9.11.18

Recenze: Oni a Silvio [Loro] - 50%

Paolo Sorrentino (Velká nádhera, Mládí, "Mladý papež") natočil film o relativně krátkém období života Silvia Berlusconiho (když se znovu dostal k moci). Nemusíte ale být bůhvíjací experti na italskou politiku, aby vám došlo, že "ve skutečnosti to takhle nebylo". Mnoho scén je totiž tak extrémně stylizovaných, že nemohou odpovídat chování žádných kdy žijících lidí, bez ohledu na to, jak moc byli retardovaní / opilí / opilí mocí / na koksu.


Hlavní hrdina Silvio (ve filmu se nikdy v žádné podobně neobjeví jméno "Berlusconi", a tvůrci dobře věděli proč) má rád mladé holky, peníze a moc. Toho všeho má hodně a chce toho mít ještě víc. S ostatními lidmi (včetně manželky) si nerozumí a používá je pouze jako prostředky k dosažení výše jmenovaného. To je celý děj filmu. Vlastně, to je děj druhé poloviny filmu. První polovina je o tom, jak se jakýsi méně významný chlapík snaží vetřít do Silviovy přízně prostřednictvím hromady polonahých děvčat v luxusní vile, a jak se mu to nedaří (v této první polovině se hlavní hrdina vůbec nevyskytuje).


Paolo Sorrentino původně natočil dvoudílný film o celkové délce tři a půl hodiny. To, co jde do našich kin, je "mezinárodní verze", která má "jenom" dvě a půl hodiny, místy se strašlivě vleče a místy nepříjemně rychle přeskakuje zřejmě důležité události. Nepřipadalo mi ale, že bych k pochopení potřeboval nějak lépe znát reálnou italskou politiku a její představitele.Mnohé scény jsou audiovizuálně videoklipově opulentní, ale jsou opulentní přesně stejným způsobem jako scény v předchozích Sorrentinových filmech, přičemž děj je ještě chatrnější, nesměřující vůbec nikam. A ani neexistuje moc možností, kam by vlastně mohl směřovat. Silvio je od začátku do konce nedotknutelný všemocný manipulátor, a nikdo jiný proti němu nemá nejmenší šanci. Jde jen o to, kdo se podvolí, a kdo bude zničen.

A nechybí samozřejmě několik zcela WTF scén, nesouvisejících s ničím ve filmu, ale aspoň trochu zahánějících nudu - jako například dlouhá úvodní sekvence když do Berlusconiho vily omylem vleze ovce a chcípne (zřejmě) následkem automatické klimatizace (pokud jsem to měl nějak pochopit, nestalo se to).

Herecké výkony jsou většinou stylizované a záměrně "přehnaně dryáčnické", asi aby bylo jasnější, že jde o satiru, a že se tomu všemu máme smát. Pokud máte v oblibě spoře oděná (případně neoděná) hezká mladá děvčata, přijdete si na své, ale na druhou stranu budete muset přežít i mnoho minut hodně starých lidí.

Oni a Silvio říká vtipným a originálním způsobem něco o prohnilosti politiky (spíše obecně, ne nutně o italské politice), ale protože to říká dvě a půl hodiny dokola úplně stejným způsobem, hodně to ztrácí ze své působivosti a jde rozhodně o nejslabší Sorrentinův film.

133 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. To myslýš vážně? Za tečku jedno bezvýznamné plus, ale co to chybějící j a háček? Tím chceš Grima oslnit? Jako fakt?

   Vymazat
  2. Myslýš?! Az prijde Grim, ses mrtvej Tukan.

   Vymazat
  3. Myslím, že jsem to posral.

   Vymazat
  4. Co...??? Was soll das heissen?! To je... spíše na projektil ráže 88mm! Jen několik peříček z Tukana se bude snášet po krajině!

   Vymazat
  5. Doporučuji expanzní střelu 7x65R HPC. Tou sundáš všechno, od opeřenců až po prezidenta.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Mě mírně udivuje, že Franta ví, kdo to byl Silvio Berlusconi.

  OdpovědětVymazat
 4. @dobrý_teplák ...když do Berlusconiho vily omylem vleze ovce a chcípne (zřejmě) následkem automatické klimatizace (pokud jsem to měl nějak pochopit, nestalo se to). ...takže ovce chcípne, nebo nechcípne? pokud ano, následkem čeho? co se tedy nestalo? já vím, samé otázky ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem tomu rozuměl jako "pokud jsem to měl nějak pochopit, tak jsem to nepochopil".

   Vymazat
 5. Tak zpět k našemu příběhu. Dildo nám vyprávěl o panu Novotném, který si nechal stavět dům, a o panu Pažoutovi, který mu ho stavěl. Panu Pažoutovi se nejprve přestal stavět a pak pan Pažout přestal stavět i panu Novotnému, kterému se tím pádem také přestal stavět. Mezitím paní Novotná, dosud nepoužívající dildo, ukradla mstivě ono paní Pažoutové, vyměnivši je za stejné, ale nefunkční. Pan Novák, prodejce dild a ve skutečnosti náš Dildo, marně prokazoval u soudu, že jeho dilda fungují bezchybně 100 let bez výměny baterie. Soudce rozhodl moudře. Pan Novotný se přestěhoval k paní Pažoutové a obešli se bez dild, pan Pažout se nastěhoval k prezidentskému kandidátu Horáčkovi, paní Novotná převzala obchod s dildy a náš Dildo dostal 100 let veřejně prospěšných prací, jež spočívají v otravování Fuky kvůli nedokončenému japanofilmu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super! Díky, Grime. Jestli někdy chytnu prgu, věnuju ji tobě.

   Vymazat
  2. Prosim o upresneni. Jak vypada funkcni dildo na baterie? To hraje melodie a nebo blika do rytmu? Prosim o vysvetleni ucelu baterii, dekuji.

   Vymazat
  3. Chybička se vloudila. Pan Dildo neprodával dilda, ale vibrátory. Což je ještě mnohem vtipnější, protože, haha, chápeš.

   Vymazat
  4. Dildo na baterie - https://www.sexshop.cz/romant-dildo-silikonovy-vibrator-d15613.htm

   Vymazat
 6. Oni a Silvio oukej, ale co Fuka a Tokio?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemluv o provaze v dome obesencove. Chces snad skoncit jako Dildo?

   Vymazat
 7. Odpovědi
  1. Abych vám ukázal, jak na vás seru.

   Vymazat
  2. My serem na tebe, tak se to vyrovna.

   Vymazat
  3. No to snad ne? Je nás daleko více, to se vyrovnat nemůže, leda by byl opravdu nezvykle těžký.

   Vymazat
 8. Leone, byval si kreativnejsi. Ted uz jsi jen spamovaci kokot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky musim Dilda lehce pokárat. Fuka teď místo aby se celý víkend naplno věnoval stříhání, tak musí psát skript na mazání komentářů.

   Vymazat
  2. Leone, a prodával jsi tedy dilda nebo vibrátory? Já vím, není to podstatné, ale někteří zde by to rádi věděli.

   Vymazat
  3. Pokud se stydíš, pak nemusíš odpovídat, ale stačí naznačit. Mlčení = dildo, tvá obvyklá trojotåzka = vibrátor.

   Vymazat
  4. Až Fuka odpoví, pošleš mu těch 5 litrů, co mu dlužíš?

   Vymazat
  5. Jo ták, tys prodával obojí! To mě vůbec nenapadlo a je to vlastně ta nejpravděpodobnější možnost! Díky.

   Vymazat
  6. Abych to, z prachu Národní knihovny, budoucím generacím vysvětlil: v Dildově odpovědi (již Fuka spolu s mnoha jeho posty ze stránky smazal), bylo jeho úplné a naprosté doznání. Ale já myslím, že vcelku není, zač by se měl stydět. Tedy samozřejmě až na to, co provedl ve sklepě panu Pažoutovi. To bylo opravdu nechutné.

   Vymazat
  7. Doznání, že je na baterky?

   Vymazat
 9. Jestli Frantuv dokument bude stejne kvalitni jako jeho script co maze spamy, tak to bude jeste tristnejsi nez jsem cekal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano, můžeme se začít opatrně těšit

   Vymazat
  2. Těšit na co? Na kvalitní dokument, na mizerný dokument, na diskusi bez Bilba nebo na to, že se Fuka naučí psát skripty?

   Vymazat
  3. Na Ježíška. Že ti nadělí k vánocům dildo podepsané od FF. A nám dokument o jejich výrobě v Japonsku.

   Vymazat
  4. Jenom aby ho po mně nechtěl Jéža vrátit, kdyby se nějakou nepravděpodobnou shodou okolností stalo, že FF nebude mít hotovo, a vám nebude co nadělovat. To bych byl fakt otrávený.

   Vymazat
  5. Já věřim, že to dobře dopadne. Ať už to bude jakkoliv...

   Vymazat
 10. Uplne vidim konec toho dokumentu. Franta se ztraci v prolinacce do tmy, 5 vterin cerna oobrazovka a tam jen napis VENOVANO LEONOVI. Pak uz jen dlouhotrvajici potlesk (nebo piskot). Proste neco jako Chris Nolan, ale lepsi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ja predpokladam ze ty budes i na tiskovce...

   Vymazat
  2. Pak uz jen dlouhotrvajici piškot. Jsem pro!

   Vymazat
  3. Furt lepsi, nez dlouhotrvajici kobliha.

   Vymazat
 11. Taky by mě zajímalo:

  1. Kdy naposledy jsi pracoval na svém filmu FUKAFUTOKYU?

  2. O jakou činnost šlo konkrétně?

  3. Kolik zhruba času jsi prací na filmu FUKAFUTOKYU strávil od ledna 2018 (včetně)?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi Fukovi na tu taškařici také přispěl, nebo jenom zkoušíš selektivitu jeho slavného skriptu?

   Vymazat
  2. To by si proste cakal, ze tieto odpovede Fuka dokaze kedykolvek vysypat z rukava ale zjavne nie. Odkady sa ukazalo, ze nieje schopny na tieto otazky odpovedat zacalo to zaujimat aj mna napriklad.

   Vymazat
  3. Mě zajímá odpověď jenom na jedinou otázku, a sice: Kdy bude ten zkurvenej film, ty hromado psích hoven?

   Nicméně ani odpověďmi na ty Leonovy bych nepohrdl.

   Vymazat
 12. Tukan: myslíš že mám na čele napsané retard? Samozřejmě zkouším skript. A taky mě zajímají odpovědi, film jako takový už mě moc nezajímá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A zde je odpověď na onu Anonymního otázku. Teprve, až se všichni závazně vyjádří v tom smyslu, že je film nezajímá a nechtějí ho vidět ani teď, ani nikdy, tak FF náhle vytáhne úplně dokončený film z rukávu. Možná ho dokonce má už udělaný, ale čeká na tu správnou chvíli. Načasování, chápete!

   Vymazat
  2. Pekne si si to vysnival ale nie. Fuka je proste patlal ktory nevie zostrihat video z dovolenky napriek tomu ze vraj ma nejaku viziu ako by to malo vyzerat. Nedokaze ani povedat keby naposledy na to sahol, proste zbal prachy a vynadaj ludom do zmrdov.

   Vymazat
  3. No jo, tak je to matlal, no. A co? Všichni už to víme. A co s tim? Já se s tim smířil. Starýho psa novým kouskům nenaučíš. Jestli mu někdo zaplatil, tak ať požádá o vrácení, jestli mu nezaplatil, tak nemá právo cokoliv vyžadovat. Tím bych to ukončil.

   Vymazat
  4. Ja po nom nic nevyzadujem, ja si z neho robim srandu. Uz konecne ty kokot pochop, ze Fuka si to sem dobrovolne verejne pise a sam sa strapnuje tym aky je neschopny. Kazdy mu to tu moze okomentovat. Tak uz to prosim ta ukonci a netrep furt picoviny o prave. Zjavne mas cez svoju uplnu retardaciu problem pochopit ako funguje verejny priestor, kludne sa porad s majstrom na socialne siete.

   Vymazat
  5. Ty budeš taky autistickej retard, když nechápeš, že FF jsem já.

   Vymazat
  6. Tak tím se ledasco vysvětluje… Ale kdo je potom Leon Bilbo?

   Vymazat
  7. To si odhalil jak stara Stojkova picu na trhovisku.

   Vymazat
 13. Will narozdil od Leona není kokot a spammer, je to poctivý hater, takže jeho poznámky tu místo mají. Jen bych poznamenal, že tohle tady žádný veřejný prostor není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi také FF? Kolik vás tu, kurva, je?

   Vymazat
  2. Se poseru, další Fuka. Už by to chtělo mít nějakou evidenci záměrných i nezáměrných coming outů.

   Vymazat
  3. Kolko Fukov treba na dokoncenie filmu?

   Vymazat
  4. Fuka je Hugo Toxx

   "Tvůj byznys není můj byznys
   Takže sorry, pokud nemáš pro mě chips mý, zmiz
   Píšu tě na svůj bitchlist
   Ježíš Kristus nejsem
   Nemusíme hrát nic (jsi hnis)
   Beru sprej, fireflame
   Ty máš stres
   Když dám bans
   Furt čekáš
   Jestli shodím tvůj nick
   Změň si jméno, pro mě jsi jenom krys"

   Vymazat
  5. Kurveland: No, Eminemem z tebe nebude, no...

   Vymazat
  6. Došly kapačky? To je citace existujícího songu, který nerapuji ani netextuji. :(

   Vymazat
  7. Všichni jsme FF a jelikož FF je Gogo, tak... - https://youtu.be/qrCz0JT4z4k?t=8

   Vymazat
  8. Kverulant, rozmyslal si nad tym, ze by si miesto tych sracek zacal pocuvat hudbu?

   Vymazat
  9. Hudbu již poslouchám, žel jsem díky nedostatečné izolaci od lidstva vystaven zlu, kterému se říká rádio. Zaměstnání, fitko, obchodní domy... sračky číhají za každým rohem a neunikneš. :-(

   Vymazat
 14. Odpovědi
  1. Vida, další FF! Vítej do klubu.

   Vymazat
  2. Jasně, Fantastic Full Frontal Four, tři půlky Polek tancující na starých piškotách a o Leonu Bilbovi raději už nebudeme mluvit. Ne, o sklepě také ne! Tahle společnost by si zasloužila sociálně zasíťovat na nějaké opravdu efektivní platformě. Vzhledem k záplavě novinek stran produkce Fukova dokumentu a neméně zběsilému tempu promazávání zdejších diskusí nebude výběr lehký. Zejména by nám ta technoligie měla umožnit chirurgicky přesně definovat, jaký druh novinek chceme sledovat. Já bych např. opravdu nerad prošvihnul prgu pod recenzí Františkova Japonského dobrodružství, nedejbože, aby jí zprasil nějaký Slovák. Nemáte nějaký tip?

   Vymazat
  3. Běží zajíc po lese a narazí na jezevce, jak kouří marihuanu. Zajíc povídá:"Jezevče, takovej krásnej den a ty si takhle tady vykuřuješ, nechceš si jít zaběhat?"Jezevec se zamyslí a povídá:"Tak jo"..a běží dva.. Po chvíli narazí na lišku, jak šňupe kokain.Zajíc povídá:"Liško, takovej krásnej den a ty si tady takhle pošňupáváš, nechceš si jít s námi zaběhat?" Liška se zamyslí a povídá:"Hm, tak jo"..a běží tři. Pochvíli zase narazí na vlka, který má v ruce láhev slivovice a nasává. Zajíc povídá:"Vlku, takovej krásnej den a ty si tady takhle nasáváš, nechceš si jít s námi zaběhat?"Vlk se zamyslí a povídá:"Ale jo, proč ne"..a běží čtyři. Nakonec narazí na medvěda, jak čichá toulen. Zajíc povídá:"Medvěde, takovej krásnej den a ty tady čicháš takový nesmysly, nechceš si jít s námi zaběhat? Medvěd se zamyslí, přimhouří oči a povídá:"Já na Vás pěkně seru, vždycky když si dá zajíc extázi, běháme všichni po lese jak kokoti".

   Vymazat
  4. Jo, něco takového jsem měl zhruba na müsli.

   Vymazat
  5. V tom případě:

   Krtkovi se zlomí lopatka a tak si říká: "Půjdu za ježkem, on mi lopatku určitě půjčí." Je v polovině cesty a rozmýšlí se: "Co když mi ten ježek tu lopatku nepůjčí? Přece jen je trochu lakomej... Ale když uz jsem v půlce cesty, půjdu dál." Je ve třičvrtině cesty a říká si: "Ty vole! Co když mi ten ježek tu lopatu vážně nepůjčí ?! No nevadí, když už jsem až tady, půjdu dál..." Už je skoro u ježkova domu a říká si: "Kurva! Ten čurák mi tu lopatu určitě nepůjčí." Přijde k ježkově domu, vezme šutr, hodí mu ho do okna a zařve: "Strč si tu zkurvenou lopatu do prdele ty buzerante!"

   Vymazat
  6. Proč ježek nechtěl krtkovi tu lopatku půjčit?

   Vymazat
  7. Sorry, beru zpět, nevšiml jsem si, že byl lakomý. Ale od krtka to stejně nebyla zcela adekvátní reakce, konečně ježek měl právo mu jí nepujčít. Byla to jeho lopatka, ne?

   Vymazat
  8. historka z PC poradny:

   Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně.
   Můžete mi někdo poradit?

   ODPOVĚĎ:
   Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace!
   Dodatečné odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0,ale narazili na více problémů, než v původním systému.
   Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí.
   Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je neinstalovat software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé.
   Ještě varujeme: dejte si pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci programu Tchýně 6.4

   Vymazat
 15. Velevážený kolego Bilbo,
  nepochybuji o tom, že nám všem jde o jeden cíl. Nicméně mě by více zajímaly odpovědi na jiné 3 otázky.

  1. Kdy naposledy jsi pracoval na záchraně království Hyrule? (Brutální kácení stromů se nepočítá)

  2. O jakou činnost šlo konkrétně?

  3. Kolik zhruba času jsi prací na záchraně království Hyrule strávil od ledna 2018 (včetně)?

  OdpovědětVymazat
 16. Povaha diskuze slábne a Grim je Fukou vcucáván a pohlcován. To nevypadá dobře. Chtělo by to nějaké oživení. Třeba Amina by se mohl svléknout do půl těla!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ktoru polku? lavu ci pravu?

   Vymazat
  2. Tu Polku po levé i tu po pravé straně, pokud to tedy jsou Ines Cudna a Ewa Sonet.

   Vymazat
  3. Corvus by se mohl svléknout celý a vyválet se v kopřivách. Tím by se v jeho životě událo něco zajímavého, o čem by mohl napsat a zvěčnit to pro budoucí generace.

   Vymazat
  4. Šklíba: Tak to já zvládnul i bez těch kopřiv a teď už si užívám pouze zaslouženou penzi. Trololoóóó!

   Vymazat
 17. Fuka na blogu: "Většina těch screenshotů je grabnutá ze surového párvteřinového záběru, ne ze sestříhané scény." = na dokumentu NEZAČAL ještě dělat. Ach vy malověrní, co si myslíte, že Franta na dokumentu tajně dělá, aby nám všem vytřel prd... zrak :-D "Surový, párvteřinový záběr" Co už může být větší hint než tohle... Má prostě surová data na HDD a tím celá anabáze skončila :-) Hovna na lednice a sypte bulvovné, ať mám co číst! Hehe!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale napisal "vice ve filmu". ani on nemoze byt taky surovec, frantisek nedaj sa ovplyvnit neprajnikmi

   Vymazat
  2. Jak nemuze? Muze!

   Corvus: na dokumentu NEZAČAL ještě dělat Thanks Captain Obvious

   Vymazat
  3. A dalsi kiloprga. Hlasim utok nautok na hattrick

   Vymazat
  4. Když už, tak hekto a ne kilo. Nicméně hektoprga znamená 101. příspěvek a to je tento. Všeho ale dočasu. Až Fuka zase pustí z řetězu ten svůj censorský skript, tak bude všechno jinak…

   Vymazat
  5. Tukane neser. Grammer nazi tady muze byt jen jeden..

   Vymazat
  6. Ale tohle není věcí pravopisu. V tomhle případě nejde o nic menšího než o podstatu metrického systému!

   Vymazat
  7. Spravne. Kiloprga zkracene kPrga je prispevek s cislem 1024. Kdo bude prvni? Vedle mate sanci, ale vyzaduje to asi 100x nacist dalsi.

   Vymazat
  8. Sorry jako, ale předpony odvozené od mocnin 2 mají své standardizované názvy a jenom mamlas je může míchat s předponami mocnin 10. 1024 není kilo ale kibi a zkratka je Ki => KiPrga. Viz https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Binární_předpona

   Vymazat
  9. Na to ti kaslu. Tady jsme na autistickem webu a kdyz autistu posles pro kilo rohliku, donese jich 1024.

   Pises snad 1 KiB, kdyz myslis 1024 bytu? No tak vidis.

   Vymazat
  10. Mluv za sebe, já rohlíky nekupuji. K čemu by mi jich ostatně tolik bylo? A pokud jde o KiB, MiB z GiB, tak to naopak používám celkem důsledně.

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  12. V tom pripade jsi autista. Normalni programator pise kB, MB a GB a mysli tim 10^10, 10^20 a 10^30 bytu. Normalni blbec pise kb, mb a gb a sam nevi, co tim mysli.

   Sakra. Proc se tu nedaji editovat komentare? Jedine smazat, aby na cloveka neprisel Grim.

   Vymazat
  13. Já jako Gogo sem často na GiBS

   Vymazat
  14. Já nejsem normální programátor.

   Vymazat
  15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  16. Pro případ, že Grim kromě gramatiky ovládá i matematiku, bys měl (Prgo) smazat i svůj poslední příspěvek. Správně tam mělo být: 2^10, 2^20 a 2^30 :-(

   Vymazat
  17. Doprgele! Nebudu psat komentare v 6:55, kdy uz kazdy slusny programator spi.

   Nemohl by to dildoskript opravit?

   Vymazat
  18. To je fakt! Franta by mohl na Startovači vypsat nějaký projekt na zvýšení funkčnosti Dildo skriptu!

   Vymazat
  19. Na to by ale nejakych 200 tisic nestacilo. Aspon milion.

   Vymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 19. Mohu s klidem prohlásit, že když tu nespamuje nějaký dildoman typu Leona, tak je tady ve Fukoprostoru docela fajn. Co vy na to?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zalez Fuko, my víme, že jsi to ty!

   Vymazat
  2. https://youtu.be/qrCz0JT4z4k?t=8

   Vymazat
  3. Tukane, kup si brejle. Plést si Aminuxe s Fukou, to máš asi zelenej zákal, ne?

   Amino, naprostej souhlas. Teď, když se Franta konečně postavil k problému čelem a důsledně provádí úklid dildozvratků, tak je to tu mnohem volnější.

   Vymazat
  4. Postavil se k problému čelem? Tak tohle je zatím bezkonkurenčně to nejvtipnější, co zde zaznělo. Kam se hrabe Corvus.

   Vymazat
  5. Všichni víme, že se mu nechtělo. Ale co, v každém konfliktu je nějaké procento povolených ztrát.

   Vymazat
 20. Franto, Mirka už má recenzi na druhý díl Fantastických zvířat. Co na to tvůj skript?

  OdpovědětVymazat
 21. Aha takze cielom skriptu je po novom zmazat Lenona Dilda ako takeho. Mne sa na tom Fukovom programovani strasne paci ako s velkou pompou spusti jednu-dve primitivne funkcie, ladi to minimalne mesiac aby nakoniec uplne rezignoval. Mam podozrenie, ze tie jeho jednoduche skripty funguju iba tym ze su prilozene ako priklady niekde v helpe. Za predpokladu, ze nevyzaduju vypnit viac nez dva parametre.
  To je fakt Fuka tento uplne neschopny kokot.  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když čtu některé zdejší výpotky, jako tento, nevim proč mě napadá parafráze názvu filmu s L. Sobotou: Ještě větší autista než jsme doufali..

   Vymazat
  2. Jedinej autista na tomhle blogu je mentál Fukák, programátor banovacích skriptů a aplikací pro výuku zlomků.

   Vymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.