12.3.19

Málo černý Will Smith?

Zase jsem se někde dělil o svoje rozumy ohledně věcí o kterých nic nevím...


31 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Vaněk možná myslel tento osvěživě inovativní přístup ke castingu zkostnatěle stereotypních rolí. Kde je například psáno, že by příštího Bonda nemohla hrát žena, samozřejmě zde mám na mysli metrákovou černošku s dřevěnou nohou a fluidní sexualitou? Jen tady. Myslím tím, jen tady je psáno, že by nemohla. Ale možná jsem až příliš pesimistický.

   Vymazat
 2. Trošku mě mrzí, že jste nezmínili kauzu Jamese Gunna, což je typický příklad, kdy někoho odstřelili na objednávku jen kvůli jeho politickým názorům za něco, co nevinně ze srandy napsal před x lety.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty Gunnovy politické názory ovšem spočívaly mimojiné v tom, že je správné a žádoucí pronásledovat lidi kvůli tomu, co nevinně ze srandy napsali před x lety. Takže vlastně dostal ochutnat vlastní medicínu. Kdo jinému jámu kopá, pomozme mu tam.

   Nadto nebyl "odstřelen" ani tak kvůli politickým názorům, jako spíš kvůli tomu, že ty jeho vtipy byly silně pedo - což je zrovna u Disneye poněkud problém. Kdyby dělal pro jiné studio, prošlo by to nejspíš bývalo bez povšimnutí. U Disneye to ani při nejlepší vůli projít nemohlo, už proto, že Gunnův dobrý kamarád, se kterým si ty vtipy posílal, je usvědčený a trestaný pedofil.

   A navíc: kdo si před nástupem do nové práce (zvlášť u takhle významného zaměstnavatele) neuklidí na sociálních sítích, ten si za všechno může sám.

   Vymazat
  2. Mně tu chyběla zásadní témata jako ateismus, anální bělení, chromatické stupnice, problematika čtyřkanálového zvuku na ZX spektru, zmrzlina ice'n'go, tarify Vodafone a homosexuální čivavy.

   Vymazat
  3. Myslel jsem, že někoho (koho neznám) zastřelil nájemný vrah, ale Wiki praví, že ho propustili z práce. A co má bejt.

   Vymazat
  4. Jj, na bělení čivav by se nemělo zapomínat.

   Ale co jsem si všiml, tak oba pánové šediví, takže dostatečně černí už nebudou..

   Vymazat
  5. SmartFriend zx spectrum má tři kanály.

   Vymazat
  6. Anonymní: Možná mi něco uniklo, on byl někdo propuštěn či odstaven a zostuzen, protože Gunn zveřejnil 20 let staré komentáře dané osoby? Skoro bych řekl že ne. Každopádně mi to přišlo jako zašlá pubertální sranda, od které se jasně distancoval, takže se k tomu Disney měl postavit jinak. No ale Trump má dlouhé prsty a tady holt bylo zadání, že Gunn má jít.

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Já už byl (na záchodě (poté, co jsem shlédl toto video..))..

   Vymazat
 4. Nebezpečná symbolika detected

  OdpovědětVymazat
 5. Franto, mel jsi veselovskymu rict, ze oscara si videl v rukou spidermana. Toho animovanyho. Ze zidle jsem ho jeste spadnout nevidel.

  OdpovědětVymazat
 6. Škoda, že otázky nekladla Drtinová nebo Smetana, takhle je to moc seriózní...

  OdpovědětVymazat
 7. Až FF založí politickou stranu, jak se bude jmenovat, aby měla ve zkratce jen samý F? Futuristická Fronta Franty Fuky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na základě současných medializovaných názorů to bude Fu-flux-flan...

   Vymazat
  2. fu-flux-flan, to jde na tricko!
   jako logo bych videl tu kapi a v ni bulvy.

   Vymazat
  3. František by mohl kandidovat třeba na druhém místě ve Straně Jaroslava Soukupa.

   Vymazat
 8. Teda Františku, ten obrázek co se tváří jako přehratelné video, to od tebe nebylo pěkné.

  OdpovědětVymazat
 9. franta a veselovsky, to se zase sesli dva skinheadi :-)
  no ale oba jsou malo nazi, aby z toho vznikla vyzivnejsi diskuze.

  OdpovědětVymazat
 10. Z Frantiska se stava takovy Tomio Okamura jeste z dob, kdy delal hubu ceskym cestovkam a vyjadroval se ke vsemu. Franta si na konci viditelne oddechl, kdyz se moderator nezeptal na nic o dokumentu (nebo uz jako hvezda prvni kategorie predal seznam veci, na ktere se ho neptat, tj. na rozchod s dalsi divkou, na osobni problemy a na film o Tokiu).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. z toho je videt ze narodni citeni existuje a nejsou vsichni jeste pojebani eurohujeri a internacionalni islamo-pirato-libtardi.

   Vymazat
 11. Skvely rozhovor, naprosto souhlasim s Frantou Fukou.

  OdpovědětVymazat
 12. Nová vlna korektnosti demokratických ultras se usadila v Holywoodu.

  Mimo jine je to argument proti streamove distribuci audivideo obsahu. Libi se vámi nějaký film? Pak se muže jednou stát, že nějaký herec z toho filmu spáchá ideozlocin a pak už si ten film z Netflixu pustíte leda nějak přestříhaný nebo vůbec. Těžko odhadovat kam současný trend za pár let muže dojít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uklidni se. Jediné, kam to může vést je, že se budou zakázané filmy a pořady distribuovat načerno tak dlouho a tak intenzivně, až to instituce vzdají.
   Nic se nejí tak horký jak se uvaří.

   Vymazat
 13. To byl dost nudnej rozhovor. Přišlo mi to, jako že si šel strejda postěžovat, jak ho trápí aktivistický blogísky někde za oceánem a statečně říct slovo "negře" někde na kameru. Ještě tam dvakrát zopakuje, že lidi jsou aktivisti jen proto, že z toho maj osobní prospěch a slávu a vůbec nemyslí na světový dobro a mír. Pěkná kravina je, že by dneska nemohli vzniknout Monty Python. Ale mohli, jen by ten humor byl moderní, ale pořád drsnej. Kdokoliv od Netflixů po Amazony by to zafinancoval, protože každej specifickej shit je pro VOD giganta profit.

  OdpovědětVymazat
 14. Oni vypadají oba stejně!

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.