13.5.11

Recenze: Tvůj snoubenec, můj milenec [Something Borrowed] - 60%

Trailer nelže:Opravdu je to přesně o tom, co ukazuje trailer. A atmosféra celého filmu odpovídá tomu, co trailer naznačuje.

Víceméně sympatičtí a víceméně neznámí herci, s výjimkou nesnesitelné (záměrně, doufám) krávy Kate Hudsonové.

Pár sympaticky realistických scén, pár zbytečně groteskových vtipů, celkově mě to neurazilo, děvčatům se to bude asi líbit mnohem víc.

Více není co napsat.

Full frontal není.

10 komentářů:

 1. V tom případě je ten film dost unikum, protože filmy jinak nejsou moc o tom, co ukazuje trailer. Možná je to ale specifikum romantických komedií, kde to i platí.

  OdpovědětVymazat
 2. A akčních filmů. A hororů. A westernů.

  OdpovědětVymazat
 3. Aha. Takže radši budu dělat, že už jsem to viděla... Jsou tam dva chlapi nebo jeden? Nějak mám problém se v těch postavách se stejným sestřihem orientovat...

  OdpovědětVymazat
 4. Jiina: Jsou tam dva chlapi, ale jeden z nich je hlavni (divka A ho leta milovala, ted si ho chce vzit jeji kamaradka B). Druhy chlap se tam jenom tak obcas objevi, s A kamaradi a mozna ji miluje.

  OdpovědětVymazat
 5. Absolutne super duper recenze, rozmezi 4-6 vet, co vic kurva chces.

  Osobne si myslim, ze i tohle je ztrata slov a staci jen napsat "ANO" (jako jdete na to) nebo "NE" a procenta. Dal uz jen "A" nebo "N" a procenta a nadale uz jen jmeno filmu a procenta.

  Konecna faze - zkratka jmena filmu, u procent netreba davat nuly a znameni, cili napr:

  ET:ET 1
  MIB 8
  LOTR 8

  (Uvedena procenta jsou pouze pro ilustraci)

  Takze zkratka recenze tohoto filmu mohla znit takto:
  TS,MM[SB] - 6

  No rekni Franto, neusetril by sis furu psani??!!

  OdpovědětVymazat
 6. co mate porad s tim full frontalem? na internetu jsou tisice porno stranek a vas zajima jen jestli ve filmu uvidite sekundu kozy... dmnce (nemysleno na Fuku pze ten jenom odpovida na nejcastejsi otazku zdejsich perverzaku? nebo jak j nazvat)

  OdpovědětVymazat
 7. v traileru mne zaujal jen John Krasinski, a to jako duvod ke zhlednuti nestaci... skoda ze hraje jen v romantickych komediich, rad bych ho videl v nejake jine roli nez jako Jim Halpert z The Office

  OdpovědětVymazat
 8. Lidé jsou pornem přesyceni, proto se asi ptají na něco decentnějšího ve filmech.

  OdpovědětVymazat
 9. Přesně tak, v pornu je to nuda, zatímco lehký odvar ve filmu může být daleko víc rajcovnější :-)

  OdpovědětVymazat
 10. John Krasinski - sympatická role Ve všude dobře, proč být doma (http://www.csfd.cz/film/242040-vsude-dobre-proc-byt-doma/)

  OdpovědětVymazat

Komentáře jsou moderovány kombinací umělé a lidské inteligence. Mohou být zveřejněny až po několika hodinách a ty zveřejněné mohou později zmizet. Pokud pošlete stejný (nebo podobný) komentář několikrát, výrazně se tím snižuje pravděpodobnost, že bude někdy publikován.