   Vymazat
  8. MR_Xguard: Hlavně je rozdíl mezi crowfundingem a crowdfundingem.

   Vymazat
  9. Ok teda, velmi velmi pomaly, kde bol ten financny tlak koproducenta ked odmietal sponzora=peniaze?

   Vymazat
  10. V tom, že kdyby výkonný producent neustoupil (nebo koproducenta nepřesvědčil ke změně postoje), tak by ten nejspíš opustil spolupráci a v závislosti na smlouvě by buďto dostal část své investice zpět (asi méně pravděpodobné) nebo by jen přestal dodávat další peníze např. na propagaci. A z toho, že to je ne další sponzor, ale přímo koproducent, lze usoudit, že by tyhle peníze o které by výkonný producent přišel, byly vyšší než sponzorský dar od ČEPEKu.

   Vymazat
  11. To je praca producenta. Je to jeho investicia a vybera si s kym bude spolupracovat a co podpori.
   Keby filmarov nutil menit obsah pod hrozbou ze im zoberie prachy tak to je finacny natlak.
   Sponzorsky prispevok od CEPEKu sa bude vracat a nema ziaden dopad na film, ci uz jeho obsah alebo financie. Tak si prestan vymyslat blbosti.

   Vymazat
  12. @František Fuka: Děkuji za opravu. Jinak mám rád Vaše výtvory pro ZX Spectrum.

   Vymazat
  13. Takže když producent nutí ke změně rozhodnutí tvůrce na jedné pozici (výkonný producent) tak to není finanční nátlak, a když na jiné pozici (režisér, scénárista), tak je? WTF?

   Vymazat
  14. Ano dvaja producenti mozu medzi sebou nesuhlasit a nejedna sa o natlak ziadneho druhu. Od zaciatku su nejak stanovene pravidla a rozhodovacie pravomoci pretoze musia byt. Nikto sa nepusti do investcie, stylom tu mas 20 mega urob si s nimi co chces, LOL. Pan Fuka by o tom to mohol rozpravat.
   Pokial si to tak predstavujes, v zivote si nebol za nic zodpovedny ale to uz nieje chyba koproducenta V Sieti. Hlavne pokial si myslis ze koproducent si to sam cuca z prstu podla toho ako sa rano zobudil.

   Vymazat
  15. Co z vašeho argumentu prosím nelze použít na vztah producent-scénárista nebo producent-režisér?
   Klidně by váš komentář mohl začínat "Ano producent a režisér mozu medzi sebou nesuhlasit a nejedna sa o natlak ziadneho druhu."
   A pokračovat stejně jako nyní.
   Já se seriozně ptám, v čem je podle vás ten rozdíl?
   To byste mohl osvětlit, místo abyste se pouštěl do rádoby shazujících spekulací, co si myslím já.

   Vymazat
  16. No, moj arguemnt by tak mohol zacinat, len sa to uz nebude tyka vyberu sponzora. Ale my sa nebavime o keby bolo nieco, bavime sa o konkretnom pripade zamietnutia nevhodneho sponzora.

   Vymazat
  17. Takže znova:
   Když koproducent nutí výkonného producenta ke změně rozhodnutí v oblasti jeho působení (výběr sponzorů), tak dle vás nejde o finanční tlak. Když koproducent nutí režiséra/scénáristu ke změně rozhodnutí v oblasti jeho působení (obsah filmu), tak dle vás jde o finanční tlak. A já se ptám WTF?

   Vymazat
  18. Ked stale nechapes rozdiel medzi rozhodnutim producenta v oblasti za ktoru je producent zodpovedny a miesanim sa producenta do veci za ktore zodpoveny nieje, tak sa proste zmier s tym ze niektore veci v zivote funguju inac nez si ty predstavujes.

   Vymazat
  19. Ale koproducent není zodpovědný za oblast působení výkonného producenta o nic víc, než za oblast působení scénáristy. To, že jedno spadá pod brutálně široký pojem "produkce" a druh ne, je nepodstatné. Tohle slovo totiž zastřešuje spoustu různých činností, které dělají různí lidé.

   Vymazat
  20. Ano, producent a produkcia su dve rozdielne slova a vo filme tiez znamenaju nieco ine. Gratulujem k zasadnemu zisteniu.

   Pridavam pro tip, viacero "druhov" producentov neznamena ze kazdy z nich robi na filme nieco uplne ine. Rozdiel je hlavne v tom aku mieru kontroly nad filmom maju. Tak si aspon jeden z nich pre zmenu robil svoju robotu.

   Vymazat
 27. František Fuka: Myslíš když někdo dodá co slíbil a když se někdo "možná dočká" ?

  OdpovědětVymazat
 28. A já se nedivím. Ten spolek je velmi zvláštní. Nemocní lidé, kteří se ale nestraní dětí a vyhledávají je. Diabetici v cukrárně. Prostě ne, člověku jich může být líto, protože si to nevybrali, ale měli by být izolováni od dětí. Mám zkušenost a velmi rádi tvrdí, že když někoho neznásilnili, ale z lásky pohladili, nemohlo ho to poznamenat. A zrovna mohlo. Takže vůbec. Izolace.

  OdpovědětVymazat
 29. myslím si ze male holcicky jsou v pořádku a hlavně sexuální vychova od šesti sedmi let je v pořádku navíc by mely děvčátka vedet co mají panove rádi otcové ucitele a kdkoli navíc si myslím ze by si mely rodiče byt pritomni vyucovani malých devcatek na zrale divky a sami by si tak mely a mohli vybrat komu pak svou holcicky půjčí a za kolik

  OdpovědětVymazat
 30. urcite si myslím ze male divky 6-8. let by mly mít jednoznacne ve školách odpovídající sex. vychovu jelikož by mely vedet a znát co mají dělat a co mají otove ucitele vychovatele rádi a jak rodiče by meli byt přitom a děvčátka povzbuzovat a nechat na rozhodnuti komisi já je dane děvčátko sikovne a zda postoupi dále do školy rodiče by také mely rozhodovat komu svou holcicku půjčí a sveri do vyucovani a za kolik

  OdpovědětVymazat
 31. myslím si ze male holcicky jsou v pořádku a hlavně sexuální vychova od šesti sedmi let je v pořádku navíc by mely děvčátka vedet co mají panove rádi otcové ucitele a kdkoli navíc si myslím ze by si mely rodiče byt pritomni vyucovani malých devcatek na zrale divky a sami by si tak mely a mohli vybrat komu pak svou holcicky půjčí a za kolik

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.