27.2.17

Další porce nechutné liberální propagandy!

FAKE NEWS v podání Hollywoodské elity, nejsme jako oni!


9 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Co nechápeš? Dohadujou se, kdo koho...
   Takovou slezinu homo/metro-ušů by jeden pohledal.
   Ten rudej vpravo jak se kření jak kdyby ho ten motylek škrtil. Asi neodhadl číslo u krku.

   Vymazat
 2. Teoreticky mohlo Best Picture vyhrát to animovaný ptáčátko, stačilo sáhnout ještě trochu vedle.

  OdpovědětVymazat
 3. driv by nekde na ty fotce byl nalepenej gigantickej negerskozidovskej curak, tohle cekal i muj deda v rakvi a tak max se prevalil a uprd si

  OdpovědětVymazat
 4. Koukali ste na prenos? V originale? Ja koukal na ct2 a treba kdyz mluvila whoopi goldberg tak to tlumocnik prekladal jako dlouhotrvajici eeeeeeeeeeeeeee. Bylo to takto i v originale? Snad ano, cemu jinemu verit kdyz ne verejnopravni televizi sponzorovane z kapes nas vsech.

  OdpovědětVymazat
 5. warren je hloupy dement. vidi herecku a neudela nic. amerika its wunderbar

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná teď je hloupej a dementní (uvidíme tebe v 80 letech), ale ve svý době to byl machr. Bonnie & Clyde a hlavně McCabe & Mrs. Miller jsou super. Reds bylo taky ok a dokonce i ten přiblblej Šampón byl lepší než Arrival a Nocturnal animals dohromady.

   BTW včera jsem viděl Moonlight a bylo to bohužel zklamání. V porovnání se Spotlight, vítězem z 2015, nebe a dudy (teplý pedo nebe a teplý černý dudy).

   Howgh

   Vymazat
  2. No bodejť by se ti, ty ruskej švábe, nelíbil ten komoušskej propadák Reds.

   Vymazat
 6. To se mi líbí jak Franta musí překládat ty dementní projevy hysterických ženských. Vykopejte ta těla z hrobů? tvl co to řikala ta pani?

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.